Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 646 748 zł71,69 m² 22 970,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowa, pełna światła nieruchomość w pięknej rewitalizacji kamienicy Wysokie stropy i taras z widokiem na dachy Starego Miasta Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł4 669 m² 79,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę usługowo-mieszkaniową o powierzchni 4669 m2 w miejscowości Biała (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 944 zł50,76 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł46,75 m² 5 475,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Jeleniej Górze Lokal mieszkalny numer 3 usytuowany na drugiej kondygnacji budynku numer 5 i składa się z przedpokoju, 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 608 m² 310,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam świetnie położoną, dużą działkę w Dobrej. Dojazd drogą gminną, oświetloną wyłożoną polbrukiem - żadne polne czy z płyt jumbo! Działka jest płaska, zbliżona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy przemyślany układ, wygodę i nowoczesne otoczenie? Ta oferta to idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak i osób szukających bezpiecznej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

55,71 zł/m²98,72 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy W ścisłym centrum czechowic-dziedzic Mam przyjemność zaprezentować przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 100 m , zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 800 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Dobra oferta! duża działka W kowalewie blisko szubina blisko trasy S 5. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2800m2. Działka budowlana z warunkami zabudowy: - dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł54,24 m² 1 843,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni użytkowej około 54,24 m2, położony na piętrze budynku wielorodzinnego w Górkach gmina Wiślica, powiat Buski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

964 320 zł35,40 m² 27 240,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament na sprzedaż o powierzchni 35,4 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Magiczny Łukęcin w Łukęcinie, ul. Uzdrowiskowa 4 (6.9 km od Międzywodzia).

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| powierzchnie magazynowe lub produkcyjno-magazynowe od 1000m2 do 2000 m2 z możliwością wynajęcia dodatkowego pomieszczenia socjalno-biurowych.Teren jest widoczny z trasy E-7.Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

2 190 000 zł200 m² 10 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Przedstawiamy ofertę przestronnego i bardzo komfortowego, piętrowego domu z 2019 roku. Dom został wybudowany na podstawie indywidualnego projektu. Wszelkiego typu materiały zostały.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mint property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń. Mieszkanie przy ul. Michała Bobrzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł8 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działka w okolicach Trzciany gmina Świlcza. Działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94 Rzeszów-Kraków, ma powierzchnię 83a,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Krupy

Krupy,zachodniopomorskie

32 000 zł3 289 m² 9,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w odległości 9 km od morza. Działka o powierzchni 3 289 mkw., w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 42 x 75 m, z dojazdem drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w Miedzianej Górze. Oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położoną w urokliwej i spokojnej okolicy gminy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 004 m² 74,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Lokalizacja - wieś Probark (gmina Mrągowo). Działki z bezpośrednią linią brzegową oraz dostępem do jeziora Wierzbowskiego. Grunty o powierzchni od 3000 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł43 m² 19 767,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków- krowodrza/łobzów ul. Spokojna doskonała lokalizacja 15/20 min spacerkiem od rynku głównego! 2 pokoje 43m2(oddzielne z antresolami w każdym pokoju)! wykończone gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł849 m² 106,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 849m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej. Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na wysokim parterze kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 35m2, składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

11 zł/m²300 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do wynajmu lokal parterowy handlowo-usługowy z halą magazynową zaopatrzoną w rampe o łącznej powierzchni użytkowej 300m 2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł39,23 m² 7 389,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W biurze domstudio sprzedający życzą sobie aby kontaktować się wyłącznie Z pośrednikami domstudio proszę O uszanowanie ich decyzji. Mieszkanie dwu pokojowe w 10.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł31 m² 14 190,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na pierwszym piętrze trzy kondygnacyjnego budynku z 2015 roku. Imponuje standardem i przemyślanym układem wnętrz. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł4 670 m² 169,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Kędzierzyńskiej obejmuje 6 działek gruntu o nr 7283/242, 7287/243, 7284/242,7288/243, 7293/253, 7294/253 o łącznej powierzchni 0,4670 ha.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44,10 m² 7 687,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji - Chorzów Batory Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,10 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Gen Jankego. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze i składa się z: - przedpokoju - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł263,10 m² 3 800,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, położony w malowniczym Nowogrodźcu na Dolnym Śląsku, zaledwie 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

3 465 000 zł9 900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę hal. Teren przemysłowy z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego-zabudowa usługowa, oraz składy i magazyny. Powierzchnia zabudowy do 70%, wysokość do 20 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,13 m² 9 349,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,13 m na sprzedaż - ul. Piłsudskiego, sokołów Podlaski, winda, miejsce postojowe i piwnica w cenie! Na sprzedaż umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł41,30 m² 10 629,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zero wkładu na Start! Gotowe 3 pokoje na parterze | Czapury | Poznań Zamieszkaj w spokojnej okolicy Nowoczesne 3 pokoje w Czapurach Szukasz mieszkania, które łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 980 m² 50,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1980 ha, położona w miejscowości Kryg. Zgodnie z Miejskim Planem zagospodarowania Przestrzennego działka znajduje się w terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 517 zł1 896 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do dzierżawy dz. 43/6, obr. Elbląg 13 o pow. 1896 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł27 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł881,90 m² 623,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 863 m²

oferujemy do sprzedaży budynek przemysłowo-magazynowy położony w Lipnie koło Leszna powierzchnia: grunt 3.863 m2, budynki 881,90 m2 powierzchni zabudowy i 788,55 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja tylko W naszym biurze! oferta dla wymagającego klienta. Mieszkanie dostępne od 1 maja. Do wynajęcia superkomfortowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Ułańskiej w Tarnowie ( okolice.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 769 m² 1 130,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna z gotową koncepcją na budowę budynku usługowego, biurowo-produkcyjnego. Warszawa, ul. Szklarniowa, dz. o nr ew. 7/1 i 7/2 =1769 M2 z obrębu 4-07-18,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł123 m² 5 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej - Kaniów! Kupujący zwolniony z podatku pcc! Bez prowizji! Przyjedź, zobacz na żywo, poczuj klimat tego miejsca i porozmawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł43 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2022r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

23 300 zł465 m² 50,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży, działki usytuowane na terenie gminy Gnojnik. Czchów w zasięgu 8 km. Brzesko 14 km. Tarnów 38 km, kraków 69 km. Zgodnie z obowiązującym mpzp są to tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Żory

Żory,śląskie

20 400 zł1 200 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno magazynowa w Żorach, 2,5 km od zjazdu z autostrady A1. Hala o powierzchni 1200 m2 z suwnicą 5 t, ma wysokość ok 8 m i bramy wjazdowe dla tir-ów.