Nieruchomości

238 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 000 zł1 958 m² 89,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu trzy działki położone na wzniesieniu w Dynowie, w zielonej i spokojnej okolicy, z panoramicznym widokiem na wzgórza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie jest już dostępne **** Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 44 m2, znajdujące się na szóstym piętrze (jest nowa winda) budynku z lat pięćdziesiątych przy ulicy Nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie typu M-2 o powierzchni 29,70 mkw, położone na 2 piętrze w bloku spółdzielczym, wielorodzinnym na os. Kościuszki. Mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Sienkiewicza. Lokal składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

521 100 zł4 034 m² 129,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona w strefie aktywności gospodarczej Obornik Śląskich. W sąsiedztwie obiektów magazynowo-produkcyjnych. Działka jest objęta mpzp ag/(1-11) - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł139 m² 18 697,84 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji We speak English. Przestronny, dwupoziomowy apartament dla rodziny 5 pokoi, 2 duże balkony (po 14.5 m ), tuż przy Parku Szczęśliwickim. Jasne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł117,29 m² 7 902,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Na sprzedaż dom z trzema sypialniami oraz przestronnym salonem z aneksem kuchennym, a także dwiema łazienkami, dom o powierzchni użytkowej 99,97 m . Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

6 260 zł540 m² 11,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek przeznaczeniu produkcyjnym i magazynowym z częścia biurową i socjalną położony na działce o pow. 1300 m2. Rozkład: część produkcyjna i magazynowa posiada pow. 220.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł148,67 m² 6 659,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Katowice Śródmieście 150m2 dwa oddzielne mieszkania w jednym Oferujemy elegancki bardzo duży lokal mieszkalny w śródmieściu Katowic w bardzo dobrym standardzie o autorskim stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Miękinia,dolnośląskie

1 900 000 zł329,27 m² 5 770,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w Miękini - przestrzeń, komfort i doskonała lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł800 m² 24,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję do najmu halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 800m2 położoną w Środzie Wielkopolskiej. Hala jest po kapitalnym remoncie. Powierzchnia w regularnym prostokącie bez słupów.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł63,39 m² 9 985,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świetna lokalizacja! trzy pokoje! balkon! Polecam do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położone, ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,39m2, znajdujące się na Wildzie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł55 m² 82,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 27a. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł133,44 m² 4 833,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 134 m , położony na parterze przy zbiegu ulic Mickiewicza i Kopernika w Chełmie. Nieruchomość składa się z 5 pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł28 m² 17 964,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Nowoczesny lokal z możliwością aranżacji na mieszkanie Kraków, ul. Kobierzyńska 47 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł3 066 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem atrakcyjna działka o powierzchni 3066 m (składająca się z 2 działek) położona w miejscowości Glincz w gminie Żukowo. Nieruchomość o kształcie prostokąta;.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł246 m² 3 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z początku lat 90., o powierzchni użytkowej 125 m (całkowitej ok. 246 m ), zadbany, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50,10 m² 14 371,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i schowkiem Warszawa, białołęka. Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł102,04 m² 9 800,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 102,04 m , usytuowane na 1. piętrze, przy ul. Kawek 2b na zielonym i bezpiecznym Osiedlu Ptasim. Idealne dla rodziny ceniącej komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 356 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 2356 m2 położona w Słupcy przy ul. Bóźniczej. Opisywany teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²290 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu nowy, nowoczesny lokal położony w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji Woli Justowskiej. Miejsce świetnie skomunikowane (20 m do przystanku) w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł119 m² 10 075,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Komfort, przestrzeń i styl apartament 118,6 m Elegancki, przestronny apartament o powierzchni 118,6 m położony na 1 piętrze w 3- piętrowym budynku, na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł127 m² 5 488,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 122 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: siedlisko o powierzchni 4.122 m2, położone w miejscowości Dąbrówka, gmina Starogard Gdański. Wyjątkowa lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 878 zł30,65 m² 11 350,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

7.Dzielnica-Głowackiego to kolejny sochaczewski projekt doświadczonego i rzetelnego warszawskiego dewelopera VFM Real Estate, który charakteryzują nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł361,47 m² 4 398,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Oferuje na sprzedaż kamienice z 1935 roku zlokalizowaną w centrum Głowna przy Placu Wolności. Najważniejsze atuty: działka: wewnętrzne podwórko o powierzchni 343 m2 zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł2 578 m² 99,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Zamościu blisko natury, z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2578 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta apartament do wynajęcia na ul. Staszica - polan Najem okazjonalny u notariusza. Zadzwoń już teraz i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 800 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Polecamy do sprzedaży dom posadowiony na działce o pow. 4.800m2. Dom został wybudowany w 1945r. i składa się z trzech pokoi , kuchni, łazienki o łącznej powierzchni 80,0m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

418 000 zł44,10 m² 9 478,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 44. 10 m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 10 piętrze. Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł69,83 m² 9 007,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna - stabilny dochód I pełen komfort właściciela Gotowy model inwestycyjny | Natura | Prywatne użytkowanie | Widok ***** architektura I standard: inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł12 900 m² 7,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka położona ok 10 km od Dobrzyniewa Dużego i 20 km od Białegostoku. Dojazd drogą gminną polną. Nieruchomość o wymiarach ok 65m x 233m Klasoużytki : R VI.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł17 412 m² 419,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży nieruchomości z ogromnym potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza Bałtyckiego. Lokalizacja: bobolin to urokliwa, nadmorska miejscowość położona pomiędzy Dąbkami.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,71 m² 11 716,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy dla Państwa w ofercie wykończone 3 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 47,71 m2 w 2 piętrowym budynku mieszkalnym! Oferta jest bardzo atrakcyjna porównując do lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Syców

Syców,dolnośląskie

110 000 zł881 m² 124,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki pod zabudowę mieszkaniową o pow. ok. 9 arów, szybki dojazd do centrum. Syców, szosa Kępińska. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą, rady.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł3 442 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3442m2 , położoną w Osiecku, w powiecie Otwockim. Teren na którym znajduje się przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł105 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal magazynowy produkcyjny znajdujący się w okolicy osiedla złocień. Jest to ogrzewane pomieszczenie ogrzewane za pomocą C.O. Lokal składa się z hali o powierzchni 86m.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40,60 m² 96,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | ul. Wspólna | 40,6 m | 2 pokoje | Oddzielna sypialnia | Jasne wnętrza | Ciekawy widok na dachy Warszawy | mieszkanie z charakterem w samym sercu miasta. : dla kogo? - Dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 418 200 zł2 558 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w centrum Ząbek o powierzchni 2558m2, zabudowana willą do remontu o powierzchni 215 m2. Grunt objęty jest miejscowym planem zagospodarowania -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł30 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 3ha, bezpośrednio przy Zachodniej Obwodnicy Grodziska Mazowieckiego - wjazd z drogi serwisowej. Działka o wymiarach 100m x 300m. Media: prąd, woda gaz.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55,22 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie, położone w spokojnej okolicy przy ulicy Chełmońskiego w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze,.