Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł35,45 m² 19 717,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament, który łączy bliskość morza z luksusową infrastrukturą! Poniżej znajdziesz kompleksowy i atrakcyjny opis ogłoszenia. Opis Nieruchomości Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 200 zł64 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Łepkowskiego 11, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz dwóch balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 561 zł70,79 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Łepkowskiego 11, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 570 zł47,05 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Łepkowskiego 11, składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz loggi. Projekt wykończenia W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł54,36 m² 32 928,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pierwsza linii zabudowy, wyjątkowa oferta dwupokojowego apartamentu w pełni wyposażony, garderoba, trzynasto metrowy taras, widok na promenadę. Idealny jako inwestycja na wynajem lub na własne.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł354 m² 9 947,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale biznesowym, położona przy jednej z głównych ulic warszawskiego Targówka ul. Piotra Wysockiego. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł37,80 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.8m2. Mieszkanie położone w centrum Chorzowa. W pobliżu: - szpital - szkoła - przystanki tramwajowy i autobusowy - liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,73 m² 8 383,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w Śródmieściu Opola. Lokal położony na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 552 zł55,06 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Z przyjemnością prezentujemy III etap Osiedla slow wyjątkową inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 963 zł56,21 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą, balkonem i poddaszem o powierzchni 26,70 m2. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 516 zł49,16 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc, balkonem i poddaszem o powierzchni 21,13 m2. Z przyjemnością prezentujemy III.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł52,60 m² 9 125,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

429 990 zł21,86 m² 19 670,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Budynek znajduje się na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. Blok składa się z pięciu kondygnacji (jedną podziemną z miejscami garażowymi i 4 naziemne z mieszkaniami). Winda.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł90,90 m² 60,51 zł/m²

 

Piętro:24/38

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane na 24 piętrze ikonicznego wieżowca Sea Towers w samym sercu Gdyni. Panoramiczne widoki na morze oraz port nadają.

Szczegóły ogłoszenia

3 140 000 zł109,66 m² 28 633,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż położona w najbardziej prestiżowej i pożądanej części Sopotu wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna stanowiąca kwintesencję nadmorskiego stylu życia oraz bezpiecznej lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł43 m² 9 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Zielonka, ul. Żabia Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze w bloku z 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone w bardzo dogodnej lokalizacji w pobliżu stacji pkp Wołomin Słoneczna. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł105,27 m² 12 339,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na Osiedlu iwa Park w Iwinach k. Wrocławia. Każdy dom zapewni Ci Garaż połączony bezpośrednio z parterem domu Pompę ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł105,27 m² 11 389,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł105,27 m² 11 389,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł217,16 m² 5 751,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

1 249 000 zł I Sprzedaż I 217,16 m2 I Lokal w domu dwulokalowym I Złotokłos I Gm. Piaseczno oferta bez podatku pcc! kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencji! zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 000 zł65 m² 13 569,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: 2 loggie ekspozycja wschodnio-zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł68 m² 12 191,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednia - 0% prowizji! Jedyne takie mieszkanie w Złotniki Park w wysokim standardzie wykończenia z ogrzewaniem podłogowym, smart roletami, pięknie zagospodarowanym 148m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł220 m² 16 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Do sprzedania 1/2 domu - parter z przyziemiem - i pięknym 200 m2 ogrodem z bezpośrednim wyjściem z mieszkania ul. Kleczewska Stare Bielany tuż obok Placu Konfederacji 5 minut do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł55,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokoje z widną kuchnią 55,5 m2 ul. Broniewskiego 83 Bielany Piaski Oferta dostępna na wyłączność w Naszym Biurze! Mieszkanie usytuowane na 10, ostatnim piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł58,26 m² 58,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam apartament położony przy ulicy Przyjaźni na osiedlu "belvedere Park". Lokal o powierzchni 58,26 mkw. z dużym,narożnym balkonem oraz garażem o powierzchni 28,82 mkw. zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 zł14 m² 90,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 14 m przy ul. Narutowicza 56C w ścisłym centrum Lublina. Nieruchomość: wysokie, przestronne wnętrza. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł37 m² 5 405,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 2 piętrze w niskiej zabudowie z potencjałem, gotowe pod wynajem z umeblowaniem ( 2 szafy, kuchnia, sprzęt agd, meblościanka, wersalka, fotel, 2 komody) lub jako inwestycja. 37.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł800 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana położona w malowniczej okolicy z widokiem na Puszcze Bukową. Znajduje się na wzgórzu, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu co zwiększa komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł86,80 m² 13 698,16 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskich Bielan - przy ul. Klaudyny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł31 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 30,5 m | parter | gotowe do wprowadzenia Cena do negocjacji. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,53 m² 6 966,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej 9a w Sosnowcu. Lokal znajduje się na parterze w budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł44 m² 7 318,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grażyńskiego 13a (ścisłe centrum Katowic). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 zł65 m² 35,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, z balkonem i komórką lokatorską przy ulicy Jaworowskiego 1 w Lublinie. -Nieruchomość- mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł130 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zielonej części Częstochowy Mirów | 130 m | działka ok. 600 m ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 088 m² 55,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Atrakcyjna cena: 60 000 zł za działkę o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł382,45 m² 14 119,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 052 m²

Piękna nieruchomość wybudowana według pożądanego projektu Rezydencja Parkowa, może stać się Twoim domem i azylem. Rezydencja położona jest w województwie kujawsko-pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

524 550 zł4 035 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 0,4035ha zlokalizowana w Goszczynie przy ul. Miodowej, widoczna z ul. Żarnowieckiej, drogi wojewódzkiej 213 wiodącej z Krokowej do Żarnowca. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 100 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1100m.kw. położona w Chwaszczynie przy ul. Tuchomskiej, w ewidencji gruntów oznaczona jako rola kl. V i VI, w trakcie wydzielania Teren stosunkowo płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

11 660 zł530 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 530m.kw. Pomieszczenia ogrzewane, wysokość 7,1m, posadzka przemysłowa, niepyląca o nośności 5t, wjazd z poziomu gruntu przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 000 zł271,81 m² 4 046,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:477 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu doskonale usytuowany dom, u podnóża Ptasiej Kopy, w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Cała przestrzeń została doskonale zaaranżowana na potrzeby jednej,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 396 m² 179,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 396 m , zlokalizowana w miejscowości Dąbrówka-Ług, przy ulicy Brzozowej. Cena za tę nieruchomość wynosi 250 000 pln, co odpowiada 179 pln.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł66,10 m² 3 478,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy 11 Listopada. Lokal o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

97 750 zł1 150 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

? działka budowlana 1150 m2 - Pinczyn, gm. Zblewo | Spokojna okolica, media w pobliżu Na sprzedaż działka o powierzchni 1150 m2, położona w miejscowości Pinczyn (gm. Zblewo), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jeglia

Jeglia,warmińsko-mazurskie

26 000 zł17 481 m² 1,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowi prawo własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 189 obr. 0007 o powierzchni 17 481 m2, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Szczęsne,warmińsko-mazurskie

499 000 zł90 m² 80,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Dom do kapitalnego remontu/ przebudowy (lub możliwość wystąpienia o nowe warunki zabudowy) w Szczęsnym w podolsztyńskiej gminie Purda. Położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,50 m² 19 496 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja: 2w1! Dwa gotowe mieszkania na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej w pełni wyposażone do zamieszkania. od zaraz! bez pcc. To nie jest zwykłe mieszkanie. To inteligentnie.