Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 099 000 zł117,90 m² 9 321,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Wprowadzenie Prezentujemy dwa domki letniskowe w mazurskiej wsi Warchały o łącznej powierzchni 117,9 m2. Domki przylegają do siebie. Duży domek ma powierzchnię 72,3 m2 i jest piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 626 210 zł120,46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu, tarasu i antresoli. Lokal znajduje się w inwestycji Brylantowa 10 na obrzeżach Wrocławia. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 456 918 zł92,21 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, 3 tarasów i antresoli. Lokal znajduje się w inwestycji Brylantowa 10 na obrzeżach Wrocławia. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 405 440 zł87,84 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

4-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Brylantowa 10 na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version bellow: mieszkanie jest w pełni przyjazne zwierzętom Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z balkonem oraz z przepięknym widokiem na Odrę, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł110 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do składania ofert zakupu domu wolnostojącego wraz z zabudowaniami w Oleśnicy, dolnośląskie. Dom położony jest w spokojnej części Oleśnicy, na uboczu, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł52,89 m² 8 317,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro sprzedaży i zamiany nieruchomości własnych - kupno/sprzedaż - bez prowizji! Oferuję do sprzedaży rozkładowe, 2 - pokojowe, słoneczne mieszkanie w czteropiętrowym bloku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,40 m² 11 342,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kraków Nowa Huta os. Stalowe 48,4 m Nieruchomość: przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,4 m , usytuowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 442 zł79,57 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Zakątek Flora w Toruniu. O inwestycji Zakątek Flora to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 352 zł66,92 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Zakątek Flora w Toruniu. O inwestycji Zakątek Flora to inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 224 zł42,52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Zakątek Flora w Toruniu. O inwestycji Zakątek Flora to inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł20,30 m² 18 669,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Kraków Nowa Huta os. Hutnicze 20,3 m Nieruchomość: przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 20,3 m , usytuowanej na drugim piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł59,10 m² 12 690,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż, mieszkanie w dobrym stanie - do zamieszkania o powierzchni 59,10 m , położone na 6 piętrze z 10. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

484 999 zł54,36 m² 8 921,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Do sprzedania ładne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w bloku z 2007 r w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł180 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! dom Z lat 40 Z ogromnym potęcjałem! Do sprzedania dom z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł62,40 m² 2 804,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

'Nieruchomości Apartament' Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Bezczynszowe mieszkanie 3 pokoje, podwórko, piwnica, parking Zaledwie 15 minut od Legnicy, 30.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł203,80 m² 5 686,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 235 m²

Szukasz większej i komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny w pięknej okolicy? Prezentujemy Ci zatem funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący z 2022 r. w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 072 zł56,80 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i tarasu , mieszczące się na Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 686 zł63,69 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 746 zł63,59 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²72 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Centrum - ul. Roosevelta - piękna secesyjna kamienica po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 72 m2, mieści się na drugim piętrze, posiada dwa balkony typu loggie z pięknym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

753 600 zł1 884 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poznaj urokliwą nieruchomość leżącą w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego w miejscowości Rosnówko (gmina Komorniki). To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 009 m² 87,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę w miejscowości Długa Goślina położoną przy drodze z Murowanej Gośliny w kierunku Rogoźna (dwa kilometry od skrzyżowania dróg Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

140 520 zł1 171 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Karczewko, ul. Brzozowa - to miejscowość położona w gminie Kiszkowo, jak sama nazwa osiedla wskazuje jest to teren którego duży obszar zajmują różne gatunki drzew, a przede wszystkim sosny.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł124,70 m² 10 825,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Osiedle Warszawskie, ulica Łęczycka 12. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200 m2, plus podpiwniczenie i części wspólne , działka 480 m2. Dom w roku 2007 został podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,83 m² 71,78 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,83 m2, zlokalizowany w Rzeszowie ul. Lubelska (inwestycja skyres). Mieszkanie usytuowane jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł103,75 m² 5 291,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom po remoncie blisko jezior i lasów Nieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie o pow. całkowitej 103,75 m . Do nieruchomości należą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:860 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 80 m2 położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Domaradz w województwie podkarpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł105,80 m² 8 034,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oraz 2% podatku pcc! Do sprzedania nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Winowa. Oferta dotyczy prawej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

950 001 zł291,60 m² 3 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 472 m²

Jeśli szukacie Państwo miejsca do zamieszkania z możliwością prowadzenia własnego tradycyjnego biznesu, to ta nieruchomość jest właśnie dla Was! Do sprzedania dom z 2012 r o.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66,40 m² 6 310,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone mieszkanie, trzypokojowe, w zielonej okolicy Śródmieścia, blisko lasu, w spokojnym miejscu, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego dużego wc,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł966 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 966 m - Pisarzowice, ul. Bukowa | Gm. Wilamowice Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 966 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 529 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom w górach, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z wygodnym dojazdem? Ta działka spełni oczekiwania zarówno osób planujących budowę, jak.

Szczegóły ogłoszenia

181 500 zł825 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Lipowej przy ul. Borowikowej - w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w rejonie Podbeskidzia. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 194 m²

Sprzedam dom o powierzchni 110 m2 wraz z budynkiem gospodarczym 80 m2 na pięknej działce w Koninie. Wyjątkowa lokalizacja, cichy zakątek wśród zieleni w centrum miasta. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,47 m² 10 842,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Taras 50 m | Nowy Blok 2023 | Lublin, ul. Różana Twoja prywatna strefa relaksu w sercu miasta z gotową wizualizacją wnętrz! Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle setek.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł73 m² 870 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 73 m2 - Giżycko, ul. Koszarowa Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone na 2. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł65,46 m² 9 135,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament przy ul. Wilanowskiej 5. Apartament- pow. 65,46m2 , funkcjonalny układ, położony na 2 piętrze , do własnej aranżacji. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Dolina 7a w samym centrum Poznańskiej Wildy. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,70 m² 9 203,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej dzielnicy Opola na Wyspie Pasiece. Podstawowe informacje:powierzchnia: 47,70.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Ściegiennego na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł85,80 m² 5 815,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dom na sprzedaż poznań, os. Bajkowe Skrajny segment | Duży potencjał aranżacyjny | Garaż | Taras Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) zlokalizowany w Poznaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu, oczywiście z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32,40 m² 9 228,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż Ustroń, ul. Daszyńskiego | 32,4 m | inwestycja lub własna działalność. Bez prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż lokal użytkowy z odrębną własnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł96,16 m² 8 829,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

255 500 zł1 022 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Bielsku-Białej Stare Bielsko, o powierzchni 1022 m , położona przy ul. Szklanej, w spokojnej i zielonej części miasta. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 089 m² 118,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona