Nieruchomości

238 536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 zł/m²43 m² 2 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biuro o pow. ok 43 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach. Obiekt idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż mały domek z dużą działką w centrum Miłomłyna - 1220 m Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Miłomłyna, na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, działka budowlana o powierzchni 1500 m 2 położona w Stręgielku, w gminie Pozezdrze, w powiecie węgorzewskim, w województwie warmińsko-mazurskim.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 319 m² 102,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w urokliwej części Ptaszkowej, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 w Rewie. Widok na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 228 zł61,96 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W przedsprzedaz y mieszkania z nowej inwestycji deweloperskiej na zachodzie Rzeszowa w dzielnicy Przybyszówka - projektant! Wybudowane zostanie nowe osiedle bloków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł106,56 m² 4 870,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy, położonej przy ul. 3 maja w Oławie, o powierzchni 106,56 m2, w skład którego wchodzą: dwa, pokoje niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

266 000 zł48,80 m² 5 450,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł270 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Nieruchomość Autorski projekt willi z płaskim dachem został stworzony z myślą o maksymalnej funkcjonalności i estetyce. Elewację budynku podkreśla subtelne oświetlenie led,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 496 zł72,48 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z balkonem/loggią | 72,48 m | Prądnik Biały | ul. Meiera | bez pcc | 0% prowizji Mieszkanie narożne z ekspozycją północno-wschodnią oraz balkonem skierowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł83 m² 9 614,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

-zabierzów-blisko stacji pkp- ostatni gotowy dom Z działką 301 m2! -alternatywa dla przeciętnego mieszkania-własny ogródek i miejsce parkingowe, rekuperacja,ogrzewanie podłogowe bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł133,90 m² 12 621,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament z ogrodem, tarasami i garażem | Bielany Wrocławskie, ul. Makowa Lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Makowa Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 133,9.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 000 zł5 060 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o stworzeniu własnego miejsca w przepięknej Krynicy Morskiej? Wyjątkowa działka czeka na Ciebie! To malownicze miejsce z dostępem do wszystkich mediów, gdzie możesz zbudować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 282 zł74,15 m² 7 030,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta mieszkań na sprzedaż w Centrum Tarnowskich Gór. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0%pcc! Na sprzedaż ostatnie lokale mieszkalne o powierzchni 39,87 m2-73,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł73 m² 56,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, wyposażony apartament - salon i 3 sypialnie od zaraz! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 73 m 2 zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 517 m² 427,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Tęczowej w Świdniku. Bardzo dogodna lokalizacja dla osób lubiących spokój, a jednocześnie ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,70 m² 11 630,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w zaciszu Trójmiasta: 3 pokoje | 68,7 m | taras narożny | Gdańsk - Jaśminowy Stok lokalizacja: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł308 m² 6 980,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Duży, przestronny dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 308 m.kw. z garażem dwustanowiskowym na działce 3100 m.kw. zbudowany w 2009 roku miejscowości Włynkowo.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 448 m² 102,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje działkę budowlaną położoną w powiecie kłobuckim, gmina Wręczyca Wielka, miejscowość Piła Druga ul. Szkolna. Działka o powierzchni ok. 1448 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł45 m² 19 088,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej w Krakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł762 m² 129,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, biała gm. Trzcianka. Powierzchnia działki 762m 2. Działka zlokalizowana na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka zgodnie z Planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł52 m² 21 153,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję Państwu lokal usługowy pod gastronomię lub inną działalność gospodarczą Jest możliwa aranżacja na dowolny lokal usługowy np. biuro, salon kosmetyczny, salon fryzjerski. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rudzienice,warmińsko-mazurskie

167 000 zł3 001 m² 55,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Rudzienicach nad jeziorem Szwyk w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch jezior - Kałdunek Duży.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł30 m² 13 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domek przy samej wodzie w miejscowości Borsk. Dojście 100 metrów do jeziora Wdzydze (300 metrów linii brzegowej plaży ). Domek wyposażony i umeblowany w cenie jak na zdjęciach. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł87,50 m² 3 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do nabycia lokal biurowo-magazynowy zlokalizowany w Mogilanach ul. Żary. Lokal znajduje się na -1 kondygnacji w budynku biurowo-usługowym i ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

46,79 zł/m²17 m² 795 zł