Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 490 000 zł3 870 m² 643,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz gruntu, na którym można stworzyć projekt o realnej skali i ponadprzeciętnej widoczności? Ta działka przy ul. Łaskiej 5D w Pabianicach daje możliwość realizacji inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

11 700 zł1 300 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Stoprocent Nieruchomości działka leśna , widokowa. Teren o powierzchni 13 arów w Hermanowej. Jest to doskonała forma inwestycji. Cała działka to teren, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 158 zł59,98 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Przedpokój Łazienka Duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł400 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do wynajęcia! - os. Wyszogrodzka - 16 pokoi - 53 miejsca - 2 kuchnie (wyposażone) - 4 łazienki + dodatkowe prysznice - garaż + parking na 4 auta Dom przeznaczony do wynajęcia dla pracowników. Media.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Głowackiego english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe w wysokim standardzie nieprzechodnie mieszkanie 39m , 2- pokojowe , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł30 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3 ha, w tym 5 tys m działka leśna. Działka w obecnym planie jest działką rolną, wymiary działki to ok 80 od strony głównej drogi dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł144 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Nowa cena! __ budynek do generalnego remontu __ cena podlega negocjacji Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok 144 m2 usytuowany na działce o pow. 1252m2 wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 709 zł55,01 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,01 m , położone na 1. piętrze prestiżowej inwestycji. To idealna propozycja dla pary, rodziny z dzieckiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 395 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości narie w Morągu oferuje do sprzedaży działkę pod zabudowę letniskową nr 21/118 o pow. 1395 m2 położoną w miejsc. Bogaczewo nad jeziorem Narie w okolicach tzw.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne, w pełni wyposażone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Czarna Rola 21 w Poznaniu. Lokal znajduje się na zadbanym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 097 m² 54,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1097 m położona w malowniczej miejscowości Pęcław, w powiecie głogowskim. To idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

422 000 zł27,61 m² 15 284,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjna oferta sprzedaży apartamentu (lokalu mieszkalnego) w Karpaczu górnym, z jedynym swoim rodzaju widokiem na Karkonosze oraz Kotlinę jeleniogórską. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł360 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wraz zabudową gospodarczą położony w Raszowej. Dom o pow.ok. 360 m2, oraz 3 budynki gospodarcze, stodoła ok. 150 m2 i garaże o pow: ok.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł26,10 m² 21 072,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży pokoju (lokalu inwestycyjnego) w Hotelu Grano Life (dawniej Hotel Number One), należącego do znanej sieci Grano Hotels. Właścicielem marki jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł55,40 m² 18 411,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

U w A G A! Idealne dla osób szukających komfortu - mieszkanie w zielonym rejonie Sadyby, położone tuż przy malowniczej Bernardyńskiej Wodzie. Bezpośrednie sąsiedztwo natury.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 073 m² 85,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do większych miejscowości? Te działki to idealna propozycja dla Ciebie zarówno pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²54 m² 4 767 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu lokal umiejscowiony na parterze prestiżowego osiedla o nazwie Storia w pobliżu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w dzielnicy Gdańsk Aniołki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 129 m² 179,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna w skali Śląska działka z prawem zabudowy zarówno prywatnej, jak i usługowej, z niczym nie ograniczonym widokiem na pełną panoramę Jeziora Goczałkowickiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł103 m² 29 029,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal wynajęty Żabce na nowym osiedlu warszawskie Bielany. Deweloper planuje budowę kolejnego budynku na działce obok. Konkrety: lokal 102,59m2 dobrze widoczny z chodnika, drogi przy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł992 m² 140,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Górze /gmina Miedźna/ Znakomita lokalizacji 3,5 km od węzła trasy S1 w Woli. Blisko do: brzeszcze, tychy , Pszczyna 8km. Do szkoły i przedszkola 200.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

509 000 zł48,90 m² 10 409 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parterowy lokal z potencjałem - Mielno (unieście), ul. Pogodna Sprawdzona lokalizacja - druga linia zabudowy od morza, ok. 250 m do plaży - dostępny jest lokal na parterze, o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

90,83 zł/m²36,33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 33,16 m , położony przy ul. Klimeckiego w Krakowie w inwestycji Lokum Salsa (2023). Lokal oferuje funkcjonalny i przemyślany układ open.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł215 m² 3 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży 3 samodzielne mieszkania w odnowionej kamienicy z lat 30 - tych o łącznej powierzchni 215 m2 w tym 65 m2 pomieszczeń piwnicznych , w Skolwinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 051 zł43,74 m² 15 067,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,76 m² 10 993,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,76 m , położone na parterze inwestycji Harmonia na toruńskim Osiedlu Jar. Budynek powstał w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 030 m² 172,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Strzelce górne, działka 1030 m2 Z warunkami zabudowy Polecam do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Opole, armii Krajowej Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł50 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie 50 m Kielce, ul. Jagiellońska (czarnów)na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł59,70 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu. Świetna lokalizacja łącząca ciszę z bardzo dobrą komunikacją. Najważniejsze informacje: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł41 728 m² 64,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam atrakcyjny teren inwestycyjny 4,1728 ha pod osiedle domów jednorodzinnych Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 4,1728 ha, położona w gminie Prusice, w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 zł70 m² 101,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament na wynajem Garaż podziemny | 3 pokoje | Cicha spokojna okolica | Wysoki standard To propozycja dla osób ceniących wysoki standard, komfort codziennego życia oraz spokojną, zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Domek letniskowy

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł73 m² 3 424,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko U nas wyjątkowa okazja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu całoroczny domek o powierzchni ok. 73 m , położony dosłownie kilkadziesiąt kroków od rzeki zaledwie 50 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł2 174 m² 280,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad 22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 000 zł38,47 m² 18 871,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu zaledwie 5 minut do plaży w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej inwestycji w samym sercu Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł4 891 m² 421,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę w bezpośredniej okolicy zachodniej obwodnicy Gliwic objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę usługowo-produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 731 zł36,30 m² 20 708,84 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł962 m² 220,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej na Mazurach Lokalizacja Brejdyny, gmina Piecki, powiat mrągowski malownicza, spokojna okolica w otoczeniu lasów i jezior, z dogodnym dojazdem do Mrągowa.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł31,56 m² 9 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

null Na sprzedaż funkcjonalne i kompletnie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,5 m , położone w świetnie utrzymanej kamienicy w doskonale skomunikowanej części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 077 m² 119,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w spokojnym rejonie, wśród wyłącznie niskiej zabudowy, blisko lasu. Rusiborek 10km od Środy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł15 m² 146,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej 165 o powierzchni 15 m2, znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca z windą. Mieszkanie jest idealne dla osoby ceniącej sobie.