Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

234 900 zł28,63 m² 8 204,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowa kawalerka w nowym apartamentowcu, stan deweloperski| Sosnowiec ul. Sokolska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

34,65 zł/m²101 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wynajmę lokal handlowo-usługowy 101m2 Myszków. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu piękny, klimatyzowany lokal handlowo-usługowy zlokalizowany narożnie w nowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł66 m² 11 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z 2 balkonami i 2 miejscami garażowymi - ul. Kaparowa Posiadamy kontakt do firm z branży budowlanej oraz architektów wnętrz! Na sprzedaż nowe, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł160 m² 9 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Skorzystaj z promocji cenowej Zadzwoń po szczegóły! Polecam Państwu do sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

4 770 000 zł43 450 m² 109,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4ha 3450m2, zlokalizowana w miejscowości Trąbki Małe, gmina Trąbki Wielkie, powiat Gdański. Nieruchomość gruntowa objęta jest mpzp, który na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gardzień,warmińsko-mazurskie

289 000 zł74,60 m² 3 873,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Piękny dom z czerwonej cegły w zabudowie bliźniaczej, wraz z budynkiem gospodarczym oraz drewnianym garażem, zlokalizowany zaledwie 750 m od.

Szczegóły ogłoszenia

45,87 zł/m²226,71 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalny i nowoczesny lokal o łącznej powierzchni użytkowej 226,71 m , zlokalizowany w Głogowie Małopolskim. Obiekt oddany do użytkowania w 2018 roku, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,80 m² 16 527,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej części Sopotu. Jednym z jego atutów jest widok na.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł100 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Jeżeli poszukują Państwo mieszkania w sercu Warszawy, które łączy ciszę i komfort codziennego życia, ta alternatywa będzie doskonałą propozycją. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł68,70 m² 6 098,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz pewnej i bezpiecznej transakcji nieruchomości? Z nami to możliwe! Nasza firma posiada ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodowego pośrednika w obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 131 m² 140,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W gajewie w gminie giżycko Działka położona jest w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w samym sercu Mazur na obrzeżach Giżycka co oznacza ją miejscem cichym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł617 m² 859 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Starołęka ul. Minikowo. Lokalizacja Na terenie zabudowanym budynkami jednorodzinnymi , przy ulicy asfaltowej , vis a vis tereny nie zabudowane. Spokojna lokalizacja mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 900 zł165,40 m² 7 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165m2, posadowiony na kształtnej, przestronnej działce, w pięknym zielonym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł34,94 m² 44 361,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dp sprzedaży Luksusowy 2-pokojowy Apartament na Powiślu Inwestycja "flisak" Opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,94 m² 62,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Stachiewicza. Lokal znajduje się na 1 piętrze w pięciopiętrowym bloku z 1970 roku bez windy. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną o pow. 14 ar. Działka położona na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Jerzmanowa w bliskiej odległości od parku, urzędu Gminy,.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²24 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 24 m2 położone na II piętrze. Zaplecze socjalne oraz toaleta damska i męska do wspólnego korzystania. Klimatyzacja. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

221 400 zł1 500 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Leśna - działki nad Jeziorem Leśniańskim pow. 1500m2. przeznaczenie mpzp: ut - usługi turystyczne. cena: 221.400zł (w tym Vat 23%) Na sprzedaż działki budowlane usługowe położone nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 000 zł164,17 m² 7 766,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferta tylko w naszym biurze! Nowoczesny dom parterowy w Kolanowicach 164,17 m komfortu i przestrzeni Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort nowego domu z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł15 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

0% prowizji dla najemcy! Do najmu jednoosobowy pokój w doskonale zlokalizowanym mieszkaniu 4-o pokojowym na os. Jagiellońskim 73, na parterze w niskim bloku. Mieszkanie w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Raszowa

Raszowa,dolnośląskie

88 000 zł1 000 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Raszowa k. Lubina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 10,35 ar (1035 m ), zlokalizowanej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

812 700 zł63 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 3 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 63 m2. Zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Jeleniowskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł8 249 m² 44,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 85 ar, położonej w miejscowości Biecz w województwie małopolskim. Powierzchnia: 8294.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 021 zł45,69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,69 m2 w nowej inwestycji Osiedle na Wzgórzu w Centrum Miechowa przy ul. Daneckiej. Mieszkanie jest usytuowane na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł63 m² 13 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż 63 m w świetnej lokalizacji Gdańska! lokalizacja: ulica Ametystowa to miejsce, które łączy doskonałą komunikację z centrum Gdańska z bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł793 m² 4 539,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowy przy ulicy Spółdzielczej w Starachowicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Budynek dwukondygnacyjny z 1933 roku , rozbudowany w 2009 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł164,80 m² 5 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Dom znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych, w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta a jednocześnie z dogodnym dostępem do sieci sklepów oraz do centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł1 330 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcie powierzchnia magazynowo-biurowa, 1330 m2 magazynu oraz 200 m2 biura. Duchnice, węzeł Pruszków A2. Opis: magazyn murowany ogrzewany gazowoposadzka przemysłowa, bezpyłowawysokośc 6mbiuro.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy nowo powstałym osiedlu nad Bobrem przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł33,88 m² 4 368,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż kawalerka - Ryczywół Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone na 1. piętrze w spokojnej okolicy w Ryczywole. Lokal do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł27 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 11. piętrze w budynku z windą Tuż przy Placu Legionów jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł66,73 m² 8 092,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy duży ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na piętrze o powierzchni 66,73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł60,30 m² 8 126,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja świerklaniec Zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją w Świerklańcu. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze o powierzchni 60,03m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł220 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością prezentujemy ekskluzywny dom zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Konstancja w Konstancinie, w bliskim sąsiedztwie renomowanej Szkoły Amerykańskiej asw. **opis.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł930 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 930m2, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o nr 517/11 zlokalizowana w Podbrzezie Dolne,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł65 m² 9 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Cena po rabacie 639 000 zł (z 659 000 zł) Zamieszkaj pod Warszawą w sercu natury! Budownictwo mieszkaniowe całoroczne - możliwość uzyskania kredytu hipotecznego pomagamy we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Gryfino, ul. Wodnika Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w nowym budynku w Gryfinie przy ul. Wodnika. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł14 100 m² 39,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potencjałem na sprzedaż, obrzeża Bystrzycy Kłodzkiej. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę rolną położoną przy trasie Bystrzyca Kłodzka - Polanica-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł40,93 m² 15 831,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mint property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,93 m , położone na 1. piętrze budynku z windą.Układ.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł74,75 m² 6 541,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! nowa inwestycja! nowoczesne apartmenty W tarnowskich górach - opatowice Na sprzedaż apartament o powierzchni 74,73 m2 , usytuowany na 1 piętrze, jedno-.