Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 1000 m 2 położona w Nowej Wsi Lęborskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 100 m² 128,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 31 a w Radziszowie. Ok. 22 a budowlane, pozostałe to tereny zieleni nieurządzonej. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa jednorodzinna. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 404 m² 569,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości łączącej w sobie funkcje: magazynową, biurową i produkcyjną. Doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

119 000 zł3 258 m² 36,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu hali produkcyjno-magazynowej z pełnym zapleczem socjalno-biurowym, idealnej dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do rozwoju swojego biznesu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

62,44 zł/m²197 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy na Ruczaju. W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonują m.in. centrum medyczne, apteka, kancelaria notarialna oraz sklep Carrefour, co zapewnia stały ruch klientów. Opis: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł59 m² 18 898,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 3-pokojowy z loggią - ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 359 m² 110,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biskupin | działka 13,59 A przy lesie | media na działce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Biskupin (gm. Chojnów), oznaczona numerem geodezyjnym 752. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł25 000 m² 234 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio od właściciela Krasne k. Rzeszowa sprzedaż inwestycji deweloperskiej z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo z 2006 roku, doskonała lokalizacja blisko centrum! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2006 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

32,50 zł/m²130 m² 4 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Biuro 65 m + magazyn 65 m | Bezpośrednie przejście | Żernica k. Gliwic | A4 Do wynajęcia funkcjonalny moduł biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 130 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł4 900 m² 75,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna - siedliskowa | 49,18 ar | przy samym lesie Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice, granicząca bezpośrednio z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł2 362 m² 3 386,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:765 m²

Agora Nieruchomości poleca: nowy hortex - atrakcyjnie zlokalizowany budynek usługowy-handlowy-biurowy Prestiżowa lokalizacja okazyjna cena! Nowoczesny budynek wybudowany w 2010r. w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł59,90 m² 14 341 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

59,9 m | 3 pokoje | Nowe Żerniki | 2025 | Balkon | Garaż | 1 piętro Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,9 m , położone na cenionym osiedlu Nowe Żerniki. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł77,77 m² 12 215,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy w doskonale skomunikowanej części miasta - Krzyki przy ul. Hubskiej 52 w budynku Hotelu invite - Lokal aktualnie znajduje się w takim stanie, jak widać.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²347 m² 17 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro w nowoczesnym budynku - w świetnej lokalizacji na południu Krakowa - powierzchnia około 150 m lub 347 m - lokale na 2 piętrze - kuchnia i łazienka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 500 zł36,96 m² 8 373,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Starogardu Gdańskiego Blisko natury, z doskonałym dostępem do miasta! Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodę codziennego życia?.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł76,70 m² 18 644,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna tylko U nas! mieszkanie: o powierzchni 76,7 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 44,13 m2; - dwóch niezależnych pokoi - 9,19 m2 i 9,81 m2; - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 900 zł55,50 m² 18 016,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które będzie Twoją prywatną rezydencją nad morzem, a pod Twoją nieobecność wygeneruje solidny zysk? Lokal: 55,5 m , apartament nr 315 premium, piętro III, antresola (3.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł96,65 m² 18 106,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Żupniczej na zielonym osiedlu soho budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 304 zł41,92 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł36,98 m² 4 110,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu kawalerke o pow. użytkowej 36,98m2. Zabrze Biskupice ul.Bytomska Mieszkanie położone jest przy głównej ulicy dzielnicy Biskupic , jednakże w drugiej lini zabudowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł188 m² 4 781,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący Cena: 899 000 złotych Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 188 m , położony na dużej, 50-arowej działce graniczącej z lasem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 967 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.30m2 położone na parterze w niskim bloku okolice Wólek. Kuchnia połączona z salonem w formie aneksu, jedna duża sypialnia ,łazienka z wc, schowek. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł250 m² 3 280 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Emjot Nieruchomości zaprasza nowego przedsiębiorcę! Obiekt na sprzedaż! Zduńska Wola ul: wolska Powierzchnia hali: ponad 200 m 2 Powierzchnia budynku gospodarczego oraz garaży 109m 2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

320 100 zł1 455 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy(mpzp) w Słonem. Powierzchnia: 1455 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: duża i przestronna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

145 990 zł1 123 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż trzy działki budowlane w otulinie Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego, obszaru objętego "naturą 2000". Lokalizacja: działki położone są w malowniczej wsi Las.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,25 m² 70,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 030 m² 262,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Działkę w Rudnej Małej na osiedlu domów jednorodzinnych. Media w okolicy. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Więcej informacji pod numerem tel:  

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł213,77 m² 7 250,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 713 m²

Twój przyszły dom w malowniczej Kobylance - przytulny i przestronny, czeka na adaptację! Jeśli marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu,w cichym i spokojnym miejscu,w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 500 zł60 m² 9 491,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Renice

Renice,zachodniopomorskie

359 000 zł128 m² 2 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 092 m²

Na sprzedaż: siedlisko z dużą działką - Renice, gm. Myślibórz Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o ogromnym potencjale, położone w miejscowości Renice, w gminie Myślibórz, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 736 zł68,32 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ruszyła sprzedaż trzeciego etapu osiedla horyzont! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego 2 poziomowego z antresolą i 2 balkonami o powierzchni 68,32 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35,90 m² 24 791,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Tylko u nas! Na sprzedaż apartament zlokalizowany w Sopocie przy ul. Władysława Łokietka, na prestiżowym osiedlu parkur II, wybudowanym w 2006r. przez dewelopera Invest Komfort. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł70 m² 135,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament na wynajem z panoramicznym widokiem na Stadion Narodowy zlokalizowany przy ulicy Okrzei na warszawskiej Pradze. Lokalizacja Ulica Okrzei to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł113 m² 2 557,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Nasz team prezentuje na sprzedaż wolnostojący budynek jednorodzinny położony w miejscowości Bolesławiec w powiecie wieruszowskim. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 1305mk,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokal o powierzchni 63 m znajduje się na 4 piętrze w budynku z 1980 roku z windą przy ul. Orlego Lotu w Warszawie. Dwustronna ekspozycja północ południe sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł47 m² 84,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie W sercu biznesowego mokotowa Słoneczne wnętrza | Nowe meble | Bliskość Galerii Mokotów | Miejsce w garażu | Prestiżowe osiedle To stylowe i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 136 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2136 m . Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,50 m² 15 911 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękny, funkcjonalny i komfortowy apartament 3 pokojowy, z pełnym umeblowaniem oraz wyposażeniem. Apartament o powierzchni 56,5 m2, położony jest na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł120 m² 6 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy nowe, energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej z III etapu Inwestycji, zlokalizowane w świetnej lokalizacji blisko Głogowa, w Jaczowie przy ul. Kalinowej,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł90 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z ogródkiem- bezczynszowe w Kamienicy 3 rodzinnej. Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie w urokliwej kamienicy, położone na I piętrze. Szczegóły oferty:.