Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

669 000 zł58,07 m² 11 520,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,07 m2 z ogródkiem przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 380 zł36,97 m² 23 488,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 36,97 m z przestronnym balkonem, zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 2 pokoje optymalny układ pod wynajem w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 273 050 zł53,09 m² 23 979,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 53,09 m , zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 3 pokoje metraż, który podnosi potencjał najmu dla osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 340 zł45,41 m² 17 822,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 45,41 m z balkonem 6,99 m , zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 2 pokoje optymalny układ pod wynajem w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61 mkw, usytuowane na parterze w niskim 4-piętorowym ocieplonym bloku, zlokalizowane w Komorowicach Krakowskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł49,50 m² 18 080,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowe, atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. zlokalizowane na IV piętrze. Budynek pięciokondygnacyjny z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł300 m² 7 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 656 m²

Są nieruchomości, które od razu wyróżnia adres. I dokładnie tak jest w tym przypadku. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 300 m , położony na działce 16,56 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł25,33 m² 12 593,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 25,33m2 zlokalizowaną w Kielanówce. Opis budynku: rok budowy: 2024 Ilość pięter: 1/4 Rodzaj ogrzewania: miejskie Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosłowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

899 000 zł56,17 m² 16 004,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł45,90 m² 15 642,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe blisko metra Trocka. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,9 m + piwnica 2,79m2, położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1979 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,63 m² 16 800,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferta ważna do połowy maja! Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wejścia. Składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki z prysznicem i wc -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł34,98 m² 11 635,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Blisshome Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,98 m , położone na 2. piętrze, z balkonem oraz przynależną piwnicą, przy ul. Siemiradzkiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł59 m² 11 338,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 przy ulicy Czesława Miłosza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowej Drabiniance jednej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,55 m² 14 213,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację jest to.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,60 m² 8 121,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe (możliwość wydzielenia czwartego) mieszkanie o powierzchni 67.6 m2 zlokalizowane przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 40 m w Rezydencji Karkonoskiej Zapraszam do wynajęcia nowoczesnego, zupełnie nowego mieszkania o powierzchni 40 m , zlokalizowanego w prestiżowej Rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 722 m² 209,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 673 m²

Na sprzedaż nieruchomość lokalowa niemieszkalna o pow. 1722 m2 położonej w Sycewicach przy ul. Sportowej 5, wraz z udziałem   części prawa własności działki 4/77.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 6-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Krzęczków - Łychów Bochnia

1 179 240 zł126,80 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6-pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, mieszczącego się w inwestycji Konfederatów Barskich. Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 6-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Krzęczków - Łychów Bochnia

1 179 240 zł126,80 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 6-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Krzęczków - Łychów Bochnia

1 179 240 zł126,80 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł275,76 m² 7 252,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w atrakcyjnej części Rzeszowa na osiedlu Nowe Miasto. Oferta obejmuje w pełni funkcjonujący, dochodowy biznes wraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60,23 m² 4 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa, niższa cena - 299 000 zł! 0% prowizji dla kupującego Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum Choszczna, przy ul. Wolności 32. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł41,78 m² 19 865,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokoje 41,78m2 przy Forcie Wawrzyszew | Metro 10 min Gotowe do wprowadzenia! Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz wśród zieleni, a rano szybko dotrzesz do metra? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł63 m² 10 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na nowoczesnym, zadbanym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł57,10 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,10m2 zlokalizowane przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2011.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł55,90 m² 10 536,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,87 m2 (po podłodze ok. 70m2) znajdujące się na 4 piętrze budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

720 744 zł61,08 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61,08 m2 zlokalizowane przy ulicy Czudecka na osiedlu Porojektant w Rzeszowie. Osiedle Projektant to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł53 m² 12 830,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane przy ulicy Zelwerowicza w Rzeszowie. Przy ul. Zelwerowicza znajdują się budynki dydaktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł116 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż domy w stanie deweloperskim Mystków 631, 106 m + ogródek + parking! 6 km od granicy Nowego Sącza. Ogrodzone z bramą wjazdową z wideo-domofonami. Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,21 m² 11 229,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,68 m² 11 151,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,68 m2 zlokalizowane przy ulicy Czudeckiej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Osiedle Projektant to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42 m² 11 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,56 m2 zlokalizowane przy ulicy Dominikańskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1990 Ilość pięter: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł31,60 m² 11 677,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę z możliwością wydzielenia sypialni o powierzchni 31,6 m2, zlokalizowaną przy ulicy Świadka na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 przy ulicy Podwisłocze. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł121,60 m² 8 215,46 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 121,6 m , położone na 11. piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Architektów w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Włocławek,kujawsko-pomorskie

750 000 zł144,23 m² 5 200,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu lasu - zawiśle, włocławek Szukasz miejsca, gdzie codzienność zwalnia, a cisza i natura są na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,18 m² 11 807,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Wyłącznie w ofercie estaton Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ponad 37 m , zlokalizowane na 2 piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:32 820 m²

Marzysz o własnym domku na Kaszubach z bezpośrednim dostępem do jeziora? Być może ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy ofertę sprzedaży domku letniskowego o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

295 500 zł26,38 m² 11 201,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 26,38m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to początek III.

Szczegóły ogłoszenia

16,11 zł/m²620,90 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala/magazyn + Pomieszczenia biurowe Przedmiotem wynajmu jest przestronny magazyn z klimatyzowanymi pomieszczeniami biurowymi. Obiekt zlokalizowany przy ul. Droga Do Huty w Tarnowie. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł70,08 m² 13 984,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż realizowana bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji oraz podatku pcc! Piękny apartament ze 100m2 ogrodem w kameralnej inwestycji obejmującej dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,40 m² 8 293,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,4 m2 zlokalizowane przy ulicy Chmaja w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1970 Ilość pięter: 0/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,53 m² 11 229,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,53m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł167,50 m² 2 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:804 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w Dąbrówce Gmina Rzezawa. Okolica luźna zabudowa jednorodzinna, blisko szkoła, przedszkole, kaplica, las. Dobry dojazd Bochnia, brzesko a do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł117,47 m² 3 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:809 m²

Zapraszam do Dąbrówki między Brzeskiem a Bochnią, to tylko 30 minut samochodem od Krakowa, wygodny dojazd do autostrady A4. Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym wybudowany w oparciu.