Nieruchomości

238 341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 150 000 zł212 m² 5 424,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:761 m²

Nowa, niższa cena - 1.150.000 PLN - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI! - Prezentujemy Państwu na sprzedaż znajdujący się w Suchej Beskidzkiej budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł3 010 m² 107,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę włocławek/rozdroże - idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! link do prezentacji nieruchomości dron Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł90 m² 17 211 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Ciche, tuż przy metrze Wilanowska Doskonały rozkład: - obecnie 5 pokoi, - w oryginale: * salon 27,50 m2! * kuchnia widna, osobna 7 m2, * sypialnie: 10, 11,30 i 12 m2, * łazienki: gościnna 3,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł210 m² 3 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:993 m²

Dom w Turku, przy ulicy Kwiatowej Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż duży dom mieszkalny położony na Osiedlu Dobrskim, w cichej, spokojnej okolicy. Opis nieruchomości Dom.

Szczegóły ogłoszenia

157 650 zł1 051 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Białuń, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Przedmiotowa działka o pow. 1051 m2.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł2 397 m² 73,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Interesująca działka w świetnej lokalizacji! Położona.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł7 400 m² 51,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - duża działka - okolica cicha i spokojna - doskonałe tereny na rower - kwintesencja Żuław.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 z możliwością przerobienia na M 3. Układ mieszkania nie przejściowy. Oddzielnie kuchnia z wejściem z przedpokoju. Duży pokój około 17m. Mieszkanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł10 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna z mpzp - idealna pod działalność gospodarczą | Inwestycje uciążliwe Na sprzedaż działka inwestycyjna o dużym potencjale, położona zaledwie 12 km na.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 396 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną nr 23/2 w miejscowości Dąbrowa (gmina Płoskinia) o powierzchni 1396 m2 z wydanymi warunkami zabudowy polegającym na budowie budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł120,19 m² 11 223,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich zielonych Podolanach. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł900 m² 144,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Suszec *130 tys* Tylko u Nas taka ofert a licencjonowane biuro nieruchomości Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 900 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł13 874 m² 230,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod usługi logistyczne, magazyny, produkcję o powierzchni 1,4 ha w jednym z najlepszych węzłów komunikacyjnych w centrum Polski przy trasie S8 tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, funkcjonalnego, nowego domu w Opolu. Budynek ma ponad 85 m2 powierzchni mieszkalnej plus taras, ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadamy w ofercie biura, atrakcyjna kawalerkę w centrum miasta tuż obok Placu Litewskiego - ul. 3go Maja. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z ochrona (24/7).

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 024 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność dom wolnostojący w Dziwiszowie Dom posadowiony na działce o powierzchni 2025m2. Powierzchnia użytkowa domu 160m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 720 zł2 176 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objeta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą, powierzcnia biologicznie czynna min. 40%, wysokość 12m ( 3 kondygnacje), in.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 000 zł243 m² 5 905,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 325 m²

Ważne: - dom jest już zarezerwowany do sprzedaży. - kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! - Dom sprzedawany jest z kompletną zabudową kuchni, szafami.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł864 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż okolice Ostrowa Wielkopolskiego, gmina Sieroszewice, rososzyca, teren pod zabudowę jednorodzinną objęty mpzp, grunt na sprzedaż. Na sprzedaż - atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

473 382 zł40,46 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie poleca się na sprzedaż. Oferowania nieruchomość znajduje się przy ul. Plac Kazimierza na 3 piętrze w 4 piętrowej odnowionej kamienicy. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,10 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m , zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie. Lokal składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 579 zł26,55 m² 11 283,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 9 piętrze w budynku z windą przy ul. Rydla 27 w Krakowie. Lokal dostępny od zaraz idealny dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 000 zł126,16 m² 5 516,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 126,16 m2 z garażem w miejscowości Radwanice (pow. polkowicki) do sprzedaży Prawa Połowa Link do projektu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Mienice,dolnośląskie

180 000 zł6 398 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna blisko lasu na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Mienice, gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki o powierzchni 6398 m2.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²160 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe mieszczące się w kamienicy położonej w samym centrum Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej na 1 piętrze o powierzchn i 160m2 , obejmujący 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy 3 piętrowej na Starówce w Polkowicach. Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta! Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości oferta wynajmu dwóch osobnych nieprzechodnich pokoi w przestronnym i jasnym mieszkaniu o łącznej powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 385 m² 230,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: duża działka budowlana z widokiem na łąki idealna dla miłośników natury! - powierzchnia: 1385 m - lokalizacja: zaledwie 2,5 km od Jeziora Miedwie, na końcu spokojnej drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł191,28 m² 10 351,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Unikalny Dwupoziomowy Apartament przy Lesie Kabackim Warszawa, ul. Polnej Róży Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Kabat, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 700 zł47,96 m² 10 022,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z tarasem zielonym o powierzchni 8,30m2 w znakomitej lokalizacji: lubelska - Rzeszów bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 47,96m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kłaj,małopolskie

1 119 000 zł135 m² 8 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta - dom do zamieszkania Z wyposażeniem. Dojazd pkp i A4. Do Niepołomic tylko 6 km. Kłaj przy pkp/ul. Grzybówka. Dom sprzedawany z pełnym wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kapice

Kapice,zachodniopomorskie

447 446 zł109 400 m² 4,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do końca marca 2025r. - promocja - tylko 4,09 zł/m2 Na sprzedaż działki rolne o łącznej powierzchni 10,94 ha położone w miejscowości Kapice, powiat świdwiński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,50 m² 6 162,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z panoramicznym widokiem na Odrę ul. Chrobrego Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 61,50 m , położone na parterze kameralnej, zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 747 zł48,79 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.