Nieruchomości

238 341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41,67 zł/m²132 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem lokal o powierzchni 132m zlokalizowany na wysokim parterze w Nowym Budynku Apartamentowo-Usługowym w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 826 zł52,02 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie typu M01 składa się dużego dziennego pokoju wielkości 20m2 połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 297 m² 49,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5 297 m Talkowszczyzna, gm. Szudziałowo. Wokół: łąki, pola uprawne, las teren wyjątkowo spokojny i ustronny Sąsiedztwo domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 566 zł33,19 m² 12 099,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 33,19 m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni 94,77 m usytuowane przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. Inwestycja charakteryzuje się przede.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 384 m² 867,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Żyrardów Działka budowlano usługowa w Żyrardowie Dynamicznie rozwijająca się okolica z doskonałą infrastrukturą, place zabaw, parki Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł124,85 m² 6 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 003 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w samym Sercu Kaszub! Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 484 zł48,76 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76 m , położone na 3. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się przestronną strefą.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł205 m² 21 951,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Możliwość przyjęcia w rozliczeniu dwupokojowego mieszkania z balkonem lub tarasem w Warszawie (górny Mokotów, śródmieście, wola, ochota - blisko Śródmieścia). Na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Żabno,małopolskie

47,89 zł/m²35,50 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna wyłącznie w beściak nieruchomości Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o bardzo dobrym standardzie, położony w samym centrum Żabna, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²34,50 m² 1 794 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w Poznaniu -nowe Miasto okolice ulicy Warszawskiej i Krańcowej, nieszawskiej. Biura znajdują się w biurowcu z 2019 r Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²168,84 m² 11 819 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy lokal usługowy o powierzchni 168,84 mkw. we Wrocławiu Lokalizacja: krzyki, nieopodal Dworca pkp Rozkład: lokal składa się z dwóch kondygnacji I - sala sprzedaży ok.72 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł65,30 m² 5 038,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegelniana, tuchola Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65,3 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł48,40 m² 2 376 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli macie Państwo potrzebę zakupu niedrogiego lokalu mieszkalnego, w którym można zamieszkać zaraz po zakupie to proszę zainteresować się poniższą ofertą. Biuro Tara w Żninie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł90 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament z antresolą i ogrodem Staniszów, słoneczna Dolina Odkryj Słoneczną Dolinę kameralną inwestycję w sercu prestiżowego Staniszowa. Ten dwupoziomowy apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 137 m² 307,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Odkryj Idealne Działki w Ignatkach - Twoje Miejsce na Własny Dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy wyjątkowe, kształtne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,79 m² 72,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem piękne mieszkanie na ul. Wojska Polskiego w Poznaniu. Blisko uniwersytetu przyrodniczego! Dla najemców miejsce parkingowe za szlabanem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł163 m² 9 815,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w atrakcyjnej części Krakowa Bronowice. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 6,47 ara i została podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł120,30 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

12 532 €3 133 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o wielkości 3 133 m2 klasy A. Magazyn oddalony jest od Poznania o 14 km i znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł250 m² 3 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 649 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy, wolnostojący budynek z 1920 roku o ogromnym potencjale aranżacyjnym, oferujący 5 przestronnych pokoi, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł195,43 m² 8 647,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

! dostępne wyłącznie U nas! atuty: - kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa - elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł108,48 m² 640 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, przestronnego bliźniaka położonego w miejscowości Brzóze 1 km od Mińska. To idealne miejsce dla osób ceniących harmonię, wygodę oraz szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł71,41 m² 9 088,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji Szukasz mieszkania na nowym osiedlu w stanie deweloperskim? Jednocześnie cenisz sobie lokalizację blisko centrum Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42,65 m² 89,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 ***mieszkanie dostępne od 1.06*** (english version below) Z przyjemnością oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 189 zł43,42 m² 12 302,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Wysokie sufity | Bez pcc i prowizji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 43,42 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

73,81 zł/m²42 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, które zagwarantuje Twojemu biznesowi maksymalną widoczność i nieustanny ruch klientów? Poznaj nową inwestycję w Szczecinie. To tutaj możesz rozwinąć działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł75,10 m² 20 625,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem powierzchni 75,10m2 zlokalizowane na Marinie Mokotów. Mieszkanie znajduje się w obrębie jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł133 m² 10 451,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- bez prowizji - - polecamy - okazja! - atrakcyjna inwestycja - Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum Gdyni. Lokal od kilkunastu lat wynajmowany dla sieciowego, stabilnego najemcy, przynosi stałe.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł11 100 m² 6,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz działek wśród natury, gdzie czas płynie swoim spokojnym rytmem to zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Cisza, błogi spokój, sielski klimat. To z całą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu duże, przestronne mieszkanie. Położone w kamienicy wielorodzinnej w Cieplicach. Mieszkanie na parterze. . Powierzchnia mieszkalna 95 m2 Skład lokalu; kuchnia. 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy z 1897 roku | ul. Kościuszki, katowice Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie o powierzchni 55 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł221,50 m² 2 979,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią usługową w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Lokalizacja w centrum dużego osiedla mieszkaniowego. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 987 m² 905,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępna jest działka o powierzchni 1987 metrów kwadratowych, z pięknym drzewostanem. Nieruchomość ta posiada pełne uzbrojenie w media miejskie, co stanowi dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 313 m² 1 180,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1313 m2 w Wilanowie, usytuowana w pięknym miejscu, na Kepie Zawadowskiej, w okolicy ul.Prętowej. Las, blisko nad Wisłe. Niska zabudowa jednorodzinna i szeregowa. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

45 zł/m²250 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowej w budynku położonym w zachodniej części Poznania, na Grunwaldzie. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z Centrum Poznania, z węzłami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 870 zł24,02 m² 24 016,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowy 1-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 24,02 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Magiczny Łukęcin w Łukęcinie, ul. Uzdrowiskowa 4 (6.9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł5 858 m² 139,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Serocku o powierzchni 5858 m , idealna pod inwestycję. Działka jest płaska i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł1 843 m² 141,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń:   Współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez dodatkowych opłat: kupując tą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł78,10 m² 8 501,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - Skierniewice, centrum, przy samym rynku. Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o pow. 78,10mkw i dużym potencjale, położony w sercu Skierniewic - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

668 100 zł73,50 m² 9 089,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowy apartament o powierzchni 73.5m2 w stanie deweloperskim. Znajduje się w kameralnej inwestycji położonej na zielonych obrzeżach Krakowa. Apartament znajduje.