Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 750 000 zł88,60 m² 19 751,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż inwestycja dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej (88,6 m ) w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Toruńskiej, w budynku Aura Oferta skierowana do inwestorów! Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

27,03 zł/m²18,50 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 18,50 m 2 usytuowany na osiedlu Południe. Lokal składa się z 1 pomieszczenia biurowego z dostępem do wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,20 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie dwa partery w kameralnej zabudowie dwulokalowej mieszkania z ogródkiem, zlokalizowane w zielonej okolicy Zaczernia, na północ od Rzeszowa. Spokojne otoczenie, niska.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiamy ciekawą nieruchomość położoną w pobliżu rzeki Nurczyk, w otoczeniu lasów i pól, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników natury, spokoju i prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

49,64 zł/m²36,26 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Na wynajem klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 36,26 m2. Czynsz: 1800 zł netto. Kaucja: 1800 zł netto. Dostępne: od zaraz. Lokalizacja: gdynia-Leszczynki. W okolicy pełne.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala wyposażona w bramę z poziomu 0. Przestronną powierzchnię biurową. Obiekt z parkingiem. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę! Obiekt idealny do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Jesówka,mazowieckie

2 200 000 zł318,22 m² 6 913,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaproponować Państwu możliwość zamieszkania w nowym domu z widokiem na piękną przyrodę. Jesówka, w której stoi dom położona jest w dogodnym komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 002 m² 31,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę rolną o powierzchni 3002 m2. Grunt zlokalizowany jest pod miejscowością Dąbrowica w gminie Borne Sulinowo, w odległości 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż dom o powierzchni około 300 m położony w dzielnicy Węglin Południowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,60 m² 7 842,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i ogródkiem - Osiedle Leśne, bydgoszcz Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Na sprzedaż: działka budowlana 6900 m z zabudową Goworów (masyw Śnieżnika) Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 6900 m, zabudowaną poniemieckim budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł101 m² 7 910,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego, jednorodzinnego o powierzchni 101m2 w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Wiejskiej. W ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

10,04 zł/m²49,79 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na Dworcu w Jabłonowie Pomorskim o łącznej pow. 49,79 m2 w skład, którego wchodzą pom. o pow. 6,98 m2, 9,46 m2, 16,87 m2 oraz 16,48 m2. Informacje na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł141,52 m² 4 091,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Lasocin, w gminie Brochów, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kosewo

Kosewo,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł127,90 m² 11 336,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Całoroczny, wygodny dom z bala na działce gwarantującej prywatność i spokój, położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wykończenie w drewnie, koza grzewcza.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł557 m² 1 791,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:557 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną o powierzchni działki 557 m2. Zabudowa:budynek biura/sklep,myjnia.Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej: 1. Działka o powierzchni 1968.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł6 542 m² 20,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, działka rolno-budowlana o powierzchni 6542 m 2 położona w Langankach, gmina Kętrzyn, województwo warmińsko-mazurskie. Działka położona jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

15,04 zł/m²133 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis: mam przyjemność zaprezentować państwu lokal o powierzchni 133 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w pawilonie handlowo-usługowym, przy ul. Górnośląskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł600 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 409 m²

Wyjątkowa rezydencja z basenem, sauną i ogrodem przy Lesie Kabackim | 662 m | Działka 3409 m | Warszawa, ul. Kuropatwy Na sprzedaż przestronna rezydencja wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsprzedaży bardzo atrakcyjnych działek budowlanych aktualnie w trakcie projektu na terenie na którym obowiązywać będzie mpzp (.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł30,40 m² 7 697,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej! Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze. Nieruchomość składa się z: - kuchni, - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

97,89 zł/m²20,38 m² 1 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 20,38 m2. Lokal mieści się na piątym piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 300 zł61,03 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł43,10 m² 25 522,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal położony w ścisłym Centrum Gdańska przy ul. Ogarnej. Idealna inwestycja dla prowadzenia różnego typu działalności, natomiast nieruchomość w kw widnieje jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł40,80 m² 11 936,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (38,9 m2) po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Kaliny, przy ul. Derdowskiego. Położone jest na 11 piętrze wieżowca i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł799 m² 707,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 799 m2 (mpzp przewiduje mn,U) położona we Władysławowie niedaleko morza. Nieruchomość w kształcie prostokąta (20m x 40 m) posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²27 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa oferta wynajmu lokalu usługowego - Osiedle Owczarki, ul. Astrowa, grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością przedstawia ofertę wynajmu lokalu usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 059 zł68,20 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 046 m² 297 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 4046m2. z lasem i widokiem na Tatry. Nowy Targ, osiedle Marfiana Góra. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Nory,warmińsko-mazurskie

1 300 zł53,50 m² 24,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nory | powiat olecki | gmina Wieliczki | do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,5 m2 położone na 1 piętrze bloku w spokojnej mazurskiej wsi. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł115 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 105 m²

Szukasz domu w otoczeniu lasów i spokojnej lokalizacji? Cisza i spokój ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w miejscowości Dąbek gm.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł100 m² 80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

100m2 | 2 sypialnie | 2 łazienki | 2 tarasy | widok na zieleń } umeblowane Przestronne mieszkanie w kameralnym budynku apartamentowym zlokalizowanym na Starym Wilanowie. Apartament jest bardzo cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł78,58 m² 8 971 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe mieszkanie Z dużym ogrodem rokietnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze, w spokojnej części Rokietnicy. Kameralna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

225 075 zł3 001 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 3001mkw, w miejscowości Kolonia Szydłów, gmina Grabica. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Działka o powierzchni 3001mkw, o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł739 m² 5,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku oferuje do dzierżawy grunt o powierzchni 739 m2 położony w Gdańsku Oliwie przy ul. Leona Droszyńskiego, tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł371,26 m² 15 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 940 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowej, nowoczesnej willi jednorodzinnej, położonej w miejscowości Będkowice. Budynek Prezentowana nieruchomość to nowo wybudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne mieszkanie w inwestycji Mogilska Tower, w 14-piętrowym budynku z 2021 roku, z punktem widokowym. Topowa i dobrze skomunikowana lokalizacja, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

15 990 000 zł4 024 m² 3 973,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 352 m²

Nowoczesna hala produkcyjna 4 024 m na działce 1,2 ha Bez prowizji! Najważniejsze parametry: powierzchnia hali: 4 024 m Powierzchnia działki: 12 352 m (1,23 ha) Cena: 13 000 000 pln netto (3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Branica,kujawsko-pomorskie

92 000 zł1 088 m² 84,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę nad jeziorem Branickim o powierzchni 1088 m2, z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w super cenie! Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł51,50 m² 6 988,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Szukasz miejsca, w którym wybudujesz swój wymarzony dom w bliskim sąsiedztwie lasu i w spokojnej okolicy, a jednocześnie.