Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

429 000 zł27,27 m² 15 731,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 27,7 m2, położonego w prestiżowej lokalizacji - grzegórzki na ulicy Bajecznej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł270 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:270 m²

Bielsko-biała, lipnik Oferuję do wynajęcia wolnostojący obiekt handlowo-magazynowy o łącznej powierzchni 270m 2 położony przy ruchliwej ulicy. Budynek składa się z trzech poziomów:.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł1 100 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 711 m²

Odkryj jedną z najbardziej imponujących posiadłości w prestiżowej Starej Magdalence. Ta unikatowa rezydencja o powierzchni ponad 1000m2, położona na najwyższym wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł78 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł57,90 m² 6 217,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, w którym każdy domownik w końcu zyska własny kąt, a remont nie spędzi Ci snu z powiek? To mieszkanie o powierzchni 57,80 m przy ul. Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł35,20 m² 8 977,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w wysokim budynku z lat 70-tych na 4 piętrze. Spokojne osiedle, cała infrastruktura blisko. Jest piwnica. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł13 292 m² 69,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona ziemia pod inwestycję w Kłodawie. Aktualnie to ziemia rolna o klasie gruntu R iva, ivb i V. Istnieje możliwość zagospodarowania na grunty o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł206,79 m² 2 877,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w stanie surowym otwartym - Pogórska Wola Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Pogórska Wola, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 850 zł74,38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość położona w Legnicy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zosinek, przy ul. Drzymały. Oferujemy unikalną okazję zakupu dwóch mieszkań w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł86 m² 7 546,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

KB Nieruchomości prezentuje dwa domy parterowe zlokalizowane w Rydułtowach wśród kameralnej zabudowy Dom położony jest w spokojnej okolicy, niedaleko centrum miasta. Funkcjonalny, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 18 ar, usytuowana w Chełmcu w okolicy ulicy Gajowej. Kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 80x20 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 371 m² 94,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 3371 mkw zlokalizowaną przy ul. Szkolnej w Micigoździe, gm. Piekoszów. Nieruchomość w kształcie regularnego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł2 700 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukasz gruntu pod dużą inwestycję handlową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę, która idealnie wpisuje się w potrzeby inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 750 zł64,50 m² 12 306,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 2 Loggiami. Inwestycja położona w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Lokal idealny do zamieszkania lub pod wynajem. Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,70 m² 11 786,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe z oddzielną kuchnią i loggią o powierzchni 62,70m przy ul. Kurpińskiego. W skład lokalu mieszkalnego wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,52 m² 7 828,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76,52 m2 usytuowane na 3 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

299 100 zł997 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malinowice, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Działka o powierzchni 997m2, wymiarach 27,2 x 37,4m. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł127 m² 7 866,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej Brzeg, ul. Pierwszej Brygady. Wyjątkowy, skrajny segment o powierzchni użytkowej 127 m oraz powierzchni całkowitej 212 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 309 m² 763,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Własność. Działka położona w Rewalu przy skrzyżowaniu ulic Bukowej i Jodłowej. Nieruchomość o powierzchni 1309 m kw. w kształcie przybliżonym do trapezu prostokątnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 571 zł32,99 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksus w sercu natury. W Pogorzelicy powstała wyjątkowa inwestycja apartamentowa, która zachwyca harmonią nowoczesnej architektury i dzikiej, nadmorskiej przyrody. To gotowe, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł65 m² 12 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży kilkuletni dom wolnostojący, parterowy, posadowiony na ładnej i płaskiej działce w Ścięgnach k. Karpacza. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 012 m² 127,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1012 m - Simoradz, gm. Dębowiec, pow. cieszyński Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1012 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 796 zł49,63 m² 11 158,49 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48,10 m² 79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w kameralnej, prestiżowej inwestycji silva Invest Komfort Gdynia Śródmieście/ Wzgórze św. Maksymiliana- wynajem długoterminowy na 12 miesięcy Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł25 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania Kawalerka zlokalizowana w nowym apartamentowcu w świetnej lokalizacji przy centrum. Piękny nowy 3-piętrowy budynek z windą i Parkingiem. W Apartamentowcu dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 955 zł29,04 m² 11 878,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 843 zł56,72 m² 7 331,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Garaż

Chorzów,śląskie

369 zł60 m² 6,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia miejsce parkingowe pod samochód ciężarowy, autobus (lub inne np. przyczepa kampingowa). Plac z nawierzchnią asfaltową. Teren ogrodzony i monitorowany. Dostęp 7/24.

Szczegóły ogłoszenia

626 250 zł820 m² 763,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka jest sprzedawane w komplecie z mieszkaniem o powierzchni 69 m2 płatna dodatkowo 873750 zł Nr działki to 226101_01.0079.108 z planem ogólnym na usługi, budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 100 m² 56,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną + własny las w przepięknej lokalizacji w Frydrychowicach. Działka w całości o powierzchni 7100 m2 składająca się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł145,70 m² 6 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Szukasz domu, w którym Twoja rodzina będzie miała przestrzeń, komfort i prywatność? Ta nieruchomość w Wejherowie może być dokładnie tym miejscem. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 59,10 m , za kwotę 365 000pln Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Staszica. Oferuje miejskie ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 319 m² 250,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 13,18 ar położoną w mieście Rzeszów - ul. Senatorska Nieruchomość idealnie się sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 039 m² 673,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Żarach o pow. 1039 m2 w cenie 700 tys. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Znajduje się przy drodze asfaltowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł20,97 m² 57,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zabrze ul. Witosa Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 20,97m2 usytuowanego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się z: - przedpokoju z Aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł460 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:960 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Do sprzedania wyjątkowy dom - segment narożny w miejscowości Nadarzyn. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 440 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21,96 m² 13 615,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Kawalerka na parterze z własnym ogródkiem w zrewitalizowanej kamienicy - ul. Wałowa 4/2 Oferujemy nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie mieszkanie, w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł73 m² 6 082,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Zamieszkaj w lubianej dzielnicy w Stargardzie! Słoneczne mieszkanie 4-pokojowe położone na IV piętrze niskiego, ocieplonego bloku na Os. Letnim w Stargardzie. Pow. użytkowa ponad 73 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

754 800 zł1 258 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

lekko pochyła, przy drodze; media/instalacje: gaz, kanalizacja, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga gminna, droga asfaltowa; wymiary: 22x57m; proponujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł150 m² 13 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

*** Zajazd myśliwski *** Maldanin koło Pisza *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze prosperującego lokalu gastronomicznego "zajazd Myśliwski". Zajazd Myśliwski to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

691 000 zł34,60 m² 19 971,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Stylowy apartament w historycznej inwestycji Waterlane Vintage w samym sercu Gdańska. Apartament, położony na drugim piętrze, składa się z obszernego salonu z aneksem kuchennym,.