Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

235 000 zł38,10 m² 6 167,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10 m2, położone w miejscowości Rosnowo, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora, z widokiem na wodę i bardzo blisko plaży.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł83 m² 6 614,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są nieruchomości "do mieszkania" i są takie, które dają możliwości. To mieszkanie zdecydowanie należy do tej drugiej grupy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,57 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow.37m położone na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem na balkon -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

805 800 zł1 343 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w Świdniku położona przy ulicy Wyszyńskiego o powierzchni 1343 m2. objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) o oznaczeniu w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł810 m² 2 839,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 361 m²

Na sprzedaż oferowana jest wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Łukowie przy ul. Wójtostwo. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 0,4361 ha.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł24,85 m² 15 090,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż słoneczny apartament położony na czwartej kondygnacji w bloku wielorodzinnym o powierzchni 24,85 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Apartament do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Police,zachodniopomorskie

312 270 zł36 m² 8 674,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Policach przy ul Rycerskiej 7c o powierzchni 36,36 m , usytuowane na parterze budynku, z prywatnym ogrodem o powierzchni 22 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 953 m² 379,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zabudowana działka deweloperska pod budownictwo wielorodzinne. Budynek warsztatowo-socjalny, budynek magazynowo-garażowy i magazyn paliw, położone w zachodniej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł198 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Do sprzedaży niezwykła pod kątem lokalizacji nieruchomość. Dom w miejscowości Naryjski Młyn ( okolice Morąga) o powierzchni uzytkowej 170m2 w stanie surowym zamkniętym z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł138,80 m² 8 789,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom o powierzchni 138 m w zielonej części Warszawy (wawer). Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 40 m.kw. Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni. Trzy kondygnacje, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł834 m² 177,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Radawa, gmina Wiązownica, w powiecie Jarosławskim. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł110,70 m² 8 301,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie 110,70 m Traugutta 85, wrocław idealne pod wynajem! Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Traugutta w doskonałej lokalizacji, tuż przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł66 m² 110,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Do wynajęcia luksusowy apartament w samym sercu Śródmieścia - inwestycja Apartamenty Grzybowska Lokalizacja zapewnia wygodę życia w samym centrum tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 690 000 zł107 m² 34 485,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament z tarasem i ogrodem o powierzchni 107 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Orłowie Inwestycja Premium powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł51,16 m² 7 232,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Jeśli szukasz mieszkania w centrum, ale cenisz kameralność codziennego życia, ta propozycja zdecydowanie zasługuje na uwagę. Lokal o powierzchni 51,16 m2 usytuowany jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 969 zł77,13 m² 9 088,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wysoki Stoczek, stan deweloperski. Przestronne i przytulne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Wysoki Stoczek. Mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł51,89 m² 5 781,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wprowadzenie Na sprzedaż wysokie, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,89 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Kopcińskiego 37, w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł4 600 m² 64,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj! Oferujemy na sprzedaż działkę w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta, w okolicy ulic Wyciąska i Drożyska. Powierzchnia: 4600 m Kształt: prostokąt Stan: płaska.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł111,30 m² 4 483,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 641 m²

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w Zduńskiej Woli na działce o powierzchni 2641 m2. Szerokość działki to około 25 metrów, długość 110 metrów. Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

52,70 zł/m²56,93 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal znajduje się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku o charakterze mieszkalno-usługowym w Zabrzu przy ul. Wolności 295. Jest podpiwniczony. Ma regularny plan. Powierzchnia lokalu 56,93.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł43,50 m² 11 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,5 m w Ustce przy ul. Jana z Kolna - 300 m od plaży, pełna własność, bez obciążeń Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł280 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 340 m² 205,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 1340 m2 położonej w Piechaninie, 2 km od Czempinia. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna. Dla działki została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

12,82 zł/m²312 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: rynek 6, oborniki Atuty Lokalizacji: centralne położenie w Obornikach, zapewniające stały, intensywny ruch pieszy. Łatwy dostęp do licznych miejsc parkingowych w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²85,80 m² 5 577 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 85,8 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,10 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 37 m | Sławno centrum Podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: spółdzielczo-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowca bez.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł57,50 m² 4 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem - drawsko pomorskie Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Drawsko Pomorskie, ul. Staszica 21 Lokalizacja: tuż naprzeciwko Parku Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł46,82 m² 5 531,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oto i on! Lokal mieszkalny o pow. całkowitej 52,94 m2, użytkowej ok. 46,82 m2. Nieruchomość znajduje się w Wieluniu na osiedlu Stare Sady, blok nr 8. Znajduje się na III piętrze czyli IV.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,40 m² 7 064,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bardzo dobra propozycja sprzedaży mieszkania, znajdującego się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Łódź Bałuty, na osiedlu Doły, nieopodal parku Szarych Szeregów i Akademii Sztuk.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w malowniczej części Podlasia , w otoczeniu natury bezpośrednie sąsiedztwo lasu. działka o powierzchni pół hektara zapewnia pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 213 zł53,97 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru 53,97 m na 3 piętrze Możliwość wydzielenia 3 pokoju Skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł38,55 m² 18 651,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni; nad.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 537 m² 149,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży malowniczą działkę z rzeką i lasem. Doskonały dojazd i położenie. Obok sąsiedztwo nowych domów ale tak usytuowanych, że to pozwala na swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,34 m, położone na parterze przy ul. Waryńskiego w Białymstoku. Dużym atutem nieruchomości jest trójstronny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 000 zł25,93 m² 14 924,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Luksusowy mikro-apartament w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Gotowy do zamieszkania, pod klucz! Brak podatku pcc! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł208,50 m² 3 213,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dwa nowe domy w zabudowie bliźniaczej w wykończeniu deweloperskim Mokra pod Jarosławiem Lokalizacja: domy położone w miejscowości Mokra pod Jarosławiem, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł90,17 m² 5 533,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronne mieszkanie położone na 1. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość łączy klasyczny styl architektoniczny z funkcjonalnym układem pomieszczeń, idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w cenie mieszkania! 250 m2 | 7 pokoi | Legionowo | 5 min od pkp Szukasz domu z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł614 m² 275,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, już ostania z naszych działek widokowych w Kluczach, przy ul. Dworskiej/hardego. Niepowtarzalny widok na Pustynię Błędowską oraz liczne tereny zielone. Spokojna i piękna.

Szczegóły ogłoszenia

2 055 000 zł17 869 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dla inwestora/dewelopera zabudowa wielomieszkaniowa. Nieruchomość o symbolu w mpzp "1mw" terenyzabudowy wielorodzinnej. Ł ączna powierzchnia to 17869 m 2 , Jastrzębie-Zdrój, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł132 m² 9 772,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż gotowy wynajęty lokal na żłobek lub przedszkole o powierzchni 132 m2 na Przedmieściach Oławskich przy Placu Zgody we Wrocławiu. Działający biznes! Umowa zamknięta, najemca do 2030.