Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 350 000 zł234,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom wolnostojący z widokiem na Zatokę Gdańską! Całość budynku jest podpiwniczona. Zainwestuj w doskonałą lokalizację - Półwysep Helski, jastarnia! Wyjątkowa okazja dla inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia 60m2 do magazynowania lub prowadzenia działalności usługowej. Standard: wysokość 5m brama o wysokości 4m rozmiar 5m x 12m w posadzce jest kanał samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 020 zł45,95 m² 11 817,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie o pow. 45.95 m , na parterze z ogródkiem w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Położone w południowej części Krakowa. Mieszkanie: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 001 zł250 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Duży dom z niezależnymi piętrami/pokojami na wynajem przy ul. Góry, zaledwie 1,5 kilometra od kazimierskiego Rynku. Dom nigdy nie był jeszcze zamieszkały ani używany. Sprzedaż następuje.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na III piętrze w Zduńskiej Woli - Południe. Mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł850 m² 352,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Istnieje możliwość kupna dwóch działek położonych obok siebie każda po 850m2, cena za jedną działkę to 300 tys. pln. Działki budowalne na sprzedaż z mediami obok działki prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

25,92 zł/m²19,29 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal umiejscowiony na parterze budynku dworca Czarna Białostocka. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

264,71 zł/m²17 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne biura klasy A w kompleksie Grzybowska Park. Biura serwisowane typu plug & play w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego użytkowania, z meblami,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł350 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:457 m²

Szanowny kliencie Budynek piętrowy wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 350m2, usytuowany na działce 457m2 w Opole/dz. Szczepanowice-Wójtowa Wieś. Nieruchomość z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł1 893 m² 435,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki na wyspie Karsibór. Sprzedawany grunt składa się z dwóch działek: działka drogowa o powierzchni 393m2 oraz główna z funkcją budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,60 m² 13 445,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kępnej, dzielnica Borek Fałęcki. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 700 m² 6,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna z możliwością inwestycji w Ostrowie Warckim, gmina Warta aż 5700m2 Lokalizacja: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 349 500 zł227 m² 14 755,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:2 145 m²

| na sprzedaż czynna stacja paliw usytuowana w Harbutowicach, w Powiecie Cieszyńskim przy drodze wojewódzkiej nr 941, łączącej Harbutowice z Istebną, biegnąca przez Wisłę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

63,43 zł/m²134 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w Centrum miasta o pow. 134m2 Lokal w Centrum Lublina położony przy ul. Narutowicza o powierzchni 134 m2, składający się z 5 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

36,89 zł/m²95 m² 3 505 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni około 95 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc blisko Rynku przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł69,24 m² 12 550,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloperskie mieszkania w budynkach 5-kondygnacyjnych w otoczeniu zieleni bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł125,18 m² 9 179 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

Piękny dom jednorodzinny w centrum Lisiej Góry przy ulicy Rolniczej (11 km od Centrum Tarnowa). Powierzchnia użytkowa domu: 125,18m2 dodatkowo 50m2 zaadaptowanego poddasza do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł4 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka siedliskowo-rolna o łącznej powierzchni 4000 mkw (wymiary ok.160x25m) położona we wsi Łęg (Gmina Konstancin-Jeziorna) Działka jest w części siedliskowa.

Szczegóły ogłoszenia

10,20 zł/m²98 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczenia warsztatowego o powierzchni 98,18 przy ul. Towarowej w Kluczborku Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł322 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną wraz z biurem o pow.322m2 w Luboniu - Żabikowie. Na powierzchnię hali składają się jedna otwarta przestrzeń o pow.215m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł16 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie znajdujące się na parterze (blok IV piętrowy). Mieszkanie o powierzchni 16 m2 posiada salon, łazienkę z wc i kuchnię. Bezpośrednio przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł71,35 m² 9 516,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 71,35 m2 piętrowe z dachem płaskim zlokalizowane w Tychach dzielnica Wartogłowiec. Układ pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł188,91 m² 2 694,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom z potencjałem | 2 garaże | część mieszkalna + gospodarcza | ul. Cienista, słupsk | Ryczewo Na sprzedaż dom położony w wyjątkowej, spokojnej lokalizacji Ryczewo - przy ulicy Cienistej.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł36 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na dogodnym drugim piętrze przy ul.Górniczej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, przestronnej kuchni widnej z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł6 615 m² 150,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka W super lokalizacji - zaledwie 15 minut od centrum Gdańska tylko w naszym biurze. N I E G O W O - to piękna dziewicza dzielnica Gdańska w całości położona.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działek położonych w centrum Chwaszczyna. Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni komfortowy dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast prężnie rozbudowująca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 990 zł66,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł18 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż ul. Jurowiecka, białystok Cena: 89 000 zł Powierzchnia: 18 m Doskonała lokalizacja centrum miasta Zapraszamy na prezentację. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł69,19 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,19 mkw zlokalizowane w nowej inwestycji w centrum Włosania. Przedmiotowy lokal znajduje się na piętrze czterolokalowego budynku. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 200 zł65,50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Kędzierzynie-Koźlu! Nie płacisz pcc i prowizji! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkania zlokalizowane w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Synów.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 poziomowe, 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w podwyższonym standardzie na Starym Mieście w nowej kamienicy. Na I poziomie mieści się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rumia - 65 m z ogromnym potencjałem | 3 pokoje | piwnica 10 m | ul. Żwirowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m położone w Rumi przy ul. Żwirowej 22. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł19 300 m² 181,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przemysłowo-rolna ( własność) w Andrychowie o pow. 1,93 ha w jednym kawałku. Teren przemysłowy wynosi ok 1 ha pozostała część jest rolna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł350 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Na sprzedaż poniemieckie gospodarstwo zagrodowe usytuowane na działce o powierzchni 2,20 ha, zlokalizowane w malowniczej wsi Świecie, niedaleko granicy polsko-czeskiej. Teren gospodarstwa to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł101 m² 9 801,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego jednorodzinnego o powierzchni 101m2 w malowniczej wsi Dołuje, powiat policki. W ofercie posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 772 zł93,26 m² 12 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale uzytkowe na sprzedaż - dębniki, ruczaj - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 242 zł65,60 m² 26 680,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:752 m²

Duży dom wolno stojący, wielorodzinny o powierzchni całkowitej 350 m2/ pow.użytkowej ok. 260 m2. Trzy kondygnacje + poddasze użytkowe (1/2 kondygnacji). Każda kondygnacja ma ok. 75 m. dół jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł55 m² 19 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

* wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji apartamenty bokserska na Mokotowie. Apartamenty Bokserska to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bogucin

Bogucin,kujawsko-pomorskie

719 000 zł294 m² 2 445,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Na sprzedaż wolnostojący, zadbany dom o powierzchni użytkowej 233 m (294 m po podłogach), położony na pięknej, dużej działce o powierzchni 1299 m . Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł320,60 m² 2 963,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:333 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w pobliżu centrum pięknej i kameralnej miejscowości Barlinek. Przedmiotem oferty jest dom wybudowany w 2000 roku, z możliwością.