Nieruchomości
238 339 ogłoszeń
Od najnowszych
265 000 zł44,70 m² 5 928,41 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Przemków,dolnośląskie
100 000 zł44,20 m² 2 262,44 zł/m²
Rynek pierwotny
1 070 000 zł78 m² 13 718 zł/m²
219 000 zł4 237 m² 51,69 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska
Warszawa,mazowieckie
490 000 zł38,63 m² 12 684 zł/m²
Działka Masłowice
Masłowice,zachodniopomorskie
77 400 zł8 600 m² 9 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Rzeszów
Rzeszów,podkarpackie
1 700 zł38 m² 43,42 zł/m²
Apartament z garażem
Wrocław,dolnośląskie
669 000 zł42 m² 15 928,57 zł/m²
2 000 000 zł4 500 m² 444,44 zł/m²
Działka budowlana, ul. Lipowa
Koryta,mazowieckie
220 000 zł1 200 m² 183,33 zł/m²
Apartament z garażem
Wrocław,dolnośląskie
1 412 000 zł92 m² 15 347,83 zł/m²
169 000 zł7 900 m² 21,39 zł/m²
Działka Groblice
Groblice,dolnośląskie
988 500 zł3 089 m² 320,01 zł/m²
Działka leśna Zastawie
Zastawie,mazowieckie
63 700 zł26 000 m² 2,45 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona
Tarnów,małopolskie
2 600 000 zł8 665 m² 300,06 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
815 000 zł62,26 m² 13 090,27 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Wronin
Wronin,małopolskie
160 000 zł1 224 m² 130,72 zł/m²
Działka rolna Paraszyno
Paraszyno,pomorskie
240 000 zł29 300 m² 8,19 zł/m²
Dom z garażem Rywociny
Rywociny,warmińsko-mazurskie
849 000 zł186,86 m² 4 543,51 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska
Warszawa,mazowieckie
752 000 zł43,22 m² 17 399,35 zł/m²
Budynek użytkowy
Warszawa,mazowieckie
11 250 zł450 m² 25 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Poznań
Poznań,wielkopolskie
575 000 zł53 m² 10 849,06 zł/m²
Działka przemysłowa Urzut
Urzut,mazowieckie
4 920 000 zł25 900 m² 189,96 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Jacewo
Jacewo,kujawsko-pomorskie
155 250 zł1 035 m² 150 zł/m²
Dom z tarasem Bartoszyce
Bartoszyce,warmińsko-mazurskie
575 000 zł411 m² 1 399,03 zł/m²
Dom z garażem
Kolbuszowa,podkarpackie
425 000 zł180 m² 2 361,11 zł/m²
Lokal użytkowy, Rynek
Cieszyn,śląskie
26,01 zł/m²134,57 m² 3 500 zł
Działka rolna z dojazdem asfaltowym
Tylmanowa,małopolskie
230 000 zł2 277 m² 101,01 zł/m²
285 000 zł47,34 m² 6 020,28 zł/m²
299 900 zł53,60 m² 5 595,15 zł/m²
Dom szeregowy Ściegny
Ściegny,dolnośląskie
1 350 000 zł254 m² 5 314,96 zł/m²
Dom wolnostojący Mykanów
Mykanów,śląskie
365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²
156 000 zł43,22 m² 3 609,44 zł/m²