Nieruchomości

238 340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 000 zł45,10 m² 15 255 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/ 45 m2/ po remoncie/grzegórzki/ ul. Narzymskiego Blisko uczelni. Super oferta inwestycyjna! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 45 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

444 157 zł41,51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotowy Budynek C Lokal nr 6, balkon: 3,84 m zestawienie oferowanych lokali dostępne na stronie brokera : /,1249/78/OI Miejsca postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Łańcut,podkarpackie

550 000 zł93 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 377 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży ciekawej nieruchomości - dużej działki o powierzchni 63,77ar. Na działce znajduje się dom do generalnego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł98,86 m² 10 621,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położny w inwestycji Osiedle Księżnej Dąbrówki, dewelopera Nickel Development w prężnie rozwijającej się Dąbrówce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł142 m² 26,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Cena: 370 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia domu: 142 m Powierzchnia działki: 4 ary Liczba pokoi: 5 Garaż w bryle budynku Na sprzedaż dom położony w Nowym Wiśniczu, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł66,51 m² 5 472,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części miejscowości Borne Sulinowo przy Alei Niepodległości 18. Lokal o powierzchni 66,51.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

29 750 zł850 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala magazynowa -standard A Oferowana powierzchnia zlokalizowana w zachodniej części miasta Standard powierzchni: - posadzka niepylna - nośność posadzki 5t/m2 - 10m wysokości - trzy bramy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferta na wyłączność. Zapraszamy do współpracy! Posiadamy do sprzedaży skrajny szereg o powierzchni użytkowej 147mkw, posiadający piękną działkę o powierzchni 520mkw. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł2 000 m² 146,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Malownicza działka widokowa W uwielbianej przez kuracjuszy wysowej-zdrój (możliwość podziału działki na dwie mniejsze oraz sprzedaży jednej działki w celach zarobkowych) Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124,37 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

708 400 zł5 060 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Olszynka to jedna z najbardziej specyficznych i jednocześnie perspektywicznych dzielnic Gdańska. Położona zaledwie kilka minut od Śródmieścia, zachowuje wiejski, przestrzenny charakter,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko z potencjałem | 30 arów | zabudowania gospodarcze | Bąkowice Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i realnymi możliwościami? Ta nieruchomość w Bąkowicach to.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²2 m² 400 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia miejsca pod postawienie automatu vendingowego w holu dworca pkp w Gryfowie Śląskim. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

58 590 zł945 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o urokliwej działce blisko jeziora? Twoją pasją jest wędkarstwo, grzybobranie lub wędrówki po lesie? W naszej ofercie mamy wyjątkową nieruchomość, które spełnią wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

24 200 €5 500 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 5500m2 w Mszczonowie Bardzo dobra lokalizacja , szybki dostęp do trasy S8 i dk50. Standard: nowoczesny park logistyczny odporność ogniowa 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

1,25 zł/m²400 m² 500 zł

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Tarnów, do wynajęcia lokale biurowe i usługowe o powierzchni całkowitej 400 m2 w kamienicy w centrum miasta. - kamienica - 1 piętro ; 150 m2, sala konferencyjna z tarasem, 3.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł6 461 m² 74,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużej działki w urokliwym miejscu z dostępem do jeziora ta oferta jest dla Ciebie! ***tylko W naszym biurze wyjątkowa oferta W sercu natury*** Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł971 m² 978,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 379 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Działka o pow. 73 ar. z halami produkcyjnymi! Aleksandrów Czwarty 615 , gm. Aleksandrów Położenie i okolica: aleksandrów - prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł220 m² 3 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Marzeń w Charłupi Małej - Blisko Sieradza! Odkryj wyjątkowy dom, który łączy nowoczesność z funkcjonalnością! Położony zaledwie 4 km od Sieradza, do którego dojazd zajmuje tylko 7.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł54,10 m² 7 578,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta tylko w naszym biurze Lokalizacja nieruchomości jest niewątpliwym atutem. Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem - na osiedlu Przylesie. Położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł50,80 m² 5 314,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ulicy Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł13 861 m² 64,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowe działki tworzą zwartą posesję zlokalizowaną przy ul. Jeździeckiej w Bydgoszczy, w rejonie osiedla Rynkowo usytuowany przy czynnej linii kolejowej naprzeciw dawnej stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 485 m² 26,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 widokowe działki budowlane położona w miejscowości Niewodna k. Strzyżowa. woj. podkarpackie. Działki kształtem zbliżone do prostokątów, o powierzchniach od 8,2 ar do 14,85.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł81,66 m² 7 225,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, bezczynszowego, dwu poziomowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 81,66 m2 oraz garażem. Nieruchomość znajduje się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł143 m² 6 783,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Oferta deweloperska: bez dodatkowej prowizji! bez podatku pcc! ale z deweloperską gwarancją jakości! Oferta skierowana głównie dla osób pragnących zamieszkać na kameralnym, bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł946 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: działki budowlanej w Dziersławicach gmina Deszczno #twojaprzyszloscmaswojadres Opis nieruchomości Na sprzedaż niezabudowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46,85 m² 10 992,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne mieszkanie przy zakrzówku dębniki Do sprzedaży mieszkanie przy ulicy Świętego Jacka o powierzchni 46,85 m2. Mieszkanie znajduje się na niskim parterze (podłoga mieszkania 30 cm poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 288 m² 267,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka do wydzielenia z większej nieruchomości. Możliwość indywidualnego uzgodnienia szerokości wydzielanej działki i powierzchni terenów budowlanych. Proponowana działka będzie miała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł76,96 m² 9 472,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu. Mieszkanie na 1 piętrze, bezczynszowe w stanie deweloperskim w Żyrardowie. Niski blok - 6 mieszkań. Ścisłe centrum miasta. Dogodna lokalizacja, 4 minuty pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł61,19 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zarezerwowane Sprzedam słoneczne mieszkanie z ogródkiem (ekspozycja na dwie strony świata: południowo-wchodnią oraz północno-zachodnią) o wielkości 61,19 m2 (trzy pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł601 m² 266,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 601m2, w Solcu Kujawskim. Wydane są warunki.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł21 m² 16 904,76 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 21 m2, zlokalizowany na parterze nowego budynku. Lokal usługowy (handlowy, gastronomiczny) z witryną, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 1000 m | Pruszowice, gm. Długołęka Lokalizacja: pruszowice, gmina Długołęka Powierzchnia: 1000 m Cena: 150000 Warto podkreślić, że obecnie Gmina umożliwia składanie wniosków.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł13 355 m² 247,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pewna lokata kapitału | Potencjał pod zabudowę | Jedna z ostatnich tak dużych działek! Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę o powierzchni 13 355 m , położoną w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł164 m² 4 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Jarnołtówku, u podnóża Gór Opawskich! Zapraszam do zapoznania się z ofertą piętrowego domu o powierzchni 164 m , położonego na malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stobno

Stobno,dolnośląskie

125 000 zł1 400 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania 3 działki budowlane o powierzchni ok. 14 arów - każda. Działki usytuowane na końcu wsi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł89,40 m² 3 344,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 55 m Granowo, powiat chojnicki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m , położonego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubin,dolnośląskie

860 000 zł88 m² 9 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Ekonomiczna bardzo tania w utrzymaniu gotowa do wprowadzenia szeregówka w idelanej lokalizacji Stary Lubin. Umeblowana i wyposażona w sprzęt agd - nie wymaga wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł796 m² 3 139,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż halę magazynową o powierzchni 760,93 m2., powierzchnia całkowita 796 m2 Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, konstrukcja systemowa, parterowa, fundament.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł43,87 m² 29 610,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prestiżowy apartament w kultowym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje niesamowity widok na morze i stanowi.