Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 200 000 zł602,90 m² 1 990,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży zabytkowego Młyna w Zielonkach pod Krakowem z ogromnym potencjałem. Oferta dostępna tylko U nas! lokalizacja: zielonki to miejscowość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 152 432 zł144 054 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Zalesie Królewskie, gmina Świekatowo, powiat świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Brochowie pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą - czworaki Wysokość zabudowy do 10 metrów. 3 kondygnacje - trzecia jako poddasze za ścianką kolankową 1,2 m. Kąt nachylenia dachu od.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33,46 m² 50,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 15.02 LOKALIZACJA: Ulica Kasprzaka znajduję się w pobliżu ulic Włókniarzy, Drewnowskiej, Srebrzyńskiej dzięki bliskości tych ulic wjazd i wyjazd z miasta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł205 m² 8 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. 0% prowizji od kupującego. Przedstawiamy Państwu nieruchomość, położoną na cichym i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²59,40 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia Pasaż, al. Nmp 12 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 59,4 m , położony na parterze budynku handlowo-usługowego w Pasażu przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł181 m² 1 513,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

Okazja! Sprzedam dom w Gniazdowie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy dom w Gniazdowie o powierzchni 180 m2 na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Róży Wiatrów ul. Szmaragdowa, opole Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w sercu cenionego osiedla Róży Wiatrów przy ul. Szmaragdowej, zrealizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł60,87 m² 7 555,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry Zabobrze III, jelenia Góra Na sprzedaż duże, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 60,87 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 789 000 zł1 500 m² 1 859,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 550 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż Sosnowiec, kazimierz Na sprzedaż oferujemy budynek użytkowy o powierzchni ok. 1 480 m , działka o łącznej powierzchni 5 550 m (trzy działki,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł646 m² 828,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowania i zagospodarowania przestrzennego miasta Poznania uchwalonym Uchwałą nr.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 000 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek rolnych położonych w Sierpnicy (gm. Głuszyca). Marzysz o ciszy i spokoju, aby odpocząć od miejskiego zgiełku, a może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu na wynajem piękny apartament w sercu Poznania, położony w zamkniętym, monitorowanym osiedlu obok City Park, tuż przy Parku Wilsona. Położenie lokalu wymarzone: - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 458 zł30,09 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł106 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł59,50 m² 9 747,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59.50 m2, zlokalizowane w Nowym Targu na ulicy Szaflarskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, do remontu. Dodatkowym atutem jest,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²24 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 11m2 - 36m2 w budynku biurowym zlokalizowane w Łagiewnikach w okolicy ulicy Turowicza. Lokal ogrzewany z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

78 320 zł890 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych malowniczo położonych nad jeziorem wierzchowo. Sprzedaż na raty bez banku! Wybrane działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do wynajęcia nietypowo zlokalizowany lokal o powierzchni ok 120 m2 na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej. Wjazd na posesję od ulicy Dubois. Lokal do adaptacji, możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 163 m² 9 028,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 038 m²

- nowa cena - Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku biurowo-magazynowego wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) oraz działką 5038 m2. Możliwość budowy nowego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 238 m² 96,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana w Klempiczu, gm. Lubasz (woj. wielkopolskie) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1.238 m , położoną w otoczeniu pięknych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m2 (działka numer 108/66), zlokalizowaną w Deszcznie (województwo lubuskie). Działka położona w okolicy, która idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł116 m² 9 482,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas! nie szukaj dalej! zadzwoń I umów się na prezentacje! Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2, aktualnie przystosowany i działający jako kawiarnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł65 m² 23 076,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

!Rewelacyjny Inwestycja Centrum Gdańska! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem.Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,80 m² 15 045,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Victoria Estate prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie na południu Krakowa przy ul. prof. M. Bobrzyńskiego - Ruczaj Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na I-piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 547 m² 284,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1547 m , położona w niezwykle malowniczej części Lubinia, zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Szczecińskiego. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł68,10 m² 10 205,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie w Lublinie na osiedlu Czuby! Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 68,1 m z dodatkową piwnicą ( w cenie mieszkania ) o powierzchni 3,42.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 732 m² 38,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1732m2 zlokalizowana w miejscowości Tytusin Gm. Chełm Działka znajduje się wśród podzielonych działek budowlanych, co w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł61,55 m² 9 991,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł21,50 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o powierzchni 21,5 m na pierwszym piętrze kamienicy z 1900 roku spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 788 zł54,28 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bielsko-biała, centrum komfortowe mieszkanie apartamentowe 2 pokojowe, nowe budownictwo Wykończenie pod klucz. Proponuję do zakupu komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,28m 2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł135 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 135M2 Przedmiotem wynajmu jest Apartament o pow. 135m2 , położony na drugim poziomie domu jednorodzinnego , wolnostojącego z niezależnym i oddzielnym wejściem, o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 200 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*oferta tylko u nas - wyłączność *bez prowizji od Kupującego Działka budowlana na sprzedaż, usytuowana pod Wrocławiem we wsi Domasław, gmina Kobierzyce. Teren płaski o powierzchni 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56,80 m² 61,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,8 m z dużym balkonem, położone przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie (prądnik Czerwony). Kwota wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł62,70 m² 9 330,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam nowe mieszkanie 62,70 m2 - 3 osobne pokoje, świdnik, ul. Lecha Kaczyńskiego - 2026 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne pod własną aranżację. Powierzchnia: 62,70 m2 + balkon ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł67,83 m² 11 484,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Design, cisza i Własny Ogród - Apartament, który definiuje standard życia | Mikołów, ul. Lema Szukasz miejsca, które nie wymaga kompromisów? Poznaj przestrzeń, gdzie nowoczesny design spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 700 m² 382,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wilkszyn działka w cichej uliczce. Duża , ładna działka w Wilkszynie położona wśród istniejącej nowej zabudowy , częściowo ogrodzona. Powierzchnia działki 1698 m2 , wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Tyczyn,podkarpackie

999 000 zł120,50 m² 8 290,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej widokowej działce - zaledwie 10 minut do ch Millenium Hall. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł68,83 m² 9 370,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Zalasewo k. Poznania | 68,83 m + balkon 12 m | 3. piętro Na sprzedaż ustawne (rzut w galerii), 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

274 900 zł3 646 m² 75,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpłatnie pośredniczę również w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i uzyskania informacji na temat warunków finansowania. Na sprzedaż oferuję atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Eagles estate przedstawia kameralne osiedle składające się z 30 mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowane przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Inwestycja powstała.