Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

960 000 zł58,22 m² 16 489,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Kupujący nie płaci pcc - oszczędność 19 200 zł. Powierzchnia 58,22 m . Rozkład: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

760 000 zł113,51 m² 6 695,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

760 000 zł113,51 m² 6 695,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

780 000 zł113,51 m² 6 871,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,10 m² 9 978,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły, po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Przydworcowym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na os. Piaski przy ul. Jerzego Waszyngtona. Na powierzchnię 46 m składa się: - korytarz, - garderoba, - oddzielna kuchnia, - łazienka wyposażona w wannę.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł230 m² 12 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:821 m²

Na sprzedaż kameralny pensjonat z płazów drewnianych o pow. 230 m2 w Zakopanem przy ul. Harenda na działce o pow. 820 m2. Dom posiada 7 pokoi pod wynajem i niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 48,0 m , zlokalizowany przy ul. Fiedorowicza, na osiedlu Wysoki Stoczek. Nieruchomość położona jest na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 080 000 zł110,13 m² 18 886,77 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny C1 Powierzchnia: 110,13 m2 Działka: 1504 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 680 000 zł86,40 m² 19 444,44 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny B2 Powierzchnia: 86,40 m2 Działka: 1228 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 680 000 zł86,40 m² 19 444,44 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny B1 Powierzchnia: 86,40 m2 Działka: 1396 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż gotowy dom do zamieszkania o pow. 140 m2 w miejscowości Lipnica Wielka, gm. Jabłonka. Dom położony na działce o pow. 800 m2. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł48,50 m² 9 546,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w Wasilkowie przy ul. Żurawiej w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł44,40 m² 10 202,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na spokojnym osiedlu Bacieczki. Idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł159,60 m² 4 949,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do wyboru zostały 3 segmenty w stanie deweloperskim. Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 159,60 m (użytkowej 122,60 m ) położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Harcerskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 190 m składa się z czterech poziomów: parteru,.

Szczegóły ogłoszenia

24 600 000 zł277 265 m² 88,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Blisko 28 ha gotowego terenu inwestycyjnego z mpzp na sprzedaż w Czarnkowie (wielkopolska). Na sprzedaż teren, który w tej skali pojawia się na rynku niezwykle rzadko - kompleks 38 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 002 zł30,06 m² 29 906,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 1-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym oraz łazienką, mieszczącego się w inwestycji Baltic Luxury Residence w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł30,24 m² 38 029,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 145 004 zł54,93 m² 39 049,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego apartamentu z kuchnią, dwiema łazienkami oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Baltic Luxury Residence w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł39,21 m² 19 637,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Nowy apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł212 m² 2 966,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy do sprzedania w gminie Radziejowice, wsi Adamów Parcel bardzo funkcjonalny dom jednorodzinny , parterowy z użytkowym poddaszem na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o pow. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,50 m² 15 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2, usytuowane na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80. przy ulicy Symfonii na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

183 600 zł1 020 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedania działkę budowlaną o pow. 1020 mkw położoną bezpośrednio przy drodze gminnej ul. Graniczna w Otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, na terenie gminy Radziejowice,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł59,51 m² 4 688,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,51 m , położone na 4 piętrze budynku wielorodzinnego na ulicy Mickiewicza w Staszowie. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł42,77 m² 4 418,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie usytuowane w jednym z najspokojniejszych rejonów Wałbrzycha - na osiedlu Górniczym.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł270 m² 9 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Stylowy dom w sercu lasu - Smolniki Powidzkie, natura 2000, blisko jeziora Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni 270 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

876 654 zł7 758 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z dwóch działek o powierzchniach 6736m2 i 1022 m2. Pierwsza z działek (większa) jest działką.

Szczegóły ogłoszenia

66,11 zł/m²40,30 m² 2 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 40.3m2. Bardzo duże możliwości wynajmu w tym samym obiekcie innych powierzchni (około 15m2, 20m2, 90m2, 150m2, możliwe kombinacje pomiędzy wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, ponadczasowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 250m2 a użytkowej 150m2 m2 położony na działce o powierzchni 1021 m2pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

60,88 zł/m²150 m² 9 133 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie biurowe 150m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Huta Stara A, gmina Poczesna Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Huta Stara, gmina Poczesna , która może pełnić funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł177 m² 4 627,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 177 m , zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 2,9 ar, w samym centrum Dębicy, przy spokojnej i kameralnej ul.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł51,82 m² 4 824,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta tylko W naszym biurze! 2 pokoje plus ogródek, działka Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,82.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł125 m² 4 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Brzeżawa, w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej lasem. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł106 m² 7 971,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Home Space Nieruchomości prezentuje nowoczesny i komfortowy dom na sprzedaż w Wysokiej Głogowskiej. Nieruchomość o powierzchni 106,8m (powierzchnia użytkowa 86 m2), położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²110 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu warsztat położony w Luboniu przy ulicy Drzymały. Łatwy i czytelny dojazd. Do zjazdu na autostradę ok. 7 min. Jest to nieruchomość przeznaczona tylko na magazyn lub pod cichą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,20 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania przemyśl, os. Warneńczyka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Przemyślu, na osiedlu Warneńczyka przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

183 360 zł1 146 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane o łącznej powierzchni 3 682 m2. Olszana, w gminie Podegrodzie (powiat nowosądecki) Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł60,50 m² 4 462,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni do stworzenia własnej, komfortowej oazy, a to wszystko przy niewielkim nakładzie finansowym. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio do wynajęcia kawalerka przy ul. Dubois w Warszawie, 2 piętro, bez windy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, oddzielna kuchnia (z oknem) oraz balkon. Cena najmu 3000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł167 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem dom o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ul. Głębokiej w Rzeszowie. Nieruchomość przeznaczona wyłącznie na wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Architektów w Rzeszowie - przestronne 3-pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 2015 roku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

53,81 zł/m²80 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia stylowy lokal biurowy o powierzchni 80 m2, usytuowany na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy w centrum miasta przy ul. Unii.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł85,17 m² 7 819,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 85,17 m 2 w Pile. Garaż blaszany. Podpiwniczenie pod połową budynku. Piękny zagospodarowany ogród. Do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,10 m² 9 447,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na parterze w Słupsku przy ul. Andersa. Lokal o funkcjonalnym układzie, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:447 m²

Marzy Ci się własny kąt blisko natury, z dala od zgiełku, gdzie poranki pachną lasem sosnowym, a wieczory spędzasz na dużym, zadaszonym tarasie. Mamy coś idealnego! Na sprzedaż klimatyczny.