Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

428 000 zł7 141 m² 59,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eastate prezentuje Państwu trzy działki przemysłowe przeznaczone pod zabudowę produkcyjno-usługową, położone w miejscowości Wicko, 10km od Łeby. Lokalizacja: wicko (woj. pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł800 m² 873,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 800 m2 Cena : 699 000 zł Nr ewid.: 1687/14, 1687/8 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22 X 37.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 726 m² 133,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 1726 m2 w malowniczej miejscowości Rakoszyce, w gminie Środa Śląska. Opis nieruchomości: - teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł3 367 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 3367m2 położonej w Banino (gm. Żukowo). Teren objęty jest mpzp, symbol mn11, który przewiduje w tym rejonie zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Duża powierzchnia biurowa na wynajem z osobnym parkingiem. Duże możliwości aranżacyjne - open space lub osobne pokoje. Pełne okablowanie, ochrona, winda towarowa do dyspozycji. Wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł138 m² 4 123,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Oferowana nieruchomość o pow. użytkowej 121 m2 + garaż, położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 30 m - Pyskowice, rynek (pod arkadami) Cena: 180 000 zł do negocjacji Lokalizacja: pyskowice, rynek - ścisłe centrum miasta, pod arkadami Powierzchnia: 30 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 227 m² 212,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne lub pensjonatowe w mieście Chełmża przy ulicy Turystycznej położona przy jeziorze Chełmżyńskim. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Gronowo,kujawsko-pomorskie

295 000 zł92,17 m² 3 200,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

! tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie w domu wielorodzinnym w Gronowie pod Toruniem. Lokal o powierzchni użytkowej 92 m (w tym 37 m pomieszczeń przynależnych). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²220 m² 18 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem - 220 m | parter | nowe osiedle | ul. Nałęczowska 16 Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 220 m , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 400 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 1400 m2 i wymiarach (wydzielana z większej całości), położona na terenach niezalewowych miejscowości Huta Podgórna, gm. Somianka.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł195,70 m² 11 236,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom przy lesie - Prawiedniki k. Lublina | pow. 181 m | 20 arów działki | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia funkcjonalny budynek wolnostojący położony w miejscowości Ostrów koło Przemyśla. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej trasie relacji Przemyśl Dynów Rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie. Nowa inwestycja deweloperska - mieszkania w zwartej zabudowie. Powierzchnia całkowita ok. 136 m.kw. , pow.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 298 m² 99,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1298 m 2 , usytuowaną w Rokitkach, gmina Chojnów. Nieruchomość o dogodnym regularnym, płaskim kształcie, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł7 020 m² 85,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukasz pomysłu na lokatę kapitału - działka objęta planem Działka położona w prężnie rozwijającej się miejscowości w gminie Klembów za nowo powstającym osiedlem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 375 zł58,81 m² 10 871,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędnych do.

Szczegóły ogłoszenia

1 353 000 zł60,25 m² 22 456,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Gotowy biznes najem krótkoterminowy 2 lokale wysoka rentowność Opis nieruchomości: na sprzedaż pakiet inwestycyjny obejmujący dwa apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyobraź sobie miejsce, do którego naprawdę chce się wracać spokojne, zielone, a jednocześnie świetnie skomunikowane. Właśnie takie jest to 46-metrowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł70 m² 5 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Zapraszam pod Zwoleń, do pobliskiego Lucina. To tu do sprzedania są dwie duże, rolne działki oraz dom wraz z budynkami gospodarczymi. Dom Dom to trzyizbowa nieruchomość w stanie do większego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka inwestycyjna budowlana o pow. około 20 arów ( do wydzielenia), zlokalizowana w miejscowości Balice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, położona w I linii.

Szczegóły ogłoszenia

1 128 120 zł4 029 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna, perspektywiczna działka- właściciele wystąpili o zmianę w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego i o wz. :link do strony.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł440 m² 6 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki, dwie toalety, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł4 800 m² 8,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 4800 m2 zlokalizowana w dolinie Noteci z dojazdem z drogi gruntowej (droga asfaltowa oraz najbliższe zabudowania w odległości ok. 850 m).

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł204 m² 6 857,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:531 m²

Piękny dom w spokojnej okolicy Dom położony jest na spokojnym i bardzo bezpiecznym osiedlu. Otoczony zielonym ogrodem, który oddziela posesję od sąsiadów, zapewniając prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł91,28 m² 7 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

* * * tylko W naszym biurze * * * greathouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Wilga D6 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów leśny raj. Osiedle Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł155,60 m² 2 410,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 065 m²

Zapraszam do zakupu piętrowego wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 155,6 m2 posadowionego na działce o pow. 5065m2 w miejscowości Bubel Łukowiska. Dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł86 m² 8 127,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedsprzedaż! Nowe osiedle Domów parterowych ok. 85 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł579 m² 1 519,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w Trzciance przy ul. Żeromskiego , na działce o powierzchni 860 m . Nieruchomość ma dwie kondygnacje, powierzchnię całkowitą 579.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

659 710 zł95,61 m² 6 900,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95.61 m położone w Nowogardzie. Jest to samodzielny lokal mieszkalny znajdujący się na 3 kondygnacji budynku + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu jar. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Torunia. Jest tam zarówno mnóstwo zieleni jak i pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24,39 m² 17 425,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal inwestycyjny - mikrokawalerka | Wrocław, śródmieście - Promenady Wrocławskie Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony lokal inwestycyjny o charakterze mikrokawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł61,07 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - komfortowe mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem | rzeszów, ul. Wieniawskiego - os. Słocina Przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,37 m² 13 202,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 zlokalizowane w Kielanówce. obok Rzeszowa. Kielanówka to spokojna i zielona okolica na koncu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł701 m² 1 853,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, usytuowana w urokliwym miejscu niedaleko wejścia do Kampinoskiego Parku Narodowego. To miejsce, gdzie cisza i harmonia natury są na wyciągnięcie ręki. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61.16 m (identyfikatror 2B) w Siechnicach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w otczeniu zieleni. Metraż: 61,16m Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo oddane, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, tarasem i dostępem do strefy udogodnień dla mieszkańców, położone przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

667 875 zł5 343 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- nowa cena! 125 zł za m2! - Marzysz o własnym kawałku ziemi nad wodą, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do popularnych miejscowości nadmorskich?.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł41,64 m² 3 482,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej, dzielnica Rozbark. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowej kamienicy. Składa.