Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustowny apartament 90m na wynajem pierwszy najem! Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 90 m , położony zaledwie kilka kroków od Parku Łazienkowskiego jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 427 zł36,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł5 678 m² 110,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: unieszewo malownicza wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Gietrzwałd. Miejsce pełne spokoju i ciszy wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł69,44 m² 21 313,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji Modern Mokotów. Wygodny, komfortowy apartament - 69,44 m2 wraz z miejscem postojowym, oraz boksem na rowery, motocykle, itp. Estetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,84 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   **dostępne od zaraz** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 793 000 zł8 149 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dostępna jest atrakcyjna działka o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, idealna zarówno pod bazy i składy, jak i zabudowę usługową lub mieszkalną jednorodzinną dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł138 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - duże ponad 400m2 ogrody - do 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł13 600 m² 29,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy, jednocześnie z szybkim dostępem do miasta. Usytuowana jest blisko lokalnej drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które szukają domu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 289 m² 231,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1289 m2, położone w Kostomłotach, objęte mpzp. Działka 59/5 o pow 404 m2 zabudowana pomieszczeniami gospodarczymi - stodołami.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,10 m² 7 180,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Chrobrego w Bolesławcu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł68 m² 15 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przy zakupie mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł6 836 m² 84,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 68 arów koło Bochni. Opis 68 arów Woj. małopolskie powiat bocheński gmina Trzciana.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 162 m² 109,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w granicach miasta Morąg obręb Nr 1 (zatorze). Działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł59,44 m² 74,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem urządzone mieszkanie na parterze W prestiżowym obiekcie city park na grunwaldzie W poznaniu Funkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Nowa Wieś,śląskie

4 200 000 zł2 400 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 829 m²

Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa 12 km od Częstochowy z doskonałym połączeniem z uwagi na sąsiedztwo dk1 Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Nowa Wieś. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł49 m² 9 591,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Krynica-Zdrój, al. Tysiąclecia Oferuję mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku, w bardzo atrakcyjnej części Krynicy-Zdroju blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł282 m² 4 929,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 909 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Gogolin, w województwie opolskim. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²377 m² 20 358 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Samodzielny lokal biurowy, położony na 3 piętrze w budynku biurowo- apartamentowych. W hallu budynku znajduje się stanowisko ochrony. Podział powierzchni: 10 pokoi biurowychrecepcjawckuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł194 m² 2 525,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Bardzo ładny parterowy budynek w stanie surowym zamkniętym. Wykończenie budynku we własnym zakresie, lub po dodatkowych uzgodnieniach, przez wykonawcę. Dom posiada duże poddasze, które również.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²300 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem warsztatu samochodowego z podnośnikami w okolicach Warszawy Ożarów Mazowiecki, bezpośredni dostęp do S8. Hala 300m 1 brama wjazdowa. Kanał roboczy. Instalacja 3-fazowa 400V. Stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł1 016 m² 61,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1016 mkw., położona w Motylewie gm. Bogdaniec. Wymiary: 33 x 31 m. Media : do wodociągu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,50 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

##nowa oferta ##mieszkanie##garaż##działka 4ar przy bloku## Atrakcyjne i przytulne mieszkanie o powierzchni= 51,5m2 na sprzedaż! lokalizacja: rudołtowice k/pszczyny 3km do wjazdu na dk1, 5km do.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł73,50 m² 16 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia w stolicy, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wśród pięknych okoliczności przyrody - jesteś pod dobrym adresem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł228 m² 10 964,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż segment skrajny o powierzchni 228m2 z garażem dwustanowiskowymi (ponad 40m2) i pomieszczeniem na hobby 26 m2. W skład nieruchomości wchodzi : pokój.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom położony na obrzeżach miasta, z doskonałą komunikacją z miastem. Budynek o powierzchni netto domu 100 mkw jest murowany betonu komórkowego i kryty jest dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal o powierzchni 15,38 m kw, położony w parterze centrum handlowego w ścisłym centrum miasta. Idealny na wszelkiego rodzaju działaność: handlową, usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 649 zł39,93 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53,40 m² 7 097,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe. o pow. 53,4 m2 , położone na 11-tym piętrze w budynku przy ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie. - pokoje rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

389 900 zł35,60 m² 10 952,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o pow. 35,60 m2 , dwupokojowe , położone na II piętrze w budynku , w ścisłym centrum Kołobrzegu. Atuty : Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł140 m² 6 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Bliźniak - żory- centrum! świetna lokalizacja! Spokojna okolica ze ślepą uliczką także cisza i spokój z samochodami. Do sprzedania dom - w zabudowie bliźniaczej Lewa strona ) prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Praslity,warmińsko-mazurskie

1 499 000 zł450 m² 3 331,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:34 500 m²

Pensjonat na Warmii, 5 kilometrów od Dobrego Miasta. 34500m - teren obejmuje 4 budynki - dom gospodarzy, salę biesiadną, "chatę wiedźmy" ( domek gościnny ) oraz kolejny domek gościnny, drewniany. Są 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł59,19 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

UL. Tymienieckiego | centrum łodzi | balkon | 2 miejsca postojowe Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 59 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,73 m² 15 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | 79,73 m | Prądnik Biały, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,73 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł12 422 m² 11,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krzywczyce, działka 12 422 m2, sprzedam, cena 149 000 zł. Oferta wyłacznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam duża działkę w Krzywczycach w gminie Niegosławice. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38,34 m² 9 885,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2 pokoje na osiedlu parkowym przy ul. Kozielskiej Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży ustawnego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł175 m² 5 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 051 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu w miejscowości Zwódne pod Zamościem. Nieruchomość położona jest 3 km na południe od Zamościa, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

4 241 250 zł6 525 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 6 525 mkw. zlokalizowany przy S8 Obwodnicy Marek w Kobyłce. Teren o dużym potencjale, idealny dla inwestorów poszukujących lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 118 000 zł41,06 m² 27 228,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, wyjątkowy apartament bezpośrednio przy promenadzie, ul. Boh. Warszawy (w księdze wieczystej wpisany jako lokal niemieszkalny). Powierzchnia: 41,06m2, dwa rozkładowe pokoje, z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł350 m² 1 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:348 m²

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Cena 415tyś dotyczy zakupu części nieruchomości (1+2 piętro). W przypadku całości cena 820 000zł do negocjacji. Na sprzedaż budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł180 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny, dwupiętrowy dom murowany o powierzchni ok. 180 m , położony w doskonałej lokalizacji w Jedliczu.