Nieruchomości

238 336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 000 zł1 430 m² 132,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana (nr 4144/11) o powierzchni 14,30a , położona w Bochni przy ul. Prof. F. Bujaka. Działka w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł68,92 m² 1 421,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 1 przy ul. Kolejowej 28 w Mościsku, pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30,80 m² 42,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od Lwówka Śląskiego i Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 30,8 m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

990 zł15,28 m² 64,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy lokal o pow. 15,28 m2 położony na parterze w budynku, w którym do niedawna działał czterogwiazdkowy hotel. Lokal wykończony materiałami wysokiej jakości - idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Pokój, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł71,23 m²

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 830 zł

Zapraszam do wynajęcia w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 67,66 m , położonego na 4 piętrze w 5-cio kondygnacyjnym bloku przy ul. Klonowej osiedle Sady w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł54,50 m² 15 944,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,4 m , położone w zielonej i spokojnej części Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż doinwestowany luksusowy dom z basenem przy ul. Olęderskiej w Toruniu. Parametry nieruchomości: powierzchnia działki: 1270.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł624 m² 126,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną położone w Czekance w gminie Siewierz o pow. 624,60 mkw ( 147,60 mkw- udział w drodze). Media: woda, energia - w granicy, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł11 972 m² 167,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Parku Wolskim przy ulicy Leśnej w Krakowie. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, nachylona , według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 277 m² 227,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Kołczewo, gmina Wolin. Odległość od morza ok. 8 km/ najbliższe miejscowości to Wisełka, świętouść/, jezioro Koprowo , Pole Golfowe Amber Baltic to atuty.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł20,67 m² 8 950,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne, przytulne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Staromiejskiej (na deptaku) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł5 300 m² 941,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! lokalizacja: działka o pow. 5300 m2 położona w sercu Kaszub, w centrum Parku Krajobrazowego, tuż przy lesie i Kaszubskim wyciągu narciarskim Wieżyca-Koszałkowo.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²196 m² 12 740 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy przestronny lokal biurowo-usługowy do wynajęcia, w doskonałej lokalizacji przy ul. Seminaryjskiej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł87,14 m² 10 902 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj tam, gdzie bije serce Lublina! Wyobraź sobie: mieszkasz w pięknej, przedwojennej kamienicy przy ulicy Marii Curie - Skłodowskiej. Masz wszędzie blisko na uczelnię, do Parku Saskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł165 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta najmu długoterminowego dla osób szukających nieruchomości w idealnym stanie, położonej w spokojnym i prestiżowym sąsiedztwie. Dom o powierzchni 165 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 396 zł66,20 m² 11 410,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²130 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia - Katowice, 5 minut od centrum Vestalia Property zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, zlokalizowanego na terenach przemysłowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 119 zł68,82 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 538 m² 77,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż D ziałka z ogromnym potencjałem, w świetnej lokalizacji, położona w Wyrzysku na terenach zurbanizowanych! Teren działki objęty jest mpzp (miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł4 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Pięknie położona, na intensywnie rozwijającym się terenie gminy Mszczonów, działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową i usługową, o pow. 4000 m , w miejscowości Kamionka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Groszkowo

Groszkowo,warmińsko-mazurskie

999 000 zł258,50 m² 3 864,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Bresdom Nieruchomości oferuje Państwu całoroczny dom o powierzchni użytkowej 167,9 m (całkowita 258,5m2). Nieruchomość zlokalizowana jest w Groszkowie, gmina Purda, powiat olsztyński.

Szczegóły ogłoszenia

808 010 zł94,49 m² 8 551,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 4-pokojowe Z 2 balkonami W apartamentowcu!.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł10 935 m² 50,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą działek przemysłowo - usługowych położonych przy ulicy Wojska Polskiego w miejscowości Kłobuck. Nr działek: 94, 95, 96,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 100 m² 151,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka nr 32/2 o powierzchni 2100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58 m² 7 568,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Zgierzu Mieszkanie na osiedlu 650 cio lecia przy ul. Leśmiana o powierzchni 58m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 496 430 zł1 279 m² 1 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w prestiżowej części warszawskiego Wilanowa. Okolica charakteryzuje się nowoczesną infrastrukturą, zielonym otoczeniem oraz sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł42 m² 102,38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na osiedlu zamkniętym nowe, ciche, z widokiem na zieleń nowocześnie urządzone mieszkanie przy ulicy Ludwiki na Woli ( Apartamenty Ludwiki 2024r Dom Development) -200m do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 900 zł93,40 m² 5 566,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę kolejnych domów szeregowych w Gronowie przy narożniku ulic Kresowej i Kolbego Domy znajdują się w trzecim rzędzie od ulicy Kolbego Na uboczu,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł70 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ulicy kadłubek w centrum miasta w Chrzanowie. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

291 500 zł55 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w sercu miasta, która łączy doskonałą lokalizację z funkcjonalnym układem. Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

182 037 zł1 005 m² 181,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - 1005 m (10 arów) Brończyce | 2 km od Słomnik | kierunek Proszowice Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1005 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia gotowego do wprowadzenia domu usytuowanego w prestiżowej, zacisznej okolicy Osielska. Ten elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł166,36 m² 1 797,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:796 m²

Dworkowa bryła, widok na stawy i budynek z historią sprzed 1945 roku Na działce o powierzchni 796 m znajduje się budynek o powierzchni użytkowej 166,36 m , w całości.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł106 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 106 m2, zlokalizowany na 2 piętrze dwu piętrowej po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł45,38 m² 11 216,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Okazja! 2-pokojowe - 45,38 m - III piętro - nowa cegła (2000 r.) - wysoki standard - NOWE MIASTO - blisko Politechniki Białostockiej i Centrum - idealne dla studentów OFERTA AKTUALNA!.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł75 m² 17 333 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 74,70 m2 + garderoba 4 m na 7 piętrze. Lokalizacja przy rondzie Wiatraczna. Położenie umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, trasą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 735 zł76,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ustawne mieszkanie W cichej okolicy rynek pierwotny Brak prowizji i podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,07 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rymań

Rymań,zachodniopomorskie

685 000 zł91,20 m² 7 510,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Przytulny dom z dużą działką, garażem i fotowoltaiką Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w samym centrum Rymania, około 30 km od Kołobrzegu. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 169 m² 110,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Żórawkach, gmina Gryfino Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 3 169 m , położoną w malowniczym miejscu przy samej ścianie lasu, idealną.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł45,50 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Zazamcze, o powierzchni 45,50m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

62,50 zł/m²24 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 24 m 2 z przeznaczeniem biurowym lub usługowym , znajdujący się pośród innych lokali w budynku w samym centrum Włocławka.