Nieruchomości

238 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

595 000 zł140 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 484 m²

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Olszanica, w gminie Sadlinki, na dużej działce o powierzchni 2484.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynjęcia pokój w mieszkaniu trzypokojowym w Centrum Łodzi przy zbiegu ulic Piramowicza i Narutowicza. Pokój przeznaczony dla jednej osoby. Dostęp do wspólnej łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł26 m² 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa inwestycja Porto położona jest zaledwie 10 minut spacerem od latarni morskiej. Lokalizacja blisko Zatoki Gdańskiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna, pozwala na dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Z przyjemnością prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Anny Szwed-Śniadowskiej w dzielnicy Ruczaj. Nieruchomość: - powierzchnia 39 m2 - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 150 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Cewlino, przy ul. Miętowej, zaledwie 7 km od Koszalina. Cewlino to idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe, spacer po lesie czy wyjazd nad jezioro. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60,40 m² 14 900,66 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Renesansowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł46 m² 21 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Kraków Kazimierz ul. Bożego Ciała Nieruchomość: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 46 m , usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy z 1890 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł75 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży niewielkiego lecz przytulnego domu jednorodzinnego o powierzchni 75 mkw. w gminie Mogilno, usytuowanego na działce wielkości 1600 mkw. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 935 000 zł3 871 m² 499,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3871 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Kopalino, w gminie Choczewo. Atuty nieruchomości: - położenie nad morzem - 2,5km, - piękne lasy, - urocze Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł892 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Teraz jeszcze niższa cena Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 892 m2, położona w Sokołowie - miejscowości oddalonej od Gniezna.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²125,60 m² 1 507 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu budynek garażu położony w Tłuszczu przy ul. Warszawskiej 4 na działce ewidencyjnej numer 2250/29. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł96 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Witam serdecznie, na sprzedaż oferuję Państwu przytulny dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Gdańsk Lipce, z niesamowitym dojazdem - zaledwie 12 minut samochodem do Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł115 m² 7 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam W tym momencie stan surowy zamknięty - możliwość adaptacji strychu Lokalizacja: dom zlokalizowany jest w rozwijającej się dzielnicy Gdańska, 8 km od centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 006 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjnie położoną działkę w Wierzbnej, dojazd do Świdnicy zajmuje raptem 5 minut! działka - 1006m2. We wsi nie ma gazu. Dojazd do działek drogą szutrową. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł12 200 m² 32,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.031000, 21.105972 Solec, gm. Góra Kalwaria Numery Ewidencyjne 214 i 267 Media Brak w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 000 m² 269 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kunicach idealna pod dom lub inwestycję! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Kunice, na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł5 029 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow 5029m2 zlokalizowaną w miejscowości letniskowej Cieszyno w woj. Zachodniopomorskim w gminie Złocieniec. Do nieruchomości przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pierwszy najem! Mieszkanie o powierzchni 36 m2 w nowym budynku, oddanym do użytku w 2024 roku. mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł32,30 m² 7 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne mieszkanie w centrum Ostródy - ul. Jagiełły 7 Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na 4. piętrze - idealne dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 205 m² 99,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Na sprzedaż ciekawie położona działka budowlana z dala od zgiełku, z widokami na pogórza i panoramę miasta, a jednocześnie 1 km od samego centrum Kamiennej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł173,49 m² 4 323,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa niższa cena! Zapraszam serdecznie na prezentację domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej, położonego ok 15 km od Bydgoszczy Opis nieruchomości: powierzchnia użytkowa domu: 149,25m.

Szczegóły ogłoszenia

492 910 zł44,81 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja W wyjątkowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz opis apartementu: ustawny apartament o pow. 44,81 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł478 m² 10 458,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 358 m²

Budynek usługowo- handlowo- magazynowy z możliwością zabudowy wielorodzinnej o powierzchni całkowitej około 500mkw i powierzchni zabudowy 210mkw położony jest bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 992 zł68,78 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł24 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w Radzionkowie z wygodnym i szybkim dojazdem do węzła z Autostradą A1 oraz blisko włączenia do Drogi Wojewódzkiej 911, drogi Krajowej 11,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,50 m² 6 406,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest fajna kawalerka o pow prawie 30 metrów , zlokalizowana na parterze w bloku niskim w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Nałkowskiej Bardzo dobre mieszkanie dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł1 520 m² 470,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Stara Wieś. Na sprzedaż działka budowlana, położona w doskonałej lokalizacji w Starej Wsi. Powierzchnia działki to 1520m2. Główne atuty: teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,30 m² 11 297,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Polecamy do sprzedaży przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 66,3 m2 zlokalizowane na Prądniku Czerwonym w Krakowie przy ul. Łepkowskiego. Składa się z 4 oddzielnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł29 595 m² 84,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki o ogromnym potencjale inwestycyjnym, doskonałej ekspozycji i natychmiastowej gotowości do realizacji projektu? Masz w planach osiedle, usługi, obiekt komercyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam Państwa uwadze funkcjonalny segment skrajny w Sulejówku. Przestrzeń dzienna na parterze: salon z aneksem kuchennym, doskonały do wspólnych chwil z rodziną wc dla gości hol Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Objezierze,zachodniopomorskie

378 000 zł79 m² 4 784,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej około 90 m2, 5 pokoi, garaż murowany z działką o pow. 5100 m2 - cena 378.000,00 zł. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 287 zł124,31 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Apartament 124 m2 z ogrodem Wola Justowska, ul. Pod Stokiem Odkryj nową definicję luksusu w najbardziej zielonej części Krakowa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3,63 €/m²2 187 m² 7 939 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji biura - Najemca zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - doskonale skomunikowany obiekt magazynowy tuż przy samym wjeździe do Białegostoku. Hala budowana w standardzie a/a+.

Szczegóły ogłoszenia

18 864 zł1 518,40 m² 12,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę o powierzchni 1518,4 m2 i wysokości 7,8 m 2, idealną pod działalność magazynową, produkcyjną, usługowa lub handlową. Obiekt położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł15 162 m² 69,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną w Osmólsku Górnym, powiecie gostynińskim, mieście Sanniki. Miejscowość - Osmólsk Górny znajduje się w promieniu 100 km od.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58,37 m² 17 114,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament z panoramicznym widokiem na morze ul. Campingowa, międzyzdroje Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Campingowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie obok ul. Budziwojskiej. Mieszkanie o powierzchni 62,69 m2 na 1 piętrze z przynależnym balkonem oraz poddaszem i miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł8 400 m² 93,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Atrakcyjna działka siedliskowa z potencjałem w pięknie położonej wsi Działka 34/5 określona symbolem A 5 rm - teren zabudowy zagrodowej. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

299 500 zł870 m² 344,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w spokojnej okolicy, blisko zabudowań z pięknymi widokami. Marzy Ci się spora działka w spokojnej i widokowej okolicy, gdzie będziesz mógł odpocząć w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł320 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny, zlokalizowany w miejscowości Białobrzegi nad Pilicą, woj. mazowieckie przy ul. Spacerowej. Budynek mieszkalny, jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym,.