Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 349 000 zł120,19 m² 11 223,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich zielonych Podolanach. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł900 m² 144,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Suszec *130 tys* Tylko u Nas taka ofert a licencjonowane biuro nieruchomości Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 900 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł13 874 m² 230,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod usługi logistyczne, magazyny, produkcję o powierzchni 1,4 ha w jednym z najlepszych węzłów komunikacyjnych w centrum Polski przy trasie S8 tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, funkcjonalnego, nowego domu w Opolu. Budynek ma ponad 85 m2 powierzchni mieszkalnej plus taras, ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadamy w ofercie biura, atrakcyjna kawalerkę w centrum miasta tuż obok Placu Litewskiego - ul. 3go Maja. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z ochrona (24/7).

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 024 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność dom wolnostojący w Dziwiszowie Dom posadowiony na działce o powierzchni 2025m2. Powierzchnia użytkowa domu 160m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 720 zł2 176 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objeta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą, powierzcnia biologicznie czynna min. 40%, wysokość 12m ( 3 kondygnacje), in.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 000 zł243 m² 5 905,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 325 m²

Ważne: - dom jest już zarezerwowany do sprzedaży. - kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! - Dom sprzedawany jest z kompletną zabudową kuchni, szafami.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł864 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż okolice Ostrowa Wielkopolskiego, gmina Sieroszewice, rososzyca, teren pod zabudowę jednorodzinną objęty mpzp, grunt na sprzedaż. Na sprzedaż - atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

473 382 zł40,46 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie poleca się na sprzedaż. Oferowania nieruchomość znajduje się przy ul. Plac Kazimierza na 3 piętrze w 4 piętrowej odnowionej kamienicy. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,10 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m , zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie. Lokal składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 579 zł26,55 m² 11 283,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 9 piętrze w budynku z windą przy ul. Rydla 27 w Krakowie. Lokal dostępny od zaraz idealny dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 000 zł126,16 m² 5 516,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 126,16 m2 z garażem w miejscowości Radwanice (pow. polkowicki) do sprzedaży Prawa Połowa Link do projektu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Mienice,dolnośląskie

180 000 zł6 398 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna blisko lasu na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Mienice, gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki o powierzchni 6398 m2.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²160 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe mieszczące się w kamienicy położonej w samym centrum Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej na 1 piętrze o powierzchn i 160m2 , obejmujący 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy 3 piętrowej na Starówce w Polkowicach. Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta! Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości oferta wynajmu dwóch osobnych nieprzechodnich pokoi w przestronnym i jasnym mieszkaniu o łącznej powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 385 m² 230,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: duża działka budowlana z widokiem na łąki idealna dla miłośników natury! - powierzchnia: 1385 m - lokalizacja: zaledwie 2,5 km od Jeziora Miedwie, na końcu spokojnej drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł191,28 m² 10 351,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Unikalny Dwupoziomowy Apartament przy Lesie Kabackim Warszawa, ul. Polnej Róży Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Kabat, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 700 zł47,96 m² 10 022,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z tarasem zielonym o powierzchni 8,30m2 w znakomitej lokalizacji: lubelska - Rzeszów bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 47,96m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kłaj,małopolskie

1 119 000 zł135 m² 8 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta - dom do zamieszkania Z wyposażeniem. Dojazd pkp i A4. Do Niepołomic tylko 6 km. Kłaj przy pkp/ul. Grzybówka. Dom sprzedawany z pełnym wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kapice

Kapice,zachodniopomorskie

447 446 zł109 400 m² 4,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do końca marca 2025r. - promocja - tylko 4,09 zł/m2 Na sprzedaż działki rolne o łącznej powierzchni 10,94 ha położone w miejscowości Kapice, powiat świdwiński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,50 m² 6 162,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z panoramicznym widokiem na Odrę ul. Chrobrego Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 61,50 m , położone na parterze kameralnej, zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 747 zł48,79 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107 m² 6 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107,11 m , ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł248 m² 4 834,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Dom z zagospodarowaną działką i pięknym ogrodem - Stare Kupiski, ul. Łomżyńska Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,80 m² 9 261,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Marzysz o lokalu który jest niestandardowy? bingo! lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł20 856 m² 143,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem w malowniczej miejscowości Mochnaczka Niżna, gm. Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł158 m² 5 696,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do sprzedania lokal użytkowy w bloku położony w Tychach w dzielnicy Mąkołowiec. Lokal o powierzchni 158m2 znajduje się na parterze. Nieruchomość składa się z: pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 899 000 zł260 m² 11 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dobre Nieruchomości prezentują: nowoczesny dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnej lokalizacji po prawej stronie Osielska graniczący ze ścianą lasu. Dom o powierzchni 260m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

155,56 zł/m²9 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyspa usługowo-handlowa na wynajem - gliwice Na wynajem wyspa usługowo-handlową o łącznej powierzchni do 90 m2, z możliwością podziału na moduły o wymiarach 3 m x 3 m (9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka w Centrum Warszawy, przy ul. Smoczej. Opis: nieruchomość mieści się na ósmym piętrze w wyremontowanym budynku z dwoma windami, oddanym do użytku w 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

552 731 zł41,59 m² 13 290 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska Symfonia Ptasia 28 Pomiędzy ulicą Bułgarską a Laskiem Marcelińskim powstaje wyjątkowa inwestycja Symfonia Ptasia 28, łącząca nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł66 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie, lublin, ul. Skrzetuskiego, 2 pokoje, 64 m2 Opis mieszkania: - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 66 m2 - salon z aneksem kuchennym ok 39 m2, - pokój ok 21 m2, wysokości - łazienka ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 072 m² 1 118 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wisła wielka obiekt inwestycyjny nad jeziorem goczałkowickim Cena do negocjacji | Widok na jezioro | Szerokie możliwości adaptacji Na sprzedaż atrakcyjny obiekt inwestycyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł26,97 m² 19 614,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na sprzedaż zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.