Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

459 000 zł85,20 m² 5 387,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,2 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku w miejscowości Stoboje pod Elblągiem. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,60 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 70 m , położone na III piętrze w bloku z windą na osiedlu Piaski przy ul. Legionowej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 298 m² 36,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki pod budowę domu jednorodzinnego położonej w mieście Raciąż około 90 km od Warszawy. Działka foremna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 023 zł49,37 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, starannie wykonane mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w malowniczej, zielonej okolicy na przedmieściach Koszalina - Bonin. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł35,09 m² 54 146,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, wyjątkowy Apartament w wave resort&spa Międzyzdroje. Cena brutto 1 900 000 pln. Kompletny, relaksujący, cichy, przemyślany. Widok widok na morze, widok północno-zachodni. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjna nad jeziorem, szczecin okolica. Działka o pow. 1000 m2 położona w kompleksie działek o podobnym przeznaczeniu w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy dwoma jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

298 423 zł75,55 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem? Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł44,30 m² 6 501,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,3 m2, położone na 4. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest wyjątkowo przytulne, czyste i gotowe na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²150 m² 2 175 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia biuro o pow. 150m2. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze budynku biurowego na Górnym Mokotowie, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

84 zł/m²475 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Handlowo -usługowo biurowy na Starym Mieście we Wrocławiu do wynajęcia topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Może to właśnie ten adres przyniesie Ci sukces w prowadzeniu Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pańska Wola

Pańska Wola,warmińsko-mazurskie

189 000 zł18 000 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł85 m² 2 905,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:669 m²

Do sprzedania drewniany dom w centrum Wisznic - powierzchnia użytkowa 81 m2 - ściany drewniane, ocieplone supremą i otynkowane - drzwi wejściowe antywłamaniowe - dach - eternit Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Żywiec - do wynajęcia od zaraz sympatyczne mieszkanie położone na 1 piętrze na Os. Młodych. Skład: przedpokój, łazienka, kuchnia i 1 duży pokój (ok.25 mkw). Cena wynajmu 1100 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł62,80 m² 8 742,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,80 m , położone w Jasionce pod Rzeszowem. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego, dwukondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł56 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 2 piętro | świetna lokalizacja | Lubliniec, ul. Tysiąclecia Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze przy ul. Tysiąclecia w Lubliniec. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł54,10 m² 27 541,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.54,1m2 w Sopocie Dolnym. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym budynku na terenie zamkniętym z 1960r., na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 760 zł69,20 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle parkowe kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%), prowizję biura pokrywa deweloper. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych położonych w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²130 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową zlokalizowaną w budynku biurowo-usługowym z dobrym dojazdem do centrum Gliwic oraz przy zjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł1 400 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1400 m2 - Warszawa Białołęka, okolice Selgrosu Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2, położona w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Białołęce,.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł50 m² 6 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom na sprzedaż w spokojnej okolicy! Na sprzedaż klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 49,5 m , położony na malowniczej działce częściowo zalesionej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł47 192 m² 86,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta bez prowizji od kupującego! Polecam na sprzedaż grunt zlokalizowany w Zborowie powiat Poznański gmina Dopiewo. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy lesie oraz w odległości 800.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²15,80 m² 474 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o łącznej pow. 15,80 m2 usytuowany na II piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Imno

Imno,zachodniopomorskie

112 000 zł1 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m w malowniczej miejscowości Imno Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie istniejącej zabudowy jednorodzinnej oraz nowoczesnych domów, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł71 m² 8 309,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Jeśli chcesz - skonfigurujemy Twój dom. Zrobię to z Tobą, byś Ty mógł zająć się już tylko jego urządzaniem. Zadzwoń do mnie, albo wejdź na stronę dewelopera i powołaj się na mnie!.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²32,80 m² 1 312 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 32,8m2 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

377 777 zł256,10 m² 1 475,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Zakup tylko za gotówkę - Masz swoją propozycję? Zapraszam do rozmowy i negocjacji. Dom z przestrzenią pod działalność - 256,1 m możliwości Szukasz nieruchomości, która da Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł68 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokoje/ 68 mkw przy metro politechnika Nowocześnie zaaranżowane, po kapitalnym remoncie. Rozkładowe, 2-stronne: pokoje 16 mkw (strona pd, z widokiem na ulicę), 12 mkw, 8 mkw (strona pn,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 043 749 zł112,54 m² 18 160,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty inwestycji Nowoczesny apartamentowiec w Gdańsku - nowoczesna architektura i wnętrza autorstwa bjk Architekci i Sikora Wnętrza - szeroki wybór metraży od 42 m do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł1 890 m² 285,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 18,9ara zlokalizowana w Krzeszowicach (źbik) z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Działka w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 205 zł61,16 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy o powierzchni 130 m2 na wynajem, parter, duże witryny. Jedna duża sala, część socjalna, wc. Czynsz najmu 9900 zł. +23% Vat., prąd i woda rozliczana wg podzielników. Kaucja 2.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Piękna ostróda! Zaledwie kilkanaście minut spacerkiem do jeziora i całe zaplecze handlowo-usługowe w zasięgu ręku- mamy na sprzedaż małe mieszkanie w tej lokalizacji. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Gogołowa,śląskie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Gogołowa - 8 km od Jastrzębia-Zdrój nowy piętrowy dom 120m2 Dom znajduje się w bliskiej odległości od Jastrzębia-Zdrój w otoczeniu licznych terenów zielonych. Kameralna zabudowa, co.

Szczegóły ogłoszenia

357 500 zł52,40 m² 6 822,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalne o pow. 52,4 mkw w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej 4/50. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł54,97 m² 12 370,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski   pokoje | mieszkanie | mieszkanie ok. 54,96m2 + balkon 4,37m2| Maślice (wrocław) Otoczenie nieruchomości: maślice to zielona i spokojna część.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł45,50 m² 63,74 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bastion wałowa wynajem długoterminowy! Dostępne od kwietnia! Lokal przeznaczony wyłącznie dla osób pracujących, bez zwierząt. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów.

Szczegóły ogłoszenia

94 900 zł534 m² 177,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana niedaleko centrum! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 534 m2, położoną w Wodzisławiu Śląskim, niedaleko ścisłego Centrum przy ulicy Partyzantów.

Szczegóły ogłoszenia

810 700 zł60,50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie w centrum Lublina. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy dwupiętrowej. powierzchnia mieszkania 60,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

65,22 zł/m²69 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomosci abak poleca do najmu : Lokal handlowo usługowy , idealny na biuro , siedzibę firmy itp. Super Lokalizacja tuż obok Posnanii. Znajduje się w Poznaniu przy ulicy Sowiej 1.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 197 m² 459,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod usługi, handel, komercję w centrum Zgierza - Długa 17 założona Księga Wieczysta użytkowanie Wieczyste - opłaty 2400zł na rok podatek od nieruchomości 900zł na rok.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Renomahome nieruchomości oferuje wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z garażem i ogrodem - centrum Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone.