Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 790 000 zł172,63 m² 10 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom dwurodzinny położony w Chotomowie przy ul. Piusa. Głównym atutem nieruchomości są dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami co daje szerokie możliwości -.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł1 110 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1110 m Siadło Dolne blisko Szczecina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1110 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Siadło.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 190 m² 31,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O ferta na wyłączność. Na Łazach Błędowskich , oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 9x 224 metrów i powierzchni 2190 mkw. Parcela leży.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 100 m² 36,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona wśród lasów polana. Działka o powierzchni 11 arów zlokalizowana jest w Rakszawie (powiat łańcucki, gmina Rakszawa). Możliwość nabycia także przylegającej działki.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł27,71 m² 19 992,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 395 000 zł171 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Zamieszkaj w sercu Niemcza! Przestrzenny dom z dużym, zadbanym ogrodem! Lokalizacja: niemcz Cena: 1 500 000 zł Wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Niemcza!.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,80 m² 6 889,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,8m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Strumieńskiego w Mysłowicach. Lokal wyróżnia się świetną lokalizacją nieopodal parku,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,80 m² 13 422,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55,8 m2, położone w bloku po termoizolacji na osiedlu Złotego Wieku. Oferta wyłącznie w biurze danax Atuty gotowe do zamieszkania dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł4 621 m² 638,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Otominie doskonała lokalizacja pod zabudowę mieszkaniową lub usługi. Możliwość dokupienia dodatkowej działki o pow. 391 m2 ( zaznaczona na kolor.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 11 działek budowlanych. Działki od 1000 m2 do 1350 m2 Lokalizacja przy drodze krajowej 708 Helenów. W otoczeniu zabudowania jednorodzinne. Możliwość łączenia działek. Cena netto za.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, park Handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 592 m² 93,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1592 m , położona w północnej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 072 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł943 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona na obrzeżach Pucka, w miejscowości Połczyno Bis, przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość usytuowana w niezwykle atrakcyjnym miejscu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł950 m² 88,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gołąbki działka budowlana! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Gołąbki gmina Trzemeszno - oddalona 22 km od centrum Gniezna, tylko 12 km od Trzemeszna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł43,78 m² 8 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,78m2. Położone w spokojnej dzielnicy Bielawy, a jednocześnie blisko centrum. Mieszkanie posiada: - duży pokój 1x z balkonem - sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Lelechów czeka właśnie na Ciebie! Na sprzedaż działki budowlane w malowniczym Lelechowie! Powierzchnia: od 8 do 12 arów wybierz idealną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 379 000 zł143,75 m² 9 593,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Lokalizacja: iwiny/ ul. Miodowa Metraż: 128,2 (powierzchnia użytkowa), 143,75m2 (powierzchnia całkowita), zabudowa: jednorodzinna dwulokalowa, garaż w bryle oraz dodatkowe miejsce postojowe naziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 518 m² 99,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób poszukujących ciszy i spokoju ale również bezpiecznego otoczenia ; działka znajduje sie we wsi chętnie wybieranej na letnisko (agroturystyka); - ogrodzenie: brak - uporządkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38,40 m² 12 239,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: topowa lokalizacja wysoka stopa zwrotna blisko morza idealnie skomunikowane Lokalizacja: sopot: miejsce relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł932 m² 69,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Kierzkowo o powierzchni 932 mkw. Media: woda w drodze dojazdowej przy działce natomiast skrzynka z prądem w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł139,94 m² 6 145,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 139,94 m m w stanie deweloperskim, położony w malowniczym miejscu w otoczeniu panoramy górskiej, niespełna 25 km od ścisłego centrum Krakowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł2 900 m² 25,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

**spokojne miejsce na obrzeżach** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki w miejscowości Narew. Działka ma kształt trapezu o powierzchni wynoszącej około 2900m2 Wymiary działki to.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł10 271 m² 438,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Puławach przy ulicy Składowej 16 - bezpośrednio przy linii kolejowej łączącej Dorohusk - Lublin - Warszawa - bocznica.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 156 m² 242,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1156 m , zlokalizowaną przy ul. Konwaliowej w malowniczej miejscowości Brzezina, w gminie Miękinia. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 303 m² 275,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż ustawna działka w świetnej lokalizacji, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniaka. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1300 m Wymiary: ok. 66 m (wzdłuż drogi).

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł26 m² 13 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26 m z dużym balkonem (8,4 m2) , położona przy ul. Karpia w dynamicznie rozwijającej się części Poznań. To.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 009 m² 266,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę na pograniczu Rybnej i Miedar. Ustawna parcela, wymiarami umożliwiająca zabudowę większością typowych projektów. Dojazd do działki utwardzoną droga gminną. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30,90 m² 13 915,86 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 30,9 m , położona na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. To mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Kolista Zapraszamy do wynajęcia przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62m2 , zlokalizowanego w Bielsku-Białej przy ul. Kolistej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

8 499 000 zł600 m² 14 165 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Nieruchomość położona Gminie Kostomłoty, obejmuje prawo własności działki o powierzchni około 3,5 ha w tym 1, 5 ha parku, porośniętej głównie przez starodrzew. Zabudowana jest m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 032 zł54,29 m² 16 025,64 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni 54,29 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czasem wystarczy jedno mieszkanie, aby poczuć, że to dokładnie to miejsce. Jeśli szukasz nowoczesnej, w pełni wyposażonej przestrzeni w samym sercu Krakowa - ta oferta zdecydowanie zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł128,14 m² 8 576,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny budynek w stanie deweloperskim premium - na pograniczu Osowy i Chwaszczyna! lokalizacja: lokalizacja na pograniczu Osowy i Chwaszczyna zapewnia wszelkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł26,24 m² 16 196,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękny apartament z garażem podziemnym! Apartament położony na parterze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Apartament typu studio o pow. 26,24m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 985 m² 83,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis: mam przyjemność zaoferować na sprzedaż unikalny kompleks trzech sąsiadujących na siebie działek o łącznej powierzchni 2985 m , zlokalizowany w spokojnej miejscowości Secyminek,.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł143 m² 24 405,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Bibicach, ul. Kościuszki gotowy do zamieszkania! Cena: 3 490 000 zł Powierzchnia: 143m2 Działka: 12 ar Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji Bibice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 546 m² 258,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowi piękna działka budowlana o powierzchni 1546m2 położona przy ul. Słonecznej w Kazimierzu Dolnym. Do działki przynależy udział w drodze dojazdowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 228 930 zł72,29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Patria kameralna inwestycja premium w otoczeniu natury, z szybkim dostępem do Warszawy. Apartamenty Patria to wyjątkowa inwestycja stworzona z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Szczecin,zachodniopomorskie

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

NA wynajem! lokal handlowo-usługowy W świetnej lokalizacji - blisko Centrum, przy ruchliwej ulicy - 80zł/m2 Oferta wynajmu lokalu o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 130 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł36 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w doskonałe lokalizacji - Gdańsk, ul. Kołodzieja - Ujeścisko Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w świetnej lokalizacji.