Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 520 zł921 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Rozwadza, gmina Zdzieszowice. Działka położona na terenie większego kompleksu działek budowlanych, oznaczonego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60,10 m² 7 970,05 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Polecam przestronne, 4-o pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Piaski, tuż obok centrum. Doskonała lokalizacja do życia, w pobliżu: szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie, szpitale, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł40 m² 24 650 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam dochodowy Gabinet Kosmetyczny - prestiżowa lokalizacja (gdańsk, garnizon) Na sprzedaż oferuję wyposażony, funkcjonujący i urządzony gabinet kosmetyczny, zlokalizowany w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem mieszkanie o pow 57 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł28,30 m² 17 314,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka położona w zielonej i cichej części Warszawa, w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 900 zł134,20 m² 7 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom ok 134m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.135 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.900m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł2 639 m² 1 250,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | ok. 1000 m pum | 2639 m | ul. Truszkowskiego | mpzp: mn.2.2 Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 2639 m + udział w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł420 m² 3 452,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:521 m²

Obiekt mieszkalno-pensjonatowy 380 m od plaży. Oferowana na sprzedaż jest dochodowa nieruchomość, położona w dynamicznie rozwijającej się nadmorskiej miejscowości. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł63 m² 12 984,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

To wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Tarnogaju to idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz bliskość natury, z zachowaniem szybkiego dostępu do tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł125 m² 4 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość. To gratka dla wszystkich miłośników historii, pięknej architektury i domów z tzw. duszą. Wyjątkowa, zabytkowa willa.

Szczegóły ogłoszenia

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 45 m2 w budynku handlowo-usługowym w Bytomiu, dzielnicy Rozbark. Miejsce mieści się na pierwszym piętrze i jest jedynym obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 400 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki Na sprzedaż działka przemysłowa zlokalizowana przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na 3. piętrze, idealne dla osób ceniących przestrzeń, wygodę oraz dobrą lokalizację.Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł34,20 m² 4 941,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,20 m , położone na 3. piętrze 10 piętrowego bloku z windą, w doskonałej lokalizacji - przy Placu Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł56 m² 9 767,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowany apartament blisko Karpacza. Apartament o powierzchni 56 m , położony w miejscowości Ściegny, zaledwie 800 metrów od popularnego kurortu Karpacz w starannie.

Szczegóły ogłoszenia

449 150 zł3 500 m² 128,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad jeziorem brzezie, gmina babiak Pierwsza linia brzegowa jeziora Lubotyńskiego | 3 459 m | Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Na sprzedaż unikatowa działka budowlana zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²82,80 m² 5 796 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy, blisko centrum Wrzeszcza, przy ul. Wassowskiego. Powierzchnia całkowita 82,80 m2. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych, na rzucie pomieszczenia nr 18, 19 i 20, o pow. 28,53,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²27,28 m² 818 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł352 m² 53,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Przestronny dom typu o powierzchni 352 m 2 , położony na Sadybie , pomiędzy ulicami Sobieskiego i Powsińską. W bliskiej odległości szkoła francuska, centrum Handlowe Sadyba Best.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Dołuje. Powierzchnia całkowita wynosi 140m2, a na nią składają się: - salon z aneksem kuchennym - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja dla osób pracujących na terenie Grunwaldu - os. Kopernika, ul. Newtona cieszy się dużym zainteresowaniem. Pod ręką wszystkie usługi, przystanek autobusowy prawie pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł830 m² 4 698,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:671 m²

Budynki handlowo/usługowe o łącznej powierzchni około 830m2 - Lublin. Wszystkie powierzchnie obecnie wynajęte, w budynku: - powierzchnie biurowe około 600,2 - hala około 230m2 Parking.

Szczegóły ogłoszenia

270 zł/m²60 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 9 pln/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1800 pln/os. miesięcznie = 10800 pln miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

117 600 zł1 680 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! tylko W naszym biurze! 1680 mkw z mediami i wz - Komorsk, bory Tucholskie Na sprzedaż działka o powierzchni 1680 mkw, położona w miejscowości Komorsk, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł560 m² 22,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala z płyt dwuwarstwowych magazynowo produkcyjna o powierzchni 440m2 z dodatkową powierzchnią socjalno - biurową na hali 120m2 Łącznie 560m2 Stan techniczny dobry Hala.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł623 m² 6 420,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:787 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnej cenie, z ogromnym potencjałem w Warszawskiej dzielnicy Włochy. Dom przez ostatnie lata był zaadoptowany na placówkę przedszkolną -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poczuj się tutaj jak we własnym domu- oferta była chwilowo wstrzymana. Wraca na rynek najmu! Z ogromną przyjemnością oferuję Państwu do wynajęcia komfortowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł1 740 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża i ładna działka pod wymarzony dom! - Zwierki Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż położonej w miejscowości Zwierki (gm. Zabłudów) jedynie 5km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59 m² 14 389,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis Na sprzedaż lokal użytkowy przy ulicy Łukasza Górnickiego we Wrocławiu. Generalny remont w 2014 roku. Duże okna, co umożliwia dobrą widoczność dla klientów. W okolicy dużo.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł170 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w dogodnej odległości od Warszawy? Ten wyjątkowy, wolnostojący dom w Dąbrówce - malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 610 zł180 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy zlokalizowany w m. Zbąszyń przy ul. Dworcowej 6a o powierzchni 180,00 m2. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł117,55 m² 6 380,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:868 m²

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Centrum Radzymina na ul. Pow 22, taka lokalizacja może się więcej nie.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 880 zł156 m² 21 005,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartament 5-6 pokoi o powierzchni 156m2 z przestronnym tarasem 24m2, do remontu zdjęcia są wizualizacjami. Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco - uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł71 m² 1 690,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum miasta: - idealny na cele handlowo - usługowe, - w pobliżu najważniejszych udogodnień publicznych, - z dobrym dojazdem. Na sprzedaż lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 436 480 zł6 932 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną na obrzeżu centrum, w rozwijającej się części miasta. Lokalizacja zapewniająca sprawny dojazd z drogi nr 214 prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²280 m² 15 120 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Lokal w nowoczesnym budynku w Gdańsku Matarni - 1km od obwodnicy Trójmiasta, 3,5km od lotniska. Lokalizacja z dogodnym dojazdem dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł355 m² 1 887,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż Kamienica w centrum Turku - dwa lokale użytkowe i trzy mieszkania wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu Turku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł90,73 m² 9 368,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²