Nieruchomości

239 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

185 000 zł38,63 m² 4 789,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub bezpiecznej przystani dla bliskiej osoby? Mam dla Ciebie idealną propozycję przy ul. Plebiscytowej w Rydułtowach! To jasne i ciepłe wnętrze czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

Szukasz miejscq, w którym od razu poczujesz ciepło domowego ogniska? To dom dla rodzin marzących o wygodnej przestrzeni, funkcjonalnym układzie i tarasie z widokiem na Trzy Korony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 900 zł25,96 m² 11 899,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Poszukujesz mieszkania developerskiego na Wyżynach w nowobudowanym kameralnym nowym bloku. Zapraszam Mieszkanie developerskie Wyżyny- M-2 , kawalerka , 26m2 , I piętro. Budynek w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²21 m² 987 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z witryną (pow. około 21 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł107 m² 6 495,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:986 m²

Nowy dom Zaledwie 10min od Bydgoszczy rezerwacja. Nowa Oferta Domu Jednorodzinnego Wolnostojącego! Budynek przygotowany do odbioru, więc jeśli potrzebujesz możesz go nabyć jeszcze w fazie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 256 zł33,08 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł13 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tania i duża działka blisko jeziora Orle atuty Duża.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł45,04 m² 3 219,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 3 znajdujący się na I piętrze w budynku pięciolokalowym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł679 m² 110,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

120 840 zł3 021 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu do sprzedaży działki położone w jednym z bardziej urokliwych zakątków Polski. Są to działki o powierzchniach od 30 do 52 arów znajdujące się we wsi Makowa,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł124 m² 4 427,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Wyjątkowy dom bliźniaczy w Rybniku - ul. Bema Marzysz o domu z duszą, w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej części Rybnika? Oto Państwa okazja urokliwa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł98,28 m² 11 192,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy w samym sercu Poznania - przy ul. Wierzbięcice, dzielnica Wilda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 047 240 zł22 942 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość Łubna ul. Podleśna, o powierzchni około 23000m.kw. z planem zagospodarowania przestrzennego- 462/XXXV/2005 rm Góry Kalwarii (przyjazna gmina dla inwestorów).

Szczegóły ogłoszenia

124 250 zł3 550 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Latosówka Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3550 m , położona w miejscowości Latosówka , w gminie Mstów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł3 038,33 m² 8 228 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Krowodrza .Ponad 3000 m2, kilka pięknych budynków frontowych i oficyn w bardzo dobrym stanie , zadbane , cały czas użytkowane. Działka 30 arów. Możliwość nadbudowy. Ogrzewanie z mpec.W.

Szczegóły ogłoszenia

4 890 000 zł8 500 m² 575,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt pod inwestycję mieszkaniową lub usługową w Tarnowie Podgórnym lokalizacja: tarnowo Podgórne pod Poznaniem pomiędzy ulicą Poznańską a Rolną, przy nowej obwodnicy Tarnowa - al.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36,60 m² 6 803,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Kutnie przy ul. Braci Śniadeckich 9/31. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł106,39 m² 6 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja- budowa 3 domów jednorodzinnych! pozostał jeden budynek! Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 98,83m2 z działką o pow. ok. 3,5ar (12mx29m).

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł40,40 m² 5 173,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra w topowej lokalizacji Wałbrzycha. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 141 m² 258,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1141 mkw, położoną w malowniczej, spokojnej części Smolnicy, boczna ul. Łegowskiej. Miejsce idealne dla tych, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 702 zł26,50 m² 15 083,11 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament klasy Comfort + Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni blisko 51 m z balkonem, komórką lokatorską i gwarantowanym dostępem do parkingu dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 906 800 zł17 200 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży posiadamy teren inwestycyjny położony nieopodal miejscowości Trzciel w województwie Lubuskim, a oddalony od węzła drogowego A2 zaledwie kilkaset metrów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 000 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość gruntowa w miejscowości stanowiska , gm. Kluczewsko, powiat włoszczowski. Działka 146/1.

Szczegóły ogłoszenia

456 zł1 232 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka nr 87/5, obr. Gdakowo, o pow. 1232 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 458 zł162,04 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wiata magazynowa o pow. 162,04m2. Nieruchomość położona na działce nr 116/40, na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie 2 budynki mieszkalne wielorodzinne i budynek przemysłowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Mościska,kujawsko-pomorskie

93 750 zł1 250 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki z widokiem na jezioro Kleszczyńskie, mościska , gmina Brzuze. Działki budowlane z widokiem na jezioro, media: prąd, woda do podłączenia.Zjazd na działki bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł189 m² 5 026,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:559 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w spokojnej, przyjaznej lokalizacji Łodzi, która łączy ciszę przedmieścia z łatwym dostępem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 671 m² 263,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kleszczowie gm. Zabierzów Działka prostokątna o powierzchni 1671 m 2 i wymiarach 22,5 m x 69 m, z wydzieloną drogą dojazdową szerokości 5 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł676 m² 9,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość dostępna do wynajmu od zaraz! Prestige Nieruchomości prezentuje do wynajęcia dwukondygnacyjny budynek o pow. 676 m2 usytuowany przy ul. Inowrocławskiej w Pakości, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł55 m² 2 509,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 15 km do Ełku i Grajewa *** Garaż w cenie *** Stan Do Zamieszkania *** Jeśli szukasz niedrogiego mieszkania, niekoniecznie w centrum dużych miast, które w pełni zaspokoi Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł120,36 m² 23 678,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Please, scroll down for English. Przestronne i jasne mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 120,36 m2 położone na prestiżowym osiedlu Port Praski 4 min. piechotą od kładki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Cichy

Cichy,warmińsko-mazurskie

119 000 zł50,50 m² 2 356,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,5 m2, usytuowane na drugim piętrze bloku mieszkalnego, w niewielkiej miejscowości Cichy, gmina Świętajno, powiat olecki.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł28,18 m² 22 143,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie z ogródkiem - 28,18 m - w pełni wykończone Na sprzedaż przytulne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 28,18 m , idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł86,55 m² 7 741,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne jednopoziomowe i dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 284 zł36,98 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kontakt Sebastian Święcicki   Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł435 m² 2 068,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ofertą budynku handlowo-usługowego na sprzedaż w atrakcyjnej części Wołowa. Idealne miejsce na otwarcie sklepu, piekarni, restauracji, bawialni dla dzieci.