Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Tylko w ofercie stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy kompleks wypoczynkowy Przystanek Skandynawia położony w malowniczej miejscowości Uherce Mineralne, w sercu Bieszczad.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74,62 m² 10 586,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w Kołobrzegu przy ul. Gryfitów nr. 3 w nowoczesnej inwestycji Oaza z 2011 roku. Mieszkanie oddalone jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Lipowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 900 000 zł931 m² 2 040,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:3 112 m²

Nieruchomość w nadmorskiej miejscowości Mielenko w odległości 700 m od morza. Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z 22 pokojami na wynajem. Ośrodek położony w Mielenku przy.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120 m² 6 325 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Smochowice- kameralny segment szeregowca, z ogrodem, słoneczny południowy taras, 2 miejsca parkingowe Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ? Domek 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane w bloku przy ul. Do Prochowni w Tarnowie. Mieszkanie przeszło generalny remont i znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł80 m² 3 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Biuro "szymon Hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż połowa domu o powierzchni użytkowej 80 m , usytuowany j działce o powierzchni 12,6 arów. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

86,33 zł/m²30 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro serwisowane 2-4 os. | ul. Puławska | Warszawa, mokotów Powierzchnia: ok. 20 m | Cena: 2 590 zł netto/miesiąc + vat Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny i dobrze doświetlony lokal mieszkalny o powierzchni 66 m , usytuowany na pierwszym piętrze budynku dwurodzinnego, przy ul. Rotmistrza Pileckiego 18b,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Bielska Podlaskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Blok jest po termomodernizacji w mieszkaniu są wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w centrum historycznej części Nowej Huty - os. Centrum B. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł57,75 m² 11 948,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe ,funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. lokal znajduje się w nowym budownictwie i wyróżnia się nowoczesnym stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł9 594 m² 26,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa Cena! Polecamy do sprzedania malowniczo położoną działkę w miejscowości Lalin, gm. Sanok o powierzchni 95,94 ar. Jest to idealna propozycja dla osób chcących zainwestować np.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 37 m2 + balkon zlokalizowane przy ul. Lindego, bronowice w inwestycji gotowej do użytku. Brak pcc! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł2 072 m² 1 568,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. Kawaleryjska Opiekun oferty: paweł Grzesik tel.   Cena: 3 250 000 zł Powierzchnia użytkowa: 2 072 m Na sprzedaż wyjątkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

684 900 zł50,80 m² 13 482,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: komórka lokatorska 7,30 m , Parter z ogrodem, odzielna kuchnia, słoneczna ekspozycja, zamknięte osiedle, szlaban na wjeździe, opcja zmiany układu mieszknia, na trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł68 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokoje. Balkon, komórka i garaż! Park Zakrzówek! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł70 m² 3 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dom w miejscowości Nowa Góra, gmina Krzeszowice. Dom o powierzchni ok 70m2 w skład którego wchodzi: - salon - pokój sypialniany - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 44 m 2 do wprowadzenia - również jako inwestycja pod najem. W skład mieszkania wchodzi : - salon z wyjściem na duży balkon - sypialnia - duża kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 537 m² 78,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Sząbruku, bezpośrednio przy miejscowości Siła blisko Jeziora Wulpińskiego. Oznaczenie granic działki na zdjęciach jest orientacyjne. Otoczenie Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w niskiej zabudowie usytuowane na parterze z ogródkiem na kameralnym osiedlu w Tychach. Do sprzedania mieszkanie, w budynku dwupiętrowym w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł110 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie z balkonem - I piętro, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z balkonem, częściowo otwarta sypialnia - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Dom Wybudowany na przełomie lat 70 - 80 tych z cegły. Budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 90 m2.Działka o powierzchni 1370 m2 w kształcie prostokąta. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 241 m² 131,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1241 m w Gilowicach (gmina Miedźna). Płaska, prostokątna, w spokojnej okolicy nowych domów. Media w zasięgu woda na działce, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł147 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z osobny, wejściem, wspólny przydomowy ogród, ogrzewanie gazowe, z salonie dodatkowo kominek. Lokal składa się z : - czterech pokoi - dużej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 500 m² 19,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży : Działki w miejscowości Stoczek ( pow. węgrowski) Pięknie położone, otoczone lasem, z dala od ruchliwej drogi w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. 4 działki,.

Szczegóły ogłoszenia

409 220 zł1 106 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1016 m , położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ignatki, gmina Juchnowiec Kościelny Wymiary działki: ok. 25 m x.

Szczegóły ogłoszenia

604 700 zł60,47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 407 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 0,1407 ha, położoną w malowniczej okolicy z przepięknym widokiem na Jezioro Żywieckie oraz pasmo Beskidu Żywieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 306 m² 93,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości Oddział w Zgorzelcu oferuje na sprzedaż działkę budowlana w Trójcy: nieruchomość składa się z 4 działek ewidencyjnych i stanowi jedną całość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wicie

Wicie,zachodniopomorskie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 400 m² 177,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona w miejscowości Mierzeszyn. Jest to wieś w położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie, ok. 30 km na.

Szczegóły ogłoszenia

633 900 zł57,76 m² 10 974,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę (pow. 57,76 m2 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku (2024 r.) w Fordonie, ul. Bydgoska. Atrakcyjne wykończone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,80 m² 9 393,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości " revelio " Oferta na Wyłączność! Do sprzedania bardzo ładne i słoneczne mieszkanie położone w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł2 900 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o nr. 613/2 o powierzchni 2900 m2 w kształcie prostokąta. Szerokość działki wynosi ok. 16 metrów, a głębokość ok. 168 metrów. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł37,65 m² 16 201,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Krzysztof Dudek tel.   Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Jagodno. Nieruchomość z doskonałą przestrzenią dla singli, par czy małych rodzin. Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł5 008 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka inwestycyjna w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin o powierzchni 0,5008 ha. Działka utwardzona, ogrodzona z możliwością wjazdu aut ciężarowych. Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł91 m² 6 252,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej | bytom | ul. Cegielniana Cena: 569 000 zł ani podatku pcc 2% Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Bytomiu, w rejonie ul. Cegielnianej.

Szczegóły ogłoszenia

828 600 zł55,24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament z ogrodem nowoczesny styl i komfort w sercu Opatkowic! Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje stylowy apartament z elektrycznym kominkiem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal na I piętrze | mielec chrząstów Ponad 120 m powierzchni użytkowej do własnej aranżacji idealne pod biura, gabinety lub usługi Oferujemy lokal na wynajem zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²180 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warsztat blacharski w Gdyni Obłuże, dojazd drogą asfaltową. Część handlowo - usługowa o powierzchni całkowitej ok. 180 m2 składa się z warsztatu, pomieszczenia biurowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł74,70 m² 5 488,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz własnej przestrzeni dla siebie i rodziny? Mamy ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w Szczytnie przy ul.