Nieruchomości
238 302 ogłoszenia
Od najnowszych
Dom z garażem Rozgarty
Rozgarty,kujawsko-pomorskie
6 600 000 zł338 m² 19 526,63 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Kąty
Łańcut,podkarpackie
499 000 zł122,53 m² 4 072,47 zł/m²
Działka rolno-budowlana Gronków
Gronków,małopolskie
499 000 zł16 493 m² 30,26 zł/m²
Działka rolna Stare Lipki
Stare Lipki,mazowieckie
30 000 zł10 000 m² 3 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Okszowska
Chełm,lubelskie
650 000 zł380 m² 1 710,53 zł/m²
Dom z garażem, ul. Wasznika
Czaplinek,zachodniopomorskie
1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złoty Potok
Głuchów,mazowieckie
410 100 zł49,70 m² 8 251,51 zł/m²
Działka, ul. Boczna Szczytniańskiej
Jarosław,podkarpackie
80 000 zł1 285 m² 62,26 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brandstaettera
Tarnów,małopolskie
279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²
Działka inwestycyjna Wykroty
Wykroty,dolnośląskie
3 029 670 zł33 663 m² 90 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Na Błonie
Kraków,małopolskie
617 713 zł29,50 m² 20 939,42 zł/m²
253 000 zł56,40 m² 4 485,82 zł/m²
45,01 zł/m²70,27 m² 3 163 zł
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa
Warszawa,mazowieckie
1 129 000 zł49 m² 23 041 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza
Lubin,dolnośląskie
219 900 zł35,50 m² 6 194,37 zł/m²
1 217 000 zł170 m² 7 158,82 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa
Zalewo,warmińsko-mazurskie
159 000 zł30,60 m² 5 196,08 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
735 748 zł61,89 m² 11 887,99 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Zbrowskiego
Radom,mazowieckie
2 100 zł47,85 m² 43,89 zł/m²
Dom bliźniak, ul. Hallera
Jaracz,wielkopolskie
1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²
Działka budowlana
Zgoda,kujawsko-pomorskie
585 000 zł8 367 m² 69,92 zł/m²
Lokal usługowy z parkingiem, ul. Legnicka
Wrocław,dolnośląskie
55,71 zł/m²70 m² 3 900 zł
Działka budowlana przy lesie Poznań
Poznań,wielkopolskie
1 282 000 zł1 282 m² 1 000 zł/m²
Budynek użytkowy Drobnin
Drobnin,wielkopolskie
2 200 000 zł956 m² 2 301,26 zł/m²
Dom bliźniak
Radgoszcz,wielkopolskie
549 000 zł89,57 m² 6 129,28 zł/m²
670 000 zł4 318 m² 155,16 zł/m²
Dom z tarasem Gubin
Gubin,lubuskie
660 000 zł140 m² 4 714,29 zł/m²
Działka budowlana Siemiechów
Siemiechów,małopolskie
152 000 zł2 300 m² 66,09 zł/m²
Biuro klimatyzowane
Łódź,łódzkie
52 zł/m²571,59 m² 29 722 zł
Działka budowlana Łęg
Łęg,mazowieckie
589 000 zł4 300 m² 136,98 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka
Warszawa,mazowieckie
3 800 zł54,10 m² 70,24 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja
Koszalin,zachodniopomorskie
344 928 zł35,93 m² 9 600 zł/m²
Mieszkanie, ul. Jadwigi
Słupsk,pomorskie
378 000 zł57,39 m² 6 586,51 zł/m²
Działka inwestycyjna Białystok
Białystok,podlaskie
2 235 000 zł10 914 m² 204,78 zł/m²
16 000 zł927,82 m² 17,24 zł/m²
Rynek pierwotny
527 160 zł43,93 m² 12 000 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Trzemeszeńska
Gniezno,wielkopolskie
229 000 zł1 195 m² 192 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem Dobrzykowice
Dobrzykowice,dolnośląskie
799 000 zł123,20 m² 6 485,39 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia