Nieruchomości

238 536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 000 zł74 m² 2 094,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż wolnostojący budynek stanowiący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74 m2 usytuowany na działce o powierzchni 143 m2. Budynek zlokalizowany w centrum Wąchocka.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 900 m² 136,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładna działka budowlana położona na wzgórzu, opodal centrum gminnej miejscowości Wicko (14km do Łeby - 15km do Lęborka).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł240 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Dom wolnostojący Z dużą działką, garażem I fotowoltaiką - gotowy do zamieszkania Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym garażem dwustanowiskowym, położony w Chojnicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kąty

Kąty,kujawsko-pomorskie

99 000 zł3 400 m² 29,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w gminie Lubień Kujawski, w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy (wz) Oferujemy d o sprzedaży działkę o powierzchni 3400 m 2 zlokalizowaną w miejscowości Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł6 616 m² 24,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję dużą działkę rolną. Powierzchnia 6616m2. Zlokalizowana w gminie Nieszawa .Kolonia nieszawska. W chwili obecnej pełni rolę sadu wieloowocowego , ale może służyć pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 928 zł47,89 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 248 zł224 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 224 m2 na wynajem gdańsk nowy port. Do wynajmu magazyn o powierzchni 224 m2 Pomieszczenie magazynowe znajduje się na pierwszym piętrze z dostępem do windy towarowej. Czynsz najmu 14,50.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Wałowej - idealnego rozwiązania dla osób poszukujących wygodnej przestrzeni do życia. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Wałpusz

Wałpusz,warmińsko-mazurskie

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:789 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 120 m, położony na działce o powierzchni 789 m, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł41 m² 2 439,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż podwójny garaż murowany - Raków Oferuję na sprzedaż podwójny garaż murowany , położony w ciągu innych garaży w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Raków. Garaż jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł26 642 m² 55,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość inwestycyjna dla deweloperów lub osób prywatnych nr oferty: stdoc9124 Na sprzedaż piękna, płaska działka budowlana o powierzchni 2,6642 hektara, zlokalizowana w Głuchowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł37,93 m² 11 046,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

2 pokoje po generalnym remoncie! wykończone tczew, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! mieszkanie: na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł61 m² 6 229,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2 położone w Łomży przy ul. Mickiewicza 10. Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze budynku wielorodzinnego. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Barczewko

Barczewko,warmińsko-mazurskie

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Komfortowy dom o powierzchni użytkowej 118 m , który oferuje aż 210 m przestrzeni całkowitej zaprojektowany tak, aby dawać wygodę na co dzień i swobodę wtedy, kiedy jej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł326 m² 9 049,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż przestronny dom na zalesionej działce 1800 m, otoczonej sosnami i dębami, z nasłonecznionym miejscem idealnym na ogród lub strefę relaksu. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 60 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych przedwojennych kamienic Warszawy, przy Alei Róż 7. Nieruchomość idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł3 170 m² 45,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie? Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3,70a (3170 m2), położona.

Szczegóły ogłoszenia

24,44 zł/m²81 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal - Śródmieście - bardzo dobra lokalizacja - 81 m2 oferta W naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny lokal w samym centrum bydgoszczy, ul. Kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

1 867 000 zł4 435 m² 420,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poznaj wyjątkową okazję inwestycyjną w urokliwej miejscowości Pokrówka! Ta atrakcyjna oferta to działka o powierzchni 4 435 m , położona przy ul. Gminnej 23 w gminie Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł162,20 m² 11 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący, z przepięknym ogrodem, położonym na końcu ślepej uliczki, co zapewnia ciszę i spokój. Budynek z 2007 roku, z garażem i kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł32,65 m² 15 283 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Gaj wykończenie pod klucz Lokale oddane do użytku ceny netto od 350 000 zł Apartamenty inwestycyjne z vat 23% Szukasz idealnej inwestycji? Oto projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł2 829 m² 125,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 28 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 305 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 2829 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z biurami i przyziemiem 500 m2 Pruszcz Gdański. Na wynajem powierzchnia całkowita 500m2; - biuro 160 m2 - magazyn 200 m2 - przyziemie 140 m2 Po kapitalnym remoncie w roku 2023. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,40 m² 14 716,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m2,usytuowane na drugim piętrz czterokondygnacyjnego budynku, wybudowanego w latach 70-tych. Rozkład pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

61,70 zł/m²47 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy. Położony na piętrze kompleksu biurowo-usługowego ab Centrum. Lokal gotowy do prowadzenia działalności. Idealnie nadaje się na działalność biurowo usługową. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 000 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 8000 m na Kaszubach - blisko jezior | Niedamowo, gm. Kościerzyna Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 8000 m , położona w malowniczej miejscowości Niedamowo.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł200 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wynajmę dom 200m2 w miejscowości Czekaj gmina Mszczonów Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji 3km Parku Wodnego Suntago w miejscowości Wręcza. Budynek jest idealny pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 666 zł80 m² 7 220,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Poznań,wielkopolskie

759 000 zł120,50 m² 6 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Uwaga! dostępny od zaraz! Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ? zobacz! słoneczny nowy dom, smochowice, bez pcc, z własną wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 040 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają idealne miejsce na dom dla rodziny działka 1040 m Są takie lokalizacje, w których działek już po prostu nie ma. Ta jest jedną z nich! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł67,20 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł2 700 m² 333,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działką o wielkości 2700m2 z wydanymi wz ze ścianą lasu. Szerokość działki 41x66m. Wydane są warunki zabudowy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Marki,mazowieckie

3 200 000 zł268,20 m² 11 931,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Dom + biznes do przejęcia inwestycja W markach Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł32,25 m² 21 705,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Kawalerkę na warszawskiej Pradze. Nieruchomość o powierzchni 32.25 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 077 zł41,91 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma niezwykłą przyjemność przedstwić Państwu 2-pokojowe mieszkanie 42 m w stanie deweloperskim, na 1 piętrze w inwestycji Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Źródlana

Ciele,kujawsko-pomorskie

164 838 zł993 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 4 działki w Cielu. Metraż od 800m2 do 1100 m2. Działki na nowo tworzącym się.

Szczegóły ogłoszenia

179,69 zł/m²11,13 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro na chwilę obecną pełni funkcję Sekretariatu składające sią z 2 pomieszczeń Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów bliskość komunikacji wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej cenionych części południowego Wrocławia na Klecinie przy ulicy Jutrzenki. To spokojna, zielona i nowoczesnie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²450 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronną powierzchnię użytkową o powierzchni 450 m , zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego, nad sklepem Auchan.