Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Dom, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151,48 m² 7 585,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości - Nr lokalu: lok_46a - Powierzchnia całkowita: 122,18 m - Możliwość adaptacji poddasza: +29,30 m - idealne na dodatkową sypialnię, gabinet lub strefę hobby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł111 m² 6 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Przedsprzedaż wyjątkowa oferta cenowa! Tylko teraz, w ramach przedsprzedaży, moduł numer 6 dostępny jest w promocyjnej cenie! Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł41,35 m² 12 817,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament z widokiem - ul. Poznańska. Wyjątkowy design i panorama miasta na wyciągnięcie ręki! Szukasz miejsca, które wymyka się schematom? Prezentujemy unikatowe, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł594 m² 6,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się przy przejściu od ulicy Sienkiewicza 9 do ulicy Zamenhofa. ** Działka w ścisłym Centrum Miasta ** Zapraszamy na prezentację działki o powierzchni 594 m2 na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł45,60 m² 42 324,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż luksusowy, 2-pokojowy apartament z ogrodem | Botanica Jelitkowo | Gdańsk, ul. Bursztynowa|invest Komfort Cena: 1 930 000 zł Dodatkowo płatne miejsce parkingowe w hali garażowej 100.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł38 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,45 m , położone na I piętrze budynku A na nowym osiedlu Aura Warszewo (vastbau) w Szczecinie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł102 m² 9 794,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni użytkowej 102 m , do którego przynależy działka o powierzchni 340 m . Nieruchomość została oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł311 m² 48,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość w Opacz-Kolonia przestronny dom z dużym ogrodem, idealny do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej, z opcją wydzielenia komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł149,50 m² 7 953,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak o powierzchni 149,5m , wybudowany w 2020 roku, położony w cichej, zielonej dzielnicy Dąb w Jaworznie. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł105,74 m² 6 610,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 - 5 pokojowe Z ogródkiem! od dewelopera 0% prowizji! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe! pompa ciepła! fotowoltaika na dachu! rolety zewnętrzne elektryczne! wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 150.00 zł; Budynek: budynek wolnostojący stan deweloperski; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: piwnica; W pobliżu: las, sklepy; Rozkład: korzystny układ;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł144 m² 5 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kupujacy nie płaci 2 % podatku pcc. Nowa inwestycja domów na pograniczu rybnej I przegini duchownej! oferujemy domy O różnej powierzchni działek każdy klient znajdzie coś W swoim.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł78,50 m² 14 649,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i halą garażową Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,5 m2, położone na 1. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

584 250 zł38,95 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w Markach, ul. Promienna 33 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59 m² 12 355,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe komfortowe mieszkanie na Osiedlu Muszkieterów w Lidzbarku Warmińskim. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku 5 rodzinnym przy ul. Orneckiej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2, znajdująca się w miejscowości Żukowo. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Bronowice. Do największych atutów mieszkania należą: rozkład, infrastruktura osiedla, piętro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Broniszów,podkarpackie

769 000 zł20 717 m² 37,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property oferuje na sprzedaż gospodarstwo o łącznej powierzchni 2 ha położone w Broniszowie w gminie Wielopole Skrzyńskie.W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł850 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa w centrum Tarnowa, ok. 5 km od węzła autostradowego Tarnów-Krzyż. Powierzchnia użytkowa hali wynosi 850 m2, wysokość ok. 4,4 m. Hala o konstrukcji żelbetowej,.

Szczegóły ogłoszenia

54 900 zł801 m² 68,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w dynamicznie rozwijających się Siemianicach, z bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 2,5 km od granic Słupska dlaczego nasza działka to doskonały wybór?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł247 m² 5 060,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Fantastyczny dom z widokiem na Wisłę! Bez pcc i prowizji. Wyjątkowa lokalizacja! Bliskość lasu oraz łąk przy Wiśle. Projekt domu-Willa Weronika. Działka 2200m2, dzikowo Chrapy. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł29 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego Najemcy! Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone, klimatyczne, stylowe studio z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej 15. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł784 m² 434,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość położona w malowniczej części Jeleniej Góry- jagniątkowie tuż przy wejściach na szlaki turystyczne. Działka o pow. 784mkw. Idealna pod budowę małego domku. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

51 986 zł1 054 m² 49,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite nieruchomości 0% prowizji! poleca do wynajmu magazyn o pow. 1 054 m . Kompleks położony blisko trasy S8, z dogodnym dojazdem dla ciężarówek oraz w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Szczecin,zachodniopomorskie

541 200 zł66 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny na sprzedaż Bulwary Szczecińskie (łasztownia) 75 m + ogródek ok. 90 m pełne wyposażenie Cena 405700zł netto + 23% vat - możliwe negocjację. Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,20 m² 10 404,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni przygotowana kawalerka inwestycyjna zlokalizowana w budynku Bałtyk przy ul. Armii Krajowej 5 w ścisłym centrum Świnoujścia jednej z najmocniejszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł119,32 m² 5 699 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokal gotowy do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. calkowitej 119,52m2 położone na I pietrze i poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym (4.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Podgórze, kraków ul. Borkowska - 29m2 / 1 pokój + balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m położone w Krakowie w dzielnicy Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł16 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:25 m²

Garaż w zabudowie szeregowej na os. Fabrycznym w Brzegu Dolnym. Garaż środkowy, wybudowany metodą tradycyjną, murowaną, z pustaka żulobetonowego w latach 90-tych. Ściany wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 987 zł51,42 m² 12 368,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł609,20 m² 6 402 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Na sprzedaż budynek usługowy 600 m2 położony na działce o powierzchni 2000 m2 zlokalizowany za Leśnicą, marszowicami. Podana cena jest ceną netto.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł59 100 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż urokliwe Łowisko Jeziorki - jest to niezwykłe miejsce, które posiada wyjątkowy klimat. Doskonale nadaje się zarówno na wszelką działalność turystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł269,80 m² 2 872,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Na sprzedaż: parterowy dom jednorodzinny w Łyścu (woj. śląskie) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł204,85 m² 1 361,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjno/usługowo/handlowego usytuowanego na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 056 zł48,13 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biura nieruchomości! Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 017 zł26,08 m² 596 017 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji bivalvi w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie w butikowych apartamentach, które są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 231 zł38,36 m² 12 310,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,36m2 znajdujące się na 5. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przerytka

Przerytka,kujawsko-pomorskie

165 000 zł3 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Przerytce! Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę o powierzchni 3300m 2 , klasoużytek rv, rvi, psvi, lsvi, w, usytuowana w województwie kujawsko - pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł160 m² 23 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:736 m²

Tylko U nas! Jeśli szukasz domu w Centrum miasta, doskonałymi połączeniami komunikacji miejskiej, a jednocześnie niskiej zielonej zabudowie to jest nieruchomość przeznaczona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł70,66 m² 9 453,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zaufanie buduje się latami - i właśnie dzięki temu mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę, która pojawia się na rynku niezwykle rzadko. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe.