Nieruchomości
238 324 ogłoszenia
Od najnowszych
Działka Dziewkowice
Dziewkowice,opolskie
130 000 zł2 560 m² 50,78 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka
Warszawa,mazowieckie
699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Krakowska
Brzezinka,małopolskie
1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²
Działka Janinów
Janinów,łódzkie
275 000 zł3 001 m² 91,64 zł/m²
Biuro Poznań
Poznań,wielkopolskie
40 zł/m²97 m² 3 880 zł
Działka, ul. Kolejowa
Chotyłów,lubelskie
525 zł1 311 m² 0,40 zł/m²
449 000 zł55,78 m² 8 049,48 zł/m²
Dom wolnostojący Rewal
Rewal,zachodniopomorskie
1 990 000 zł480 m² 4 145,83 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Twardowskiego
Rzeszów,podkarpackie
3 300 zł60 m² 55 zł/m²
Mieszkanie z kominkiem, ul. Jedności Narodowej
Lipiany,zachodniopomorskie
465 000 zł138 m² 3 369,57 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa
Kraków,małopolskie
566 352 zł34,96 m² 16 200 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Motycz,lubelskie
399 000 zł2 000 m² 199,50 zł/m²
656 000 zł98 m² 6 693,88 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z aneksem, ul. Jasielska
Poznań,wielkopolskie
339 990 zł28,67 m² 11 858,74 zł/m²
53,85 zł/m²65 m² 3 500 zł
Dom szeregowy Dąbrowa
Dąbrowa,mazowieckie
1 099 000 zł94,50 m² 11 629,63 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Pielęgniarek
Kraków,małopolskie
164 000 zł20,30 m² 8 078,82 zł/m²
Działka budowlana Myje
Myje,wielkopolskie
247 698 zł1 782 m² 139 zł/m²
Działka Włocławek
Włocławek,kujawsko-pomorskie
850 000 zł3 003 m² 283,05 zł/m²
90 000 zł7 000 m² 12,86 zł/m²
Dom z garażem Wycinki
Wycinki,pomorskie
2 900 000 zł244,20 m² 11 875,51 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z aneksem, ul. Wilsona
Zielonka,mazowieckie
930 000 zł74,26 m² 12 523,57 zł/m²
544 000 zł3 400 m² 160 zł/m²
Działka, ul. Lisów
Mikołów,śląskie
460 000 zł1 040 m² 442,31 zł/m²
1 099 000 zł76 m² 14 460,53 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska
Szczecin,zachodniopomorskie
385 000 zł37 m² 10 405,41 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Gorlice
Gorlice,małopolskie
120 000 zł1 497 m² 80 zł/m²
4 000 zł3 000 m² 1,33 zł/m²
Dworek Półwiesk Mały
Półwiesk Mały,kujawsko-pomorskie
440 000 zł350 m² 1 257,14 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Kamień Pomorski
Kamień Pomorski,zachodniopomorskie
295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²
899 000 zł334,33 m² 2 688,96 zł/m²
Dom z tarasem Guty
Guty,mazowieckie
1 099 000 zł122 m² 9 008,20 zł/m²
749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²
279 000 zł48,65 m² 5 734,84 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Sejny,podlaskie
146 000 zł1 221 m² 119,57 zł/m²
Działka Ganina
Ganina,wielkopolskie
64 000 zł800 m² 80 zł/m²
Rynek pierwotny
1 020 000 zł55,74 m² 18 299,25 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia