Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 199 000 zł164,58 m² 7 285,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł6 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość wystąpienia do gminy O warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe - domki jednorodzinne lub pod usługowe na siedzibę firmy. Na sprzedaż duża działka o powierzchni 6000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 210M2/ wesoła/ stara miłosna/ szpital czd/ szpital międzyleski Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

672 150 zł44,81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 009, ogródek: 34,10.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,71 m² 57,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem w spokojnej, a jednocześnie centralnej lokalizacji Krakowa. Idealna dla osoby ceniącej komfort, ciszę i szybki dostęp do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

739 500 zł62,81 m² 11 773,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,81 m2, zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 37 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 780 m²

Nowa cena. Dom wolnostojący z drewna do remontu na działce 3780 m kw obsadzonej drzewami owocowymi jabłoniami w Zakrzowie gm. Łaziska pow. Opole Lubelskie. Dom: -powierzchnia użytkowa 40.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł901 m² 1 387,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w centrum największej wsi w Polsce - Józefosławia. Wszystkie media obok działki. Działka jest położona przy drodze publicznej utwardzonej wśród.

Szczegóły ogłoszenia

244 020 zł1 162 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Kolejna działkę, którą chcę Państwu przedstawić leży przy głównej drodze do centrum wsi - w odległości ok. 4,5km do Urzędu Gminy. Więc z łatwym, wygodnym, całorocznym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w przemysłowej części miasta z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do wynajmu od 1 lipca! Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Illumina! Miejsce postojowe w parkingu podziemnym + komórka lokatorska w cenie najmu! Na wynajem komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 880 zł82,40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Osiedle Jaśminowe, nowa inwestycja ul. Jaśminowa, chojęcin Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Chojęcina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 815 m² 117,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w częstochowskiej dzielnicy Błeszno, o powierzchni ok 3800 m . Działka : o pow. ok 3800 m Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest wyremontowane 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowiw Nieruchomość znajduje się w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 037 m² 120,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1037 m Pokrzywnica | spokojna okolica, gotowa pod budowę Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1037 m , położona w miejscowości Pokrzywnica w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł9 652 m² 69,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 9652 m. Skorzystaj z niższej ceny do końca kwietnia. Działka zlokalizowana w strategicznej i dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł143,10 m² 4 682,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 143,10 m2, w miejscowości Cisek (gmina Cisek).

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53,68 m² 10 767,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,68 m2, znajdujące się w spokojnej miejscowości, niedaleko Dziwnówka - 2,5 km od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł6 200 m² 95,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu siedlisko położone w Szabdzie. Duża działka położona jest 0,5km od drogi krajowej numer 15 Toruń-Olsztyn, w sąsiedztwie ładnych, nowych domów jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł143 m² 6 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w gminie Żelechów (powiat grodziski). Najważniejsze atuty: nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł128 m² 7 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, w zabudowie bliźniaczej położonego w Osielsku. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł22,32 m² 16 577,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu uroczej kawalerki, z dużym balkonem, położonej przy ul. Ślężnej tuż przy Parku Skowronim / za budynkiem/. Lokal o pow. 22,32 mkw, po kapitalnym remoncie odmalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68,60 m² 12 973,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 68,6m z 40m prywatnym tarasem, położone przy ul. Harmana 4 na wrocławskich Marszowicach, na pięknym osiedlu Malowniczym,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł108 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 108 m , położony w zielonej i prestiżowej części Krakowa - Swoszowice. Nieruchomość znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł22,50 m² 22 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę, zlokalizowane w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, niewymagające.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

***idealna lokalizacja***teren przemysłowy W ignatkach*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację magazynu o powierzchni 80 m2 składającego się z dwóch pomieszczeń. Lokal zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,89 m² 7 387,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 45,80 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 498 800 zł96,51 m² 15 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Blisko Gocławia powstaje osiedle z wyjątkową architekturą, która wyróżnia się dużymi przeszkleniami - okno w salonie na cała ścianę. W segmencie o powierzchni 96mkw.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł71,18 m² 2 880,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,18 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy w Lubaniu. Lokal stanowi idealną propozycję dla osób szukających ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zakoniczyn, ul. Porębskiego 49. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł704,53 m² 4 613 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 240 m²

Teren inwestycyjny zabudowany budynkiem biurowo-magazynowym. Aktualnie wynajęty w całości. Dane podstawowe powierzchnia użytkowa 704,53 m2 część biurowa 392,05 m2 część magazynowa 292,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł17 900 m² 4,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna, położona we wsi Trzechel. Informacje podstawowe: powierzchnia: 17900 m2, kształt działki: nieregularny, wygląd działki: pusta, warunki glebowe: teren suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,03 m² 5 647,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Chełm, ul. Graniczna 14 parter - 60,03 mkw ogródek do dyspozycji właścicieli _____________________________________________ Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Chełm, ul. Graniczna 14. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł360,07 m² 2 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:525 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 360,07 m2 dostosowany pod budynek 4-lokalowy, posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 525 m2.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł117,70 m² 8 479,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom 84,40 m2, wolnostojący, wykonany z drewna konstrukcyjnego (nie jest to dom szkieletowy), realizowany w technologii dst smartwall na dużych działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł77,12 m² 17 505,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł353,66 m² 4 806,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 425 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-biznesowym, położona w prestiżowej lokalizacji w Poniatowie, zaledwie 5 minut od centrum Piotrkowa Trybunalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

273 798 zł1 113 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1113 m2 położonej w Kącku gmina Wiązowna. Media: prąd. Woda miejska w drodze. Dojazd drogą utwardzoną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł754,58 m² 13 252,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Polecam do sprzedaży wyjątkową rezydencję położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia i lasu. Nieruchomość znajduje się niecałe 3 km. od południowo zachodniej granicy miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 045 zł93 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie poranki zaczynają się spacerem nad stawem , a wieczory kończą na słonecznym balkonie. Zostań pierwszym lokatorem świeżo wyremontowanego mieszkania na kameralnym, zielonym.