Nieruchomości

238 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

600 000 zł52 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na dni otwarte 19.05.2026. Spotkania można umawiać od godziny 8 do godziny 20. Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i komórką - ul. Kaszubska Na sprzedaż bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł75 m² 10 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:313 m²

Nowoczesność i komfort na kameralnym osiedlu w świerklańcu Oto dom - świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a być może i do.

Szczegóły ogłoszenia

61 900 zł791 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Jastrowie ul. Roosevelta oznaczona ewidencyjnie nr 2089/4 o pow. 0,0791 ha obręb Jastrowie z udziałem 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł3 024 m² 37,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicze działki budowlane, położone zaledwie 600 metrów od Jeziora Olecko Małe w miejscowości Kukowo, gmina Olecko. Powierzchnie działek wynoszą od 3024 m2 do 3663 m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 824 zł88,41 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 315 m² 228,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rabka-zdrój. Na sprzedaż atrakcyjna działka położona na obrzeżach miejscowości uzdrowiskowej. Teren o lekkim nachyleniu, z pięknym widokiem na okoliczne góry i lasy. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł256 m² 4 644,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na osiedlu Rokosowo przy ul. Dębowej z lat 90-tych. Nieruchomość posiada ogromny potencjał zarówno mieszkaniowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł68 m² 7 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu pracującego dwupaku inwestycyjnego na osiedlu Szwederowo. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze kamienicy znajdującej się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,16 m² 11 985,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowy apartament 3 pokojowy położony w Karpaczu w kameralnym kompleksie z ochroną w budynku jedynie z 2 lokalami. Funkcjonalny układ, jasna strefa dzienna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł65 540 m² 28,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz zainwestować w miejsce z duszą, z dala od zgiełku miasta? Ta oferta to strzał w serce natury! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 6,554 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

90 080 zł1 126 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 1126 m | Wójcice, gm. Jelcz-Laskowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1126 m , położoną w miejscowości Wójcice w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 840 m² 363,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta mpzp. Płaska.Kształt prostokąt - szerokość 30 m ;długość 61 m. W drodze przy działce znajdują się media takie jak: kanalizacja sanitarna, gaz, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł54 m² 16 537,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Saska kępa | 3 pokoje | po remoncie | balkon | winda | zieleń Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w sercu Saskiej Kępy idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Funkcjonalne mieszkanie, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 383 zł41,42 m² 12 298 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł2 640 m² 259,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duża działka w dobrej lokalizacji w Łochowie -o powierzchni 2640 m2 Przeznaczenie pod handel-usługi Możliwość dowolnego usytuowania budynku. Możliwość podziału. Media.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 923 m² 47,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Korczynie k. Krosna. woj. podkarpackie. Działka o powierzchni 29,23 ar. Wyjątkowa lokalizacja, położona na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 360 m² 257,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 1360m2 + droga do działki ( w cenie działki) w Koleczkowie, gmina Szemud, ul. Wczasowa. Woda, prąd i gaz ok. 30 m od działki. Do działki wydano.

Szczegóły ogłoszenia

422 400 zł1 280 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy z swojej ofercie działki budowlane o następujących powierzchniach 1280mkw, 1308mkw,1567mkw, 1657mkw, zlokalizowane przy ul.Tulipanowej w Kalinówce. Działki płaskie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł48,02 m² 13 723,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Ursusie przy ul. Zagłoby. Mieszkanie o powierzchni: 48,02 m2 składa się z: - salonu, - sypialni, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł229 m² 4 257,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Radom Dom 229 m + budynek usługowy 85 m | działka 700 m | duży parking | Radom Obozisko | 975 000 pln Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna nieruchomość położona w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

104,55 zł/m²66 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze budynku apartamentowego w Miasteczku Wilanów. Duże witryny i wejście od strony ulicy doskonale widoczne. Drugie wejście na tyłach lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

14 628 000 zł92 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dzialka komercyjna przeznaczona pod dzaiłalność produkcyjną, magazynową, handlową, logistyczną, magazynową, usługową Na sprzedaż działka komercyjna położona w pobliżu trasy S17.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 338 m² 18,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka inwestycyjna - park pałacowy W obrębie kanału elbląskiego lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 015 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedania dwie działki budowlane 35/2 oraz 35/3 położone w Wilczkowie nieopodal Żórawiny. Działki o łącznej powierzchni 2015 m2 w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²26 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, budynek położony bezpośrednio przy jednej z ulic rozprowadzającej ruch w kierunku południowych dzielnic. W pobliżu skrzyżowania z sygnalizacją świetlną.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł33,13 m² 11 469,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Katach Wrocławskich, o powierzchni użytkowej 33,13 m , znajdujące się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy z 1910 roku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 052 m² 76,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż dwie działki o powierzchni 10,52a i 10,85a położone w Szydłowcu.Dojazd do działek drogą gminną asfaltową oraz drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio - ul. 1 maja, 27 m Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie typu studio o powierzchni 27 m , zlokalizowane na 2. piętrze w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł114,69 m² 7 838,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

W ofercie na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114,69 m , z garażem w bryle budynku i działką o powierzchni minimum 450 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

15,71 zł/m²350 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na wynajem hale/magazyn w Pilźnie przy ulicy Witosa. Lokal usługowo- produkcyjny jednokondygnacyjny o powierzchni około 350mkw w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł524 m² 257,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5,25 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka znajduje się w samym sercu miejscowości Werlas nad J.Solińskim. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł16 000 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Imperium oferuje działkę o powierzchni 16000 m2 idealne dla osób ceniących ciszę i walory przyrodnicze. Działka budowlano-rolno-leśna z przepięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł125,21 m² 8 777,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Oferta Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 125,21 m , położony na dużej działce 996 m w Pasłęku, zaledwie 20 km od Elbląga oraz w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S7,.

Szczegóły ogłoszenia

10 798 €2 713 m² 3,98 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni 2 713 m w Warszawie. Obiekt położony w miejskiej lokalizacji z doskonałym dostępem do trasy S8 i głównych dróg krajowych,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Marzysz o porannej kawie na tarasie, bliskości jeziora i własnej łodzi czekającej przy brzegu? Ta wyjątkowa oferta w Boguchwałowicach to Twoja prywatna brama do świata relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł57,12 m² 17 314,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % vat. / apartament nr 6.06: taras: 5,48 m, ogródek: 53,40 m / pełne zestawienie oferowanych lokali oraz.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 470 m² 178,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2470 mkw położoną w miejscowości Ruda-Bugaj, w gminie Aleksandrów Łódzki, powiecie zgierskim, województwie łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł200 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Kupujacy nie płaci prowizji. Oferujemy Państwu do kupienia dom w zabudowie bliźniaczej z garażem na dużej działce 554m2, położony tuż obok Ożarowa Mazowieckiego (kręczki) na kameralnym.