Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertą wynajmu ślicznej kawalerki położonej w zrewitalizowanej kamienicy z 2022 roku w klimatycznym sercu Grunwaldu, na ul. Józefa Chełmońskiego. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 000 zł60,26 m² 15 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60.26 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Duży balkon zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł300 m² 2 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 300 m , zlokalizowany w samym centrum największego osiedla, w otoczeniu punktów handlowych i usługowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł153,80 m² 7 737,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Polecamy Państwu atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany w Białymstoku na osiedlu Jaroszówka. Dom wybudowany z bala, oddany do użytku w 1996 roku. Powierzchnia domu 153m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy azyl przy ul. Produkcyjnej 29 m pełne stylu Jeśli szukasz miejsca, które łączy w sobie nowoczesny design z maksymalną funkcjonalnością, to mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł43,50 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż praktyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji ul. Seminaryjska w Kielcach, w zadbanym niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 000 zł19 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1,92 ha | mpzp | Michałów gm. Klembów. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 200 m (1,92 ha), położona w miejscowości Michałów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł89,85 m² 5 208,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Zbrudzewo k. Śremu Dostępna prawa strona Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 772 zł47,89 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł14 300 m² 8,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka rolno-budowlana Nowe Groszki Lokalizacja: nowe Groszki, gmina Kałuszyn, powiat miński 7 km od Kałuszyna 23 km od Mińska Mazowieckiego 26 km od Siedlec Szybki dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 000 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana 2000 m z uzbrojeniem - Głobino, gmina Słupsk Spokojna lokalizacja | mpzp | media w drodze i na działce Nieruchomość położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł200 m² 12 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom dla dużej Rodziny szukającej niskich kosztów utrzymania Przestronny Dom w samym Sercu Podkowy Leśnej z dużym Potencjałem, który łączy funkcjonalność z estetyką. Dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 000 zł109,65 m² 4 851,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Serbach k/głogowa przy ul. Jaśminowej. Do budynku przynależy działka o powierzchni około 350m2, na której wykonano częściowe.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Murowany domek na działce rod we Władysławowie! ok. 60 m2, kominek, piwnica, media! Opis nieruchomości Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rod położonej we Władysławowie przy ul. Żwirowej,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dla naszych klientów brak prowizji za zakup! Możliwe 3 lub 4 pokoje! Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, lokal wymaga remontu dlatego pozwala on na wdrożenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w Pieszycach składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju; znajdujące się na I piętrze; ogrzewanie miejskie, okna pcv, parapety kamienne;.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

349 000 zł45,02 m² 7 752,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą i balkonem, położone w Stargardzie na popularnym Osiedlu Hallera. Mieszkanie o powierzchni 45,02 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 289 m² 58,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Wolice, koło Barcina - 700m do jeziora Wolińskiego Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o wielkości 1298m2 w miejscowości Wolice, ok 1 kilometr.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł45,19 m² 10 820,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość znajduje się w Pustkowie/ Rewalu w nowo wybudowanym osiedlu zamkniętym z basenem oraz jacuzzi. Świetna baza wypadowa: - 6 min autem do centrum Rewala - 6 min autem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²16 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

nieruchomości Lublin*** Do wynajęcia pokój 16 m2 (na cele biurowe, cichą działalność) na parterze w domu na Ponikwodzie. Wspólne wejście do kilku pomieszczeń, wspólny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rezerwacja do 15.05 Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 840 zł33,20 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Sulejówek,mazowieckie

2 199 000 zł213 m² 10 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 884 m²

Dom położony w samym sercu Sulejówka - naprzeciwko Muzeum Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni (1884m2) dającej możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Drynki

Drynki,warmińsko-mazurskie

124 000 zł21 415 m² 5,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka numer 31/3 położona jest w gminie Małdyty w miejscowości Drynki. Łączna powierzchnia działki 2,1415 ha Odległość od miejscowości gminnej Małdyty wynosi ok. 6 km,.

Szczegóły ogłoszenia

49 401 000 zł329 340 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod duży kompleks magazynowy przy S5, logistyczny lub produkcyjny. Na sprzedaż rozległy teren inwestycyjny o powierzchni 32,93 ha, położony w Kliszkowicach, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

0% prowizji od kupującego! Nowoczesne domy z ogródkami w spokojnej, bezpiecznej okolicy w miejscowości Płochocin, w powiecie warszawskim zachodnim zaledwie 25 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł63,64 m² 17 284,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,64m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2007 r., Bemowo, Fort Bema. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł85,20 m² 5 387,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,2 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku w miejscowości Stoboje pod Elblągiem. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,60 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 70 m , położone na III piętrze w bloku z windą na osiedlu Piaski przy ul. Legionowej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 298 m² 36,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki pod budowę domu jednorodzinnego położonej w mieście Raciąż około 90 km od Warszawy. Działka foremna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 023 zł49,37 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, starannie wykonane mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w malowniczej, zielonej okolicy na przedmieściach Koszalina - Bonin. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł35,09 m² 54 146,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, wyjątkowy Apartament w wave resort&spa Międzyzdroje. Cena brutto 1 900 000 pln. Kompletny, relaksujący, cichy, przemyślany. Widok widok na morze, widok północno-zachodni. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjna nad jeziorem, szczecin okolica. Działka o pow. 1000 m2 położona w kompleksie działek o podobnym przeznaczeniu w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy dwoma jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

298 423 zł75,55 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem? Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł44,30 m² 6 501,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,3 m2, położone na 4. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest wyjątkowo przytulne, czyste i gotowe na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²150 m² 2 175 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia biuro o pow. 150m2. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze budynku biurowego na Górnym Mokotowie, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

84 zł/m²475 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Handlowo -usługowo biurowy na Starym Mieście we Wrocławiu do wynajęcia topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Może to właśnie ten adres przyniesie Ci sukces w prowadzeniu Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pańska Wola

Pańska Wola,warmińsko-mazurskie

189 000 zł18 000 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł85 m² 2 905,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:669 m²

Do sprzedania drewniany dom w centrum Wisznic - powierzchnia użytkowa 81 m2 - ściany drewniane, ocieplone supremą i otynkowane - drzwi wejściowe antywłamaniowe - dach - eternit Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Żywiec - do wynajęcia od zaraz sympatyczne mieszkanie położone na 1 piętrze na Os. Młodych. Skład: przedpokój, łazienka, kuchnia i 1 duży pokój (ok.25 mkw). Cena wynajmu 1100 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł62,80 m² 8 742,04 zł/m²