Nieruchomości

239 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

657 200 zł70,61 m² 9 307,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc * * Zakończenie budowy - czerwiec / lipiec 2026 * *. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 085 zł70,92 m² 12 381,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 930 zł47,87 m² 13 368,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 113 zł69,28 m² 12 487,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł136 m² 3 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo oraz nie płaci podatku pcc. Uwaga! atrakcyjna cena: 540 000 zł obowiązuje przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: wolnostojący, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł382 m² 4 842,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż nieruchomość o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł940 m² 254,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 066 zł68,56 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, kuchni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 496 zł65,03 m² 9 618,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, sypialni, aneksu kuchennego, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 296 zł41,26 m² 9 386,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2026

W sprzedaży słonecznie mieszkanie 2 pok. na wysokim parterze czterokondygnacyjnego budynku nr 4 przy ul. Bartąskiej 150 w Bartągu. Mieszkanie numer 4_3 położone jest w inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 169 m² 48,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: kompleks 11 widokowych działek.

Szczegóły ogłoszenia

883 386 zł31,16 m² 28 350 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikatowe dwu pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w listopadzie 2024 roku. Lokal wynosi 31.16 m2 i przynależy do niego balkon o powierzchni 9.24 m2. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 539 m² 149,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna, położona w niezwykle urokliwej okolicy, idealnej dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą. Jednym z największych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny, (lata 90te) zlokalizowany w Kamieńcu Wrocławskim - 2km od Wrocławia - spokojna okolica, bardzo bezpieczna, przyjazna Rodzinom. Doskonale skomunikowana: *.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł263 m² 4 562,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny 2 kondygnacyjny garaz w bryle domu, 2 łazienki, 5pokoi plus salon i jadalnia, podpiwniczenie pod salonem, duży taras, gaz butla własność nie dzierżawa, panele słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

63 660 zł2 122 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje atrakcyjnie położone działki w miejscowości Budzów, na terenie powiatu suskiego. Nieruchomości znajdują się w wyjątkowo urokliwej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 047 zł32,91 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedstawiamy ofertę 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,91 m , usytuowanego na parterze w budynku A, w ramach inwestycji Kwiatkowskiego 87 w Rzeszowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 573 zł35,69 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedstawiamy ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,69 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku C, w ramach inwestycji Kwiatkowskiego 87 w Rzeszowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 180 zł35,40 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedstawiamy ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,40 m , usytuowanego na drugim piętrze w budynku B, w ramach inwestycji Kwiatkowskiego 87 w Rzeszowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł46,80 m² 8 739,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m , zlokalizowane na początku Pomorzan tuż przy węźle komunikacyjnym (przystanek tramwajowy i autobusowy wielu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł252 m² 5 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:486 m²

Dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce 3 kondygnacyjny | idealny dla dużej rodziny. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach w Szczecinie, położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 080 zł104,82 m² 8 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | dom bliźniaczy | garaż | ogród | Trzmielowicka | gotowy wybór dla wymagających Szukasz domu, który łączy spokój, zieleń i szybki dojazd do miasta? Ta oferta spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł77 m² 6 233,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam propozycję ciekawej nieruchomości na osiedlu Drzetowo-Grabowo. Położenie w niedalekiej odległości od przepięknej wizytówki Szczecina czyli Wałów Chrobrego i promenady nad.

Szczegóły ogłoszenia

33 900 zł783 m² 43,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Polecam na wynajem nowoczesny obiekt biurowo magazynowy położony w Plewiskach, gmina Komorniki w odległości 3km do wjazdu na A2. Obiekt nowy [aktualnie w trakcie budowy] Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł1 328 m² 301,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Gołuskach, gmina Dopiewo w rejonie ul. Leśnej> przy. Anyżkowej 1. Działka o powierzchni 1328mkw z dużym potencjałem adaptacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 999 zł92,79 m² 9 914,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Polecamy na sprzedaż ostatni etap nowej inwestycji - zespołu kompaktowych eco lokali mieszkalnych z pompami ciepła w zabudowie bliźniaczej położone na mini osiedlu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł46 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem nowiutkie, klimatyzowane a zarazem bardzo funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, położone w cichej i spokojnej części Poznania > ul. Plac degi ( umultowo/różany Potok.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 zł30 m² 56,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie parterowe na wewnętrznym dziedzińcu z pięknym widokiem na przestronny, zielony teren (żadnych sąsiadów za oknem). Mieszkanie umeblowane o pow. 30 m2, (pokój z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,84 m² 13 021,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament trzypokojowy Oferuję Państwu do zakupu 3-pokojowy apartament -lokal mieszkalny -położony na II piętrze kilkuletniego budynku w Karpaczu. Apartament oferuje 2 sypialnie, duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie miłe, ciepłe i przytulne. Z potencjałem bardzo ustawne. Dwa pokoje kuchnia łazienka toaleta przedpokój balkon. W części umeblowane. Otwarta kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,60 m² 9 060,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wyjatkowa nieruchomość - parter kamienicy z przynależną częścią działki, 2 piwnicami, częścią strychu, z przyjaznym i cichym sąsiedztwem. Idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 129 m² 136,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną działkę z możliwością zabudowy. Działka o powierzchni 1129 m2. Nieruchomości położone w powiecie Hajnowskim gmina Narewka wieś Nowa Łuka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w miejscowości Karakule, gm.Supraś l. Znajduje się on przy głównej ulicy wsi, w sąsiedztwie nowych lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł252 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Nowa cena! Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny dom w wysokim standardzie. Dom położony we wsi lewickie gm. Juchnowiec Kościelny lokalizacja Dom położony na działce o powierzchni 3400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł179 m² 5 363,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom w miejscowości Władzimirów na działce 13a o powierzchni 133m2 użytkowej plus cześć garażowa, składzik o powierzchni 46m2 (garaż 2-stanowsikowy). Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł600 m² 4 083,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest budynek usługowy znajdujący się w ścisłym centrum Kocka (powiat lubartowski, województwo lubelskie). Świetna lokalizacja przy rynku głównym miasta, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł78,30 m² 9 450,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament z ogromnym tarasem Twój prywatny azyl na prestiżowym osiedlu Sobola Biel Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesny design, bezkompromisową prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 560 000 zł522 m² 5 287,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:374 m²

Nowa dużo niższa cena, inwestycja na cele mieszkaniowe lub inne, która zapewni szybki zwrot, odległość 15 km drogą na prawy brzeg Szczecina, czyli do 20. minut jazdy autem do Gryfina gdzie prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł222,75 m² 5 252,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Domu wolnostojący zlokalizowanego na obrzeżach miasta. Budynek jest w bardzo dobrym stanie, został wybudowany w 2018 r. z wysokiej klasy materiałów. Ściany są wykonane z porothermu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł8 700 m² 14,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranki zaczynają się od ciszy przerywanej jedynie śpiewem ptaków, a wieczory kończą widoki skąpane w ciepłym świetle zachodzącego słońca nad falującymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij od zaraz mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami oraz z oddzielną kuchnią znajdujące się na 2. piętrze w spokojnej i cichej części Oliwy vis-a-vis hali awfis. Spacerowa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81,40 m² 8 587,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Opola ul. Kośnego Układ pomieszczeń: - 3 pokoje ( dwa z oknami na północ, jeden na południe) - kuchnia ( na południe) - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

4 845 000 zł180 m² 26 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71,20 m² 11 938,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bażantów w południowej części Katowic, bez prowizji dla kupującego! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 71,2 m z tarasem 16,8.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,42 m² 10 612,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjna lokalizacja pod górami - olszówka - kamienica Słoneczny apartament o powierzchni 58,42 m2, położony na parterze kameralnego 4 - lokalowego budynku mieszkalnego. Funkcja: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

52,50 zł/m²80 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal usługowy o powierzchni 80,5m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal jest wykończony, aktualnie wynajmowany, co stanowi doskonałą okazję inwestycyjną. Do lokalu przynależą.