Nieruchomości

239 043 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 299 000 zł500 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta na wyłączność W naszym biurze Cena do negocjacji! Wyremontowany, odnowiony dworek z 1880 roku w okolicach Strzegowa, nad Wkrą. Powierzchnia ok 250m. Do kompleksu należy także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 279 000 zł135,10 m² 16 868,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości apartamentu klasy premium o powierzchni 135,1 m, położonego na całym pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej, eleganckiej willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł117,49 m² 9 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:163 m²

Stylowy dom szeregowy 117,49 m | ogród | garaż | wysoki standard | Rzeszów Biuro Nieruchomości Podkarpacie z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość dostępną na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł102 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Szeregowiec z działką o pow. 204m2 z garażem w bryle budynku. W trakcie budowy, stan surowy zamknięty gotowy w maju 2026r. - cena 350.000,00zł. Ogrzewanie podłogowe, gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł62 m² 18 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4 - pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,4m2 bardzo blisko Metro Bródno (5 minut na piechotę). Budynek wybudowany w 2016r znajdujący się na kameralnym osiedlu tuż przy wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

463 232 zł2 464 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dotyczy sprzedaży gruntu, który posiada warunki zabudowy dla budynku wielorodzinnego w gm. Białe Błota, miejscowość Łochowo. Numer działki: 239/97 Powierzchnia działki: 2464 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł26,77 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w centrum Lubina - umeblowana na powierzchnię 26,77 m 2 składa się: - umeblowany pokój stołowy - wydzielona sypialnia - umeblowana kuchnia - łazienka z wanną, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł17 800 m² 7,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży pięknie położona w spokojnej i cichej części osiedla mieszkaniowego w miejscowości Domaradz (35 km od Opola, 6 km od Pokoju, 23 km od Namysłowa) duża działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

891 250 zł71,30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży piękne, dwustronne mieszkanie położone na czwartym piętrze budynku przy ul. Granicznej, na zamkniętym osiedlu, w otoczeniu zieleni. Lokal składa się z dużego salonu ( 17 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

1 120 730 zł8 621 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Kopicach. Niewielka i spokojna miejscowość oddalona 16km od Stepnicy. Odległość od zalewu to jedynie 80 metrów a od mariny 150 m.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie działki wydzielone gotowe na sprzedaż o pow. 1200 m2. Działka nr 15/21 w cenie 100.000 zł. Tereny rekreacyjne, spokój cisza, media kilka set metrów do pierwszych zabudowań wioski.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł85 m² 2 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferuję na sprzedaż stary , przedwojenny dom w Troszkowie , gmina Bisztynek. Na działce znajduje się dom o powierzchni zabudowy 92 metry kwadratowe wraz z murowanym budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł97 733 m² 6,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka - Skowrony, gmina Godkowo Powierzchnia: 97 733 m2 Działka w miejscowości Skowrony, gmina Godkowo o powierzchni: 9,77 ha. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 159 m² 348,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dwie działki budowlane : pow. 11,55 ar nr: 100/6 pow. 20,04 ar nr: 100/5 Lokalizacja: nowy Sącz, ul. Chodkiewicza, boczna" ślepa" ulica od ul. Nawojowskiej. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł106,05 m² 9 231,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy 106,05 m2 m z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki design.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł27 500 m² 50,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Działka inwestycyjno- produkcyjna. Można na działce pobudować dowolny obiekt przemysłowo-magazynowy. Transformator własny na działce pozwala na bezzwłoczne (bez oczekiwania na decyzję zakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł162,44 m² 6 525,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Zamieszkaj już dziś! gotowy dom do wykończenia! Dom jednorodzinny | Dom w Ligolach 2 | Żabia Wola, gm. Strzyżewice Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł2 427 m² 572,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Józefowie przy ul. Wiązowskiej. Wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegajacej na budowie czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł70 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wprowadzenie : Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Kwarcowej w jednej z najbardziej poszukiwanych części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł62,80 m² 10 175,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

mieszkanie w segmencie- nowa Inwestycja blisko skm Nowa Iwiczna i Jeziorki- zaledwie 15 minut pieszo pełna infrastruktura, nowe szkoły w okolicy, dużo sklepów, siłownia, restauracje szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 502 zł52,98 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

1 549 990 zł184,40 m² 8 671,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Lokalizacja: cesarzowice, gmina Kąty Wrocławskie, metraż: 184,40 m (powierzchnia użytkowa), w tym: parter 112,29 m , poddasze użytkowe 44,92 m , Zabudowa: jednorodzinna wolnostojąca,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z działką i garażem na sprzedaż! Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie położone w Strzelcach o powierzchni użytkowej ok 63 m2 (blok, i piętro) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 081 zł39,81 m² 10 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o powierzchni 39,81 m - 402 081 zł netto + 23% vat, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji Aleja Bohaterów, od strony głównej ulicy, co zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł85 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 317 m²

Klimatyczne siedlisko na Podlasiu z dużą działką 4203 m i własnym lasem 0,7 ha idealne miejsce na dom całoroczny, rekreację lub agroturystykę, w spokojnej wsi blisko natury i trasy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł350 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Nowoczesny dom na wynajem w Konstancinie-Jeziornie Najemca nie płaci prowizji. English version below. Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny dom o bryle inspirowanej architekturą Franka Lloyda Wrighta.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49,33 m² 8 291,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe - Piła, ul. Kadetów | 49,33 m | II piętro | loggia Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,33 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 220 m² 778,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o pow. 12,20 ara zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł1 500 m² 109,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invest Home prezentuje atrakcyjną ofertę działki o powierzchni 1500m2 ul Dobrzyńska Szpetal Górny , gmina Fabianki. Działka posiada dogodny dojazd, droga asfaltowa, wjazd z drogi. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł3 600 m² 830,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3600 m2, znajdującej się w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze. Nieruchomość posiada doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł472,50 m² 2 518,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek o powierzchni użytkowej 349,4 m2, składający się z budynku biurowo-socjalnego (w części piętrowego) oraz segmentu przeznaczonego na warsztat, zlokalizowany w dzielnicy Grębocin.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²154 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal - Mieszkanie przystosowane na cele biurowe. Przestronne, od frontu z widokiem na ulicę Marszałkowską (reklamy w oknach), od tyłu z wyjściem na ustronny, cichy taras. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58,69 m² 9 984,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 3. piętrze budynku z windą. Atuty: nowe budownictwo nowoczesne standardy jakości Dwustronny układ maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Dom z nowoczesną instalacją, niskimi kosztami utrzymania i pięknym ogrodem Janowiec nad Wisłą Ten dom nie tylko dobrze wygląda, on realnie oszczędza pieniądze każdego miesiąca. Nowa pompa.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł670 m² 402,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 670m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca. Nieruchomość świetnie położona, przy drodze utwardzonej, z pełnymi mediami w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł3 803 m² 249,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W biurze lokum, zapraszam na prezentację! Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3803mkw położone w miejscowości Dys gmina Niemce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Leszno,wielkopolskie

1 250 000 zł308 m² 4 058,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż + piękny + zadbany + przestronny + wolnostojący dom o powierzchni 308m2 (powierzchnia użytkowa 286m2), wybudowany na działce o powierzchni 1500 m2 Zaletą tego.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 300 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu na swoje położenie posiada potencjał mieszkaniowy jak również duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

6 960 zł240 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 240m2 w Katowicach. Przeznaczenie: magazynowo- produkcyjne. Wymiary bramy: 3,50x3,80m Wysokość hali: 5m Posadzka betonowa. Dodatkowo w hali.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 281 m² 101,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki w miejscowości Krępsk, gmina Człuchów Oferuję na sprzedaż 4 atrakcyjnie położone działki budowlane, każda o powierzchni 1281 m2, zlokalizowane.