Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

600 000 zł8 900 m² 67,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do nabycie nieruchomość gruntową niezabudowaną o metrażu 8900m2 w miejscowości Starzyński Dwór. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach około ( 27,5m X 324m).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł241 m² 10 373,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Sprzedam bardzo ładny duży dom jednorodzinny w Mazańcowicach koło Bielska-Białej. Wybudowany i wykończony z najlepszych materiałów. Wyposażony najwyższej klasy meblami. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 €1 869 m² 1 177,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 398 m²

Dwukondygnacyjna hala produkcyjno - magazynowa z przyległym budynkiem stanowiącym nowoczesne i komfortowe zaplecze biurowe i socjalne. Nieruchomość położona w zorganizowanej strefie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64,14 m² 7 327,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna lokalizacja i pewna inwestycja! Poznaj mieszkania przy ul. św. Andrzeja Boboli w Toruniu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł2 175 m² 942,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z zaświadczeniem z dnia 28-08-2015 r., dla działek w Radomiu, brak jest Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (Zał. Nr 1zn). Zgodnie ze Studium.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł34,84 m² 20 264,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartment 2-pokojowy 500 metrów od plaży w inwestycji Perłowa Przystań w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Usytuowany na 1 piętrze, składający się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł128,80 m² 7 686,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferta na wyłączność- witaj W goodstory nieruchomości i finanse kupujący 0% prowizji! Elegancki, klasyczny dom, częściowo wykończony, dla rodziny szukającej komfortu i slow life. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł2 943 m² 88,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Okrągłe, w gminie Wydminy. Nieruchomość o numerze geodezyjnym 1/38 ma powierzchnię 2943 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł14 782 m² 81,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna duża działka - prawie 1,5 ha Dla części działki już wydane wz Na skraju Parku Krajobrazowego Promno Działka znajduje się w malowniczej miejscowości Stara Górka - 6 km os Pobiedzisk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł99 m² 7 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

444 500 zł46,30 m² 9 600,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż atrakcyjny lokal niemieszkalny z witrynami o powierzchni 46,30 mkw po kapitalnym remoncie mieszczący się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł154,27 m² 6 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

5 pokoi | duża działka Z ogrodem | garaż | zielona okolica Nowa cena do końca marca! bliźniak na sprzedaż W wałbrzychu - poniatów | podwyższony stan deweloperski | zielona okolica Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 500 zł14 282 m² 85,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji, tuż przy drodze krajowej nr 15 (trasa Trzebnica-Milicz). Położenie zapewnia świetne połączenie komunikacyjne - zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,94 m² 5 822,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Duże w pełni rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku niedaleko Ogrodów Geyera i Parku Reymonta. Lokal do remontu z możliwością przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 433 zł66,99 m² 12 575,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta na złączone dwa mieszkania nr 12 oraz 13 z pracami deweloperskimi gratis, możliwość różnej aranżacji pomieszczeń w trakcie trwania budowy, do mieszkania jest poddasze nieużytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

126 500 zł1 150 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Dębowcu | 4 atrakcyjne parcele | 110 zł/m Przedstawiam ofertę sprzedaży czterech wyjątkowych działek budowlanych położonych w jednej z najbardziej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 000 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m . Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej, co gwarantuje wygodny i całoroczny dojazd. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²290 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu 290 m zlokalizowana na 2. piętrze budynku biurowego wchodzącego w skład kompleksu biurowo-magazynowego z warsztatem dla.

Szczegóły ogłoszenia

526 490 zł2 771 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2 771 m , położoną w malowniczym Broku. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim dostępem do rzeki, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

999 001 zł118,19 m² 8 452,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

W pobliżu Zalewu w Świdnicy powstają dwa segmenty w zabudowie bliźniaczej, składające się tylko z czterech wyodrębnionych nieruchomości. Każdy z domów ma powierzchnię 118,19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

429 000 zł74,40 m² 5 766,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji przestronnego, 3 pokojowego mieszkania w samym sercu Ełku. Mieszkanie o powierzchni 74,4m2 składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 000 zł81,50 m² 12 343,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bez Podatku pcc i Prowizji! Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe w sercu Czyżyn. Świetna dla rodziny i jako lokata kapitału. 81,5m , 4 pokoje, balkon, 1 piętro. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł3 281 m² 667,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Warszawa Wawer 3281 m2 Polecam piękną, dużą działkę, w magicznym miejscu na Wawrze - na Zbójnej Górze. Teren płaski, wjazd na działkę od strony wschodniej. Droga dojazdowa leśna - gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 645 zł67,37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

13 401 zł446,70 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Powierzchnia magazynowo- usługowa do wynajęcia, powierzchnia 446,70 m2, duży parking, dojazd dla tir, świetna lokalizacja - Kraków - Czyżyny -łęg. Szczegółowy opis/ parametry techniczne powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

329 600 zł32,30 m² 10 204,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32,3 m położone przy ulicy Franciszka Kleeberga, blisko centrum. Aktualny układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 999 zł367,40 m² 21 774,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Opis Oferta w biurze prospace Prezentujemy nieruchomość wolnostojącą ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Szukasz domu z dużą działką z sadem owocowym, pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

953 353 zł30,61 m² 31 145,13 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Chcesz zainwestować w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie powierzchni 30,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 400 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa na lekkim wzniesieniu 34arowa.W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona częściowo pod budownictwo jednorodzinne ( ok 5,5 ara ). W sąsiedztwie domy i tereny zielone. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Oferujemy przestronny dom o powierzchni 120 m , położony w centrum spokojnego osiedla Batalionów Chłopskich w Kętach, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 38 m , zlokalizowanego w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł635 m² 155,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kościerzyce, powiat brzeski. Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 635 m , położoną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł123,50 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Bardzo atrakcyjna cena! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 363 zł35,70 m² 12 447,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 486 m² 315,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w Kąpinie k. Wejherowa w sercu Puszczy Darżlubskiej o powierzchni 1486 m2, zlokalizowana przy ul. Akacjowej. Mpzp: 10.36-MN - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

37,82 zł/m²119 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej. Jeśli cenisz sobie spokój w biurze, nowoczesnym budynku z bardzo wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł243 m² 4 934,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| do sprzedania dom w stanie deweloperskim wybudowany w latach 2012-2016 w miejscowości Lusina. Przedstawiany budynek to dom wolnostojący wybudowany wg projektu firmy Archon "dom.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł49 m² 1 735 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Budynek- kiosk o powierzchni 49m2, położony na osiedlu bloków mieszkalnych blisko centrum Zawiercia. Budynek z lat 90-tych ub wieku, ściany z blachy na podstawie betonowej. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 283 m² 778,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż obiekt produkcyjny - centrum miasta tczew Na sprzedaż obiekt produkcyjny o powierzchni ok. 1283 m , zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Tczewa. Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł101,65 m² 12 149,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Penthouse 101,65 m + 69 m tarasu Zamkowa Park ostatnie piętro Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu penthouse o powierzchni 101,65 m , położony na trzecim (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł52,50 m² 6 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m . Znajduje się na parterze, w niskim bloku na osiedlu Kopernika w Gliwicach przy ulicy Jowisza 5. To idealne lokum dla.