Nieruchomości

238 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

500 000 zł30,10 m² 16 611,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Prezentuję Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ - idealne zarówno pod inwestycję, jak i na pierwsze mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł48,94 m² 9 705,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! bezczynszowe mieszkania Z ogrodem! Gorąco polecam mieszkanie położone w Miłoszycach Lokal składa się z: 1.Korytarz 9,44m22.Łazienka 4,21m23. Kuchnia 5,91m24. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł4 332 m² 436,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość! Na sprzedaż działka z linią brzegową i pięknym widokiem o powierzchni 4332 m2 (składająca się z 3 mniejszych działek) znajdująca się nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł4 697 m² 153,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne. Nieruchomość gruntowa niezabudowana o kształcie wieloboku,porośnięta trawą. Teren nieruchomości w przeważającej części jest płaski składa się z 3 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł131,85 m² 7 205,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Greentown Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży domu w stanie deweloperskim o powierzchni 131,85 m2 położonego w Zielonej Górze na działce o powierzchni 1000 m2. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 322 m²

Dom z dużą działką 23 ar to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, a jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Nieruchomość położona jest przy ul. Polnej w Dynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 174 zł59,78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu Górnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 59,78 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70,70 m² 4 229,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Przestronne, wysokie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71 m2 na parterze w kamienicy przy Akademii Policji w Szczytnie. Ze względu na położenie idealnie nadaje się inwestycyjnie pod wynajem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²32 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal użytkowy 32 m - wysoki standard, dobra lokalizacja Mamy przyjemność zaoferować do najęcia od zaraz zadbany lokal użytkowy znajdujący się w kamienicy przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł64 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Oferta na wyłączność - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy - bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł5 284 m² 41,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przemyśl, ul.Kruhelska, SUPER CENA, działka budowlana z MPZP, pow. 52,84 ara, w tym, około 12,5 ara budowlanej (24 m x 53 m) oraz około 40 arow terenów zielonych. Zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 49 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł13 135 m² 152,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu gruntów położonych w Opolu przy ul. Kazimierza Kasperka tj. działki nr 102.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł114 m² 6 798,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada ogród, garaż oraz jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

107,41 zł/m²27 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:1

 

Parking:-

Ustawny, samodzielny pokój biurowy, o pow.27 mkw. w kameralnym, trzypiętrowym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Puławskiej. Przystanek autobusowy w kierunku Piaseczna - 30.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,67 m² 10 484,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Pięknie doświetlone i słoneczne mieszkanie trzypokojowe do odświeżenia, w cichej i spokojniej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najładniej położonych.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł37,23 m² 17 056,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, wykończone w 2025r 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Jagodno, ul. Beaty Artemskiej - 2 ustawne pokoje idealne dla singla, pary lub pod wynajem - balkon około 3mkw - Wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 3863 Nowa niższa cena! Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł64,14 m² 38 977,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament z dwiema sypialniami w inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33 w Krakowie. Lokalizacja: ulica Smoleńsk.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane w sercu Nowej Huty na osiedlu Centrum C . Mieszkanie znajduje się w klasycznym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

363 500 zł383 m² 949,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie przy ul. Mościckiego. Nr działki: 17/14, obręb: 0080 Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,55 m² 7 003,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 45,55 m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 450 zł76,50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Brak podatku pcc Szczegóły parametrów mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otoczenie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 900 m2 położoną w miejscowości Stare Grabie koło Wołomina, 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,50 m² 11 611,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Wprowadzenie Prezentujemy piękny domek letniskowy całoroczny parterowy o powierzchni 33,5 m 2, zlokalizowany w malowniczej mazurskiej wsi Zgniłocha gmina Purda. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł53 m² 9 433,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, znajdującego się na os. Przyjaźni (winogrady). Osiedle estetycznie zagospodarowane (wewnątrz zadbane alejki.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł92 m² 13 913,04 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:handlowe

 

Liczba pomieszczeń:5

 

Parking:-

Urządzony lokal pod gabinet kosmetologiczny, kosmetyczny, rehabilitacyjny. Z przyjemnością oferujemy świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 92 m , idealny na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 578 872 zł73,68 m² 21 428,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

0% prowizji od kupującego Komfortowy, 4 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum, przy ul. Działyńskich. Mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze 5-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł145 m² 6 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

***** rezerwacja ***** Blachownia, dom wolnostojący na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w Blachowni przy ulicy Kościuszki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 999 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa super cena- zapraszam Działka rolna 5999m2 w miejscowości Gliszcz k/bydgoszczy ,powiat bydgoski , gmina Sicienko - możliwość uzyskania warunków zabudowy oraz podziału na mniejsze -dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,30 m² 11 183,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego mieszkania? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Są mieszkania, do których po prostu dobrze się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 540 000 zł150 m² 10 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w technologii kanadyjskiej o powierzchni 150 m2, położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 1000 m2 usytuowany w Otrębusach. Parter: - przestronny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł222 m² 4 279,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:657 m²

Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w Ustce wschodniej, przy ulicy Krasickiego w spokojnej dzielnicy z zabudową jednorodzinną. Układ funkcjonalny: na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²33,89 m² 1 356 zł

 

Przeznaczenie lokalu:usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu przestronny lokal użytkowy o powierzchni 33,89 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

73 400 zł734 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dołgie - ogrodzone działki blisko jeziora, idealne na rekreację I wypoczynek, ok. 17 km od szczecinka. Kupujący nie płaci 2% pcc. Cena zawiera podatek vat. Oferujemy do sprzedaży ogrodzone działki.

Szczegóły ogłoszenia

181 269 zł1 831 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedajemy: 3 działki budowlane, jurki województwo warmińsko-mazurskie pod lupą: sprzedajemy 3 działki budowlane, otoczone starodrzewem, w otulinie lasów państwowych, o powierzchniach: 2017.

Szczegóły ogłoszenia

71 700 zł957 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane Młynary, gmina Margonin Na sprzedaż 6 działek budowlanych w Młynarach. Wydane warunki zabudowy dla 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnostojących, do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 080 zł31 126 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 31126m2 składająca się z 10 podobnych sobie działek. Oddalona około 47 km od Warszawy. Pięknie położona w malowniczej okolicy, typowy polski krajobraz. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 368 zł61,67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,67 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł55,26 m² 17 535,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja,.