Nieruchomości

239 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 250 000 zł198 m² 6 313,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

W biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Kolbuszowa. Są domy, które się ogląda, i są takie, do których chce się.

Szczegóły ogłoszenia

142 920 zł1 191 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę położoną w kompleksie nowych zabudowań, na obrzeżach Rogoźna, przy ulicy Boguniewskiej, obręb ewidencyjny Studzieniec, miejscowość Międzylesie.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł110 m² 11 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż segment o powierzchni 110m2 przy ulicy 3 maja w Grodzisku Mazowieckim , z ogródkiem ok 200 m2, taras ok 18m2,oraz domkiem na narzędzia. Budynek znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam! rolety zewnetrzne Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2, znajdujące sie w Luboniu na ul. Sikorskiego w 3 piętrowym bloku na 3 piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:812 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupiętrowy dom mieszkalny z trzema osobnymi mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej 220 m2 znajdujący się przy ulicy Lubichowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 646 m² 364,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1646 m2 w dzielnicy Bory w Jaworznie. Działka płaska w kształcie trapezu. Dojazd drogą asfaltową. Wymiary: szerokość:14-29.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,65 mkw na czwartym piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie umeblowane: zabudowa kuchenna, lodówka, piec, okap, szafa zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł11 750 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rzemieślniczo-budowlana w Białych Błotach. Wielkość działki - 1,175 ha - media: w drodze - dojazd: dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł29 068 m² 51,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To prawdziwa okazja dla inwestora. Serdecznie zapraszam na prezentację działki i po więcej szczegółów! Na sprzedaż działka o powierzchni 2,9068 ha w zachodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 810 zł36,94 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł2 816 m² 3,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wynajmu działki pod dowolną działalność. Lokalizacja Ursynów ul. Pląsy Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej Doskonałe połączenie z trasą A2 Lotnisko Chopina 1.5 Km.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł10 779 m² 39,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na morze. Działka budowlana o powierzchni 10 779 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 150 x 70 m, z widokiem na morze i jezioro Kopań.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Warnice

Warnice,zachodniopomorskie

200 000 zł5 009 m² 39,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Warnice Wydane warunki zabudowy na jedną z działek: budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

894 684 zł25,55 m² 35 017 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Luksusowy Apartament W Bliskiej Odległości Od Wawelu Kościuszki 22 | Zysk 5 000 zł/mc. Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł219 m² 3 789,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o niepowtarzalnej bryle architektonicznej, zlokalizowany w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod Bydgoszczą.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47,80 m² 6 380,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47,80m2 położonego na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 000 zł62,50 m² 10 736 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł20 648 m² 9,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2,06 ha Rudnik Duży, gm. Wodynie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2,0648 ha, położona w miejscowości Rudnik Duży, gm. Wodynie, pow. siedlecki. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,88 m² 7 606,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie W wągrowcu na sprzedaż ul. Piaskowa mieszkanie bezczynszowe W wągrowcu na sprzedaż Przedstawiam ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w bloku w Wągrowcu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł46,60 m² 7 188,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 46,6 m . Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze bloku po termomodernizacji, wyposażonego w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł11 000 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Michałowice o pow. 1,080 ha ( w tym około 25 arów części budowlanej) Działka o kształcie przypominającym prostokąt. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95,11 m² 4 195,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szukasz komfortowego, bezczynszowego mieszkania w spokojnej miejscowości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: stepnica, ul. Portowa Zaledwie kilka minut spacerem do plaży i Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł80 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parter domu wolnostojącego o powierzchni około 80m2 w Lesznie. Preferowany najem pracowniczy! Na powierzchnię parteru składa się: pokój pokój pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa przestrzeń w kompaktowej formie mieszkanie, które łączy funkcjonalność, światło i gotowość do zamieszkania od pierwszego dnia. Na rynku nieruchomości rzadko pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł93,12 m² 7 946,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne jednopoziomowe i dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| piękny teren tuż pod Warszawą przy Kampinoskim Parku Narodowym. Możliwość zakupu kilku działek o podobnej powierzchni i cenie. Plan miejscowy zakłada podstawowe przeznaczenie terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł105 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Bardzo ładny i funkcjonalny dom trzykondygnacyjny o łącznej pow. 105m2 w zabudowie szeregowej usytuowany w Gnieźnie przy ul. Kawiary. Projekt domu jest przede wszystkim przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

993 000 zł158 m² 6 284,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 540 m²

Dom w sercu natury cisza, przestrzeń i spokój Parku Krajobrazowego Jeśli marzysz o życiu w rytmie natury, porankach z kawą na tarasie i wieczorach przy ogniu, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

70,59 zł/m²17 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Znakomicie zlokalizowany pawilon do wynajęcia o powierzchni 17m2 w Gdyni w Orłowie. Pawilon znajduję się na Placu Górnośląskim w najbardziej ruchliwej alejce. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł145,66 m² 15 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Dom szeregowy Kraków Krowodrza | 145 m | garaż | działka | do remontu Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony w Krakowie Krowodrza (okolice ul. Justowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł726 m² 1 005,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w Starych Jaroszowicach k/bolesławca. Przedmiotowa nieruchomość to położona na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł41,93 m² 7 751,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W 2 piętrowej kamienicy, zlokalizowane W szczawnie-zdroju. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,93m2 usytuowane na parterze 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

44,25 zł/m²42,94 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Atrakcyjny lokal handlowo - usługowy o powierzchni 42,94 m 2 usytuowany w ścisłym centrum Lęborka, przy ul. Reja.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 101 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie mamy dostępne 4 działki zaznaczone na zdjęciu. Numery dostępnych działek: 166/15; 166/16; 166/17; 166/19. Atuty: płaska działka - łatwa w zabudowie Media (prąd, woda) przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85 m² 8 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 694 m²

Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną prezentacją. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej miejscowości 30km.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 725 m² 475,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w Ruścu gm. Nadarzyn bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1725m. Do mediów (prąd i wodociąg) ok 45m. Działka porośnięta starymi dębami zapewniającymi cień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 000 zł40,50 m² 12 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM.A NAWET NAD JEZIORO! + OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + Intersuje.