Nieruchomości

239 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z tarasem Karwin

Karwin,zachodniopomorskie

829 000 zł126,80 m² 6 537,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 076 m²

Jeśli szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i niezależność stają się codziennością - ta nieruchomość w miejscowości Karwin spełni Twoje oczekiwania. Dom wolnostojący, oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł40,45 m² 16 687,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokoje Ostatnie piętro Widok na miasto Piątkowo Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40,45 m , zlokalizowany na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł164 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia czteropokojowy apartament 164 m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 1998r., przy ul. Limanowskiego, mokotów Sadyba. Idealny dla rodziny. Po generalnym remoncie, dostępny bez.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł14,50 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie posiada udział w budynku i gruncie, z wydzielonym samodzielnym wejściem. Osobne wejście do mieszkania zapewnia większą prywatność oraz niezależność - idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²45 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 45 m , który zlokalizowany jest na krakowskich Grzegórzkach, nieopodal ronda Mogilskiego w świetnie skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 000 zł51,60 m² 22 984,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie zlokalizowane w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Starowiślnej w klimatycznej części Krakowa, w samym sercu Kazimierza, na styku z historycznym.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł80 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 m²

Nowa niższa Cena 225.000zł Na sprzedaż dom z pięknym ogrodem Mostkowo-Kornatka Cena245.000zł Powierzchna użytkowa 80 m2 Parter 55 m2 z wiatrołapem Poddasze 25 m2 Rok budowy 1939 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł38 m² 14 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m, składające się z dwóch pokoi, położone na 4. piętrze w spokojnej części warszawskiego Ursusa. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,49 m² 12 103,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,49 m2 zlokalizowane przy ulicy Antoniego Gromskiego w Rzeszowie. Ulica Gromskiego w Rzeszowie to główna.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46 m² 15 869,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 800 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka w miejscowości Płonie, gmina Złocieniec, powiat Drawski. Działka zlokalizowana pod lasem, nieopodal Drawskiego Parku Krajobrazowego, 1,5km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Idealne miejsce dla osób, które szukają ciszy, świeżego.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł852 m² 102,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł16,80 m²

 

Piętro:5/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 650 zł

Pokój o powierzchni 16,8 m w przestronnym, trzypokojowym mieszkaniu, zlokalizowanym przy ul. Mosiężnej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie funkcjonalność, jasność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 093 m² 227,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Wilczu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1093 m2, położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 424 m² 93,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (mieszkaniowa, usługowa) w Turowie. Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej nr 85/23 - idealna inwestycja! Powierzchnia: 3422 m2 Lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36 m² 19 416,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja! W skrócie: - ul. Bytnara 13a / Mokotów. - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 36m2. - blisko sgh oraz Politechnika Warszawska oraz wum, bdb dojazd do centrum. - mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:639 m²

Dom w Dąbrowie Białostockiej pow. 200 działka 639m2 Polecam budynek wolnostojący o 200m2 usytuowany na działce o powierzchni 639m2. Kształtna, narożna działka o wymiarach 25.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł43,43 m² 6 401,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam Państwu dużą kawalerkę o powierzchni 43,43 m , z wydzieloną częścią sypialnianą na antresoli o wysokości 1,5 m . Istnieje możliwość kupienia sąsiedniego.

Szczegóły ogłoszenia

53,12 zł/m²246,78 m² 13 110 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro na parterze w rozwijającej się dzielnicy Włochy - idealne dla firmy z klientami! Powierzchnia: ok. 230 m Piętro: parter (dogodny dla gości) Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł70 m² 4 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:988 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana o pow. 988m 2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną , zabudowana domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 500 zł36,50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, żoliborza i Bemowa! *** 0% prowizji od kupującego *** Termin Oddania Inwestycji: 4 Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 792 zł39,46 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja cenowa na ostatnie apartamenty! Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Apartament w inwestycji przy samym jeziorze, a jednocześnie blisko morza i plaży - ok.700m.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł242 m² 4 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Dom o powierzchni całkowitej 242 m2 w tym 40 m2 garaż dwustanowiskowy i kotłownia. Działka 748 m2 o regularnym kształcie i w prestiżowym otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł69 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją "kolbego " w Legnicy. Jest to oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do rodzin , młodych ludzi, przedsiębiorców oraz osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 - pokojowe, umeblowane mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Opis nieruchomości: - 3 odrębne pokoje, oddzielna kuchnia -powierzchnia: 54m2 - piętro: 10 z dziesięciu, blok.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł6 700 m² 44,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna działka o pow. 6700 m2 na Mazurach z wydanymi warunkami zabudowy na budowę pięciu budynków rekreacji indywidualnej. Lokalizacja Skraj spokojnej, mazurskiej wsi Zełwągi położonej.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł1 600 m² 19,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala z suwnicą o pow. 1600 m2 Hala produkcyjna posiada: - wysokość w szczycie 12 m, - podnośną na 9,5m suwnicę 12,5t (możliwość zamontowania o większym udźwigu), - duże bramy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł1 020 m² 5 196,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1631 m , na której znajdują się dwie kamienice o łącznej powierzchni ok. 10 20 m . Działka posiada dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 zł580 m² 12,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

| bez prowizji- do wynajęcia dwie hale magazynowo- produkcyjne o łącznej pow. ok. 600 m 2. Hale o max wysokości ok. 5m, dostępne z rampy. Okna pcv, klimatyzacja. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 369 m² 127,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł21 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zlokalizowana na IV piętrze kawalerka składa się z : * 1 Pokój * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie w starej kamienicy, okna z pokoju z ekspozycją na południe dzięki czemu są.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 886 m² 142,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu nowa niższa cena 269000 zł - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Pięknie położona, duża działka narożnikowa, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 840 zł71,05 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²41,80 m² 2 048 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Polecam lokal biurowy w nowym biurowcu w bliskiej odległości do Centrum Poznania. Jest dostępna szeroka klatka schodowa oraz nowoczesna, cicha i szybka winda. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 119 m² 63,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka budowlana - Wilnowo gmina Morąg Powierzchnia: 3119 m2 Działka budowlana w miejscowości Wilnowo, gmina Morąg o powierzchni: 3119 m2, przy jeziorze Narie. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł29 500 m² 4,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki rolnej w gm. Pątnów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę rolno-leśną o powierzchni 2,95ha w Załęczu Wielkim. Parametry działki: nr.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł116 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowy apartament o powierzchni 116 m2, przy ul. Tylnej, na 1 piętrze z wystawą okien sypialni na zachód a salonu zachód-północ-wschód. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

56,05 zł/m²44,60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, z doskonałą komunikacją do reszty Krakowa. Lokal o wielkości 45 m2 składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

30,72 zł/m²211,60 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 211,6m2 usytuowanego na piętrze w wolnostojącym budynku. Na uwagę zasługuje dogodna.