Nieruchomości
238 310 ogłoszeń
Od najnowszych
Działka Żegocina
Żegocina,małopolskie
68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego
Szczecin,zachodniopomorskie
2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²
Dom szeregowy, ul. Zamojska
Łódź,łódzkie
1 250 000 zł297 m² 4 208,75 zł/m²
Dom szeregowy
Stalowa Wola,podkarpackie
899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica
Toruń,kujawsko-pomorskie
540 000 zł78,90 m² 6 844,11 zł/m²
Działka siedliskowa uzbrojona Książnik
Książnik,warmińsko-mazurskie
70 000 zł2 317 m² 30,21 zł/m²
Rynek pierwotny
499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²
Dom z garażem Krzywczyce
Krzywczyce,lubuskie
490 000 zł231 m² 2 121,21 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego
Poznań,wielkopolskie
420 095 zł31,30 m² 13 421,57 zł/m²
Lokal gastronomiczny Krosno
Krosno,podkarpackie
26 zł/m²50 m² 1 300 zł
Rynek pierwotny
551 000 zł41 m² 13 439,02 zł/m²
255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²
Działka budowlana, ul. Olęderska
Warszawa,mazowieckie
7 881 000 zł7 631 m² 1 032,76 zł/m²
Dom wolnostojący Donatkowice
Donatkowice,świętokrzyskie
219 000 zł90 m² 2 433,33 zł/m²
Mieszkanie Kraków
Kraków,małopolskie
582 000 zł38,60 m² 15 078 zł/m²
499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²
Dom umeblowany Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
6 700 zł110 m² 60,91 zł/m²
360 000 zł1 350 m² 266,67 zł/m²
499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²
719 000 zł43,70 m² 16 453,09 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Świdnica,dolnośląskie
350 100 zł50 m² 7 002 zł/m²
Lokal użytkowy
Opole,opolskie
49 zł/m²131,93 m² 6 500 zł
Mieszkanie dwupoziomowe Gryfice
Gryfice,zachodniopomorskie
370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Gosławicka
Licheń Stary,wielkopolskie
2 500 000 zł392 m² 7 142,86 zł/m²
Dom, ul. Komornicka
Wrocław,dolnośląskie
750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²
Domek letniskowy Secymin Polski
Secymin Polski,mazowieckie
430 000 zł36 m² 11 944,44 zł/m²
199 000 zł38,40 m² 5 182,29 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki
Kraków,małopolskie
4 000 zł63 m² 63 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska
Wrocław,dolnośląskie
591 432 zł36,98 m² 15 993,29 zł/m²
Działka komercyjna Naprusewo
Naprusewo,wielkopolskie
95 000 zł1 950 m² 48,72 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Lublin,lubelskie
519 000 zł31,09 m² 16 693,47 zł/m²
Biurowiec, ul. 3 Maja
Łomża,podlaskie
940 000 zł993 m² 946,63 zł/m²
Dom wolnostojący Żabinek
Żabinek,zachodniopomorskie
2 800 000 zł238,40 m² 11 744,97 zł/m²
5 300 zł70,66 m² 75,01 zł/m²
Dom z garażem Pyrzyce
Pyrzyce,zachodniopomorskie
589 000 zł84 m² 7 011,90 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Umińskiego
Poznań,wielkopolskie
2 600 zł49,30 m² 52,74 zł/m²
Dom z garażem Przerwanki
Przerwanki,warmińsko-mazurskie
1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wimmera
Niepołomice,małopolskie
799 000 zł59 m² 13 542,37 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia