Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

899 000 zł84,21 m² 10 675,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oto pograsnicze Ustronia i Idalina - dwóch dzielnic w południowej częśći Radomia. Tu, na zamkniętym osiedlu, na parterze budynku, znajdziesz swoje idealne 85m2 mieszkania. Mieszkanie Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł90 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie również dostępna opcja Wynajmu kwater pracowniczych ul. Wita Stwosza / lokal dwupoziomowy / powierzchnia 126m2,! atuty nieruchomości: ścisłe Centrum - Pruszcz Gdański, otoczenie licznych.

Szczegóły ogłoszenia

12 100 zł550 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 550m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł34,39 m² 28 205,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie typu open space z wydzieloną sypialnią, położone w prestiżowej lokalizacji tuż przy metrze Aleja Wilanowska. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82,03 m² 18 164,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie | balkon I Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji Z przyjemnością prezentujemy komfortowe czteropokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mbdg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Facimiech 12 w Krakowie. I speak English feel free to.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 999 zł266,96 m² 4 682,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i zadbany dom na bardzo dużej działce zlokalizowany pod Pułtuskiem w miejscowości Kacice. Dom wybudowany w 2009r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł127 m² 8 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 5 pokoi | Garaż | Jerzmanowo, wrocław 1 060 000 zł | 127 m | Rynek pierwotny ul. Płużna, jerzmanowo zielona, spokojna część Wrocławia, idealna dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 150 m² 1 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:45

 

Powierzchnia działki:4 371 m²

Polecamy Państwu nieruchomość o powierzchni prawie 1200 m2, na działce 4380 m2. Na nieruchomość składają się: cztery budynki w tym główny dom mieszkalny, budynek hotelowy z całym.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²118,40 m² 3 315 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Digital Broker prezentuje na wynajem lokal usługowy o powierzchni 118,4 m2 gotowy do użytkowania, w pełni wyposażony, niewymagający inwestycji w meble. Lokal usytuowany przy ul. Skorupki.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł79,80 m² 21 290,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksus tuż przy plaży hipnotyzujący apartament z widokiem na morze Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , położony w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pobliżu ul. Nowiny w Węgrowie. W sąsiedztwie prywatny las, rzeka, osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd prywatną drogą gruntową media (linia energetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Skępe,kujawsko-pomorskie

118 000 zł3 034 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, otoczenie działek zabudowanych Bez aktualnych wz Działka położona w Józefkowie , gminie Skępe, powiecie lipnowskim o pow.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 375 m² 855,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna wraz z domem 200 m2 zlokalizowana w Tychach przy ulicy Mikołowskiej 238 , położona 5 min od centrum Tychów , Mikołowa oraz 20 min od Katowic - droga krajowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 2148/4186/omw Do wynajęcia słoneczne mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze budynku mieszkalnego z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,60 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²80 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 80m2, parter/1 bez windy, w budynku z 2005r., Białołęka Tarchomin, Gotowy do użytkowania, idealny na nieuciążliwą działalność, siedzibę niewielkiej firmy, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42 m² 12 119,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! po całkowitym remoncie Mieszkanie 2 pokojowe o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 42, znajdujące sie na 6 piętrze w 12 piętrowym bloku z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł25 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m, położoną na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Marii Skłodowskiej w Szczytnie. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 484 m² 104,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki w atrakcyjnej lokalizacji! Działka o pow. 1484 m , położona w cichej okolicy, w pobliżu infrastruktury miejskiej, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł135 m² 6 585,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Urokliwy dom idealny dla rodziny! stan deweloperski - kameralna okolica - świetne połączenie Z trójmiastem - oferta dotyczy lewej połówki bliźniaka. Dom: na sprzedaż urokliwy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 800 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji w Rudce Kozłowieckiej ul Północna , gmina Niemce. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł25 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:490 m²

Rod "relaks" ul. Łyskowskiego - oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 490m2 z domkiem murowanym o pow. ok 25m2. Domek murowany, parterowy składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł6 700 m² 2 090 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 67 arów działki usługowej w Łagiewnikach - Białe Morza. Nieruchomości Arkadia prezentują ofertę sprzedaży działki usługowej posadowionej w Łagiewnikach przy ul. Totus Tuus.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł90 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

Siedlisko nad rzeczką kumiałka 16 500 m prywatności I spokoju Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Rudka, gmina Korycin, w województwie podlaskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie: 3 pokoje, balkon na południe, łazienka w sypialni. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł2 075 m² 549,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żelewo wieś w położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Stare Czarnowo bezpośrednio przy Jeziorze Miedwie. Dawna osada rybacka, obecnie rolnicza.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł15 100 m² 5,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Las Z modrzewiem I dostępem do potoku twój własny kawałek natury! Odkryj swoje miejsce w naturze przestrzeń, która zachwyca spokojem, świeżym powietrzem i pięknem dzikiego lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł174 m² 6 885,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 174 m2, położony na zadbanej działce o powierzchni 1256 m2 w malowniczej części Robakowa (gmina Luzino, powiat wejherowski). To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Sezamkowa

Manowo,zachodniopomorskie

141 000 zł1 089 m² 129,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w kompleksie sześciu działek w miejscowości Manowo, usytuowana w pierwszej linii zabudowy od ulicy Sezamkowej. Na zdjęciu sprzedawana działka jest oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł35,70 m² 5 319,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krasińskiego na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła oraz przychodnia zdrowia. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł35,01 m² 19 908,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 35,01 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł64,80 m² 9 552,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Stylowe mieszkanie z balkonem w atrium house na granicy Rzeszowa powierzchnia 64,8 m Jeśli cenisz nowoczesne wnętrza, funkcjonalny układ i spokojną lokalizację blisko miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł205 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują dwa drewniane domy usytuowane na przestronnej działce o powierzchni 0,2606 ha. To idealna propozycja zarówno dla rodziny szukającej komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25 500 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż słowenkowo, gmina sławoborze Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2,55 ha, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł43 m² 80,23 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | loggia | garaż | apartamentowiec z recepcją | Mokotów, służewiec Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na Mokotowie przy ul. Wynalazek 2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł19,43 m² 22 593,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Główne atuty mieszkania: świetna lokalizacja; mieszkanie wykończone według indywidualnego projektu optymalizującego zagospodarowanie przestrzeni lokalu; okna wychodzące na podwórko, które gwarantują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 638 zł65,62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.