Nieruchomości

238 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

129 000 zł1 400 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Pniówku - cisza, przestrzeń i szybki dojazd do miasta Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane po 14 arów każda, położone w miejscowości Pniówek, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 258 000 zł108,60 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ekskluzywny, słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach Królewskich [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

824 925 zł75,30 m² 10 955,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy apartament z prywatną garderobą wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany na osiedlu Południe w Radomiu. Prestiżowa inwestycja Quadra.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł28,49 m² 15 093,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży apartamentu w kompleksie Lake Hill Sosnówka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o powierzchni 28,49 m , zlokalizowanego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

132 480 zł1 104 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lipowa Góra Wschodnia. Szczegóły nieruchomości Działka o numerze ewidencyjnym 26/17 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł180 m² 6 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 764 m²

Codzienny relaks z widokiem na staw prywatna enklawa pod Toruniem! Jeśli marzysz o życiu blisko natury, w ciszy i zieleni, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do miasta ta.

Szczegóły ogłoszenia

86,86 zł/m²137 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przy al. Wyzwolenia 10 w Szczecinie. Parter, duże witryny, wejście bezpośrednio z ulicy. Powierzchnia całkowita 137m2, w tym sala sprzedaży 58 m2. Możliwość dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

3 560 zł56 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny, dwustronny apartament zlokalizowany na Mokotowie przy Sadyba Best Mall. Apartament świeżo po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia przy użyciu markowych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł134 m² 8 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Drodzy Państwo Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu w Radomiu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo i spokój. Lokalizacja: dom.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł57 m² 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia stylowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - ul.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł71 m² 5 563,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości tylko W naszym biurze! Fordon os. Szybowników M4- blok III piętro balkon. Polecam na sprzedaż mieszkanie M4- 65,5m2 w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wójcice,dolnośląskie

990 000 zł212,74 m² 4 653,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Niższa cena, zapraszam serdecznie na spotkanie W celu obejrzenia pięknego domu -wszystko zaczyna kwitnąć na ogrodzie, wiosna to piękna pora roku na zakup wymarzonego domu Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 618 m² 120,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1618 m2 w Ługach Ujskich!.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł79,05 m² 6 502,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze kamienicy, przy ul. Żółkiewskiego. Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Oferuję do sprzedania fajne 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 62,74 m2 mieszczące się na 7 piętrze w wieżowcu przy ul. Przędzalnianej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł2 400 m² 51,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną (zabudowa zagordowa) w spokojnej okolicy, powierzchnia 2400 m2. (Możliwość zakupu większej działki lub mniejszej , scalenie) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 150 000 zł600 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż kamienica o powierzchni ok. 600 m2 w Zakopanem. Ponad 200 m2 powierzchni usługowej oraz możliwość wydzielenia pięciu apartamentów. Duży potencjał inwestycyjny. Nieruchomość =.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł54,56 m² 9 897,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane mieszkanie trzypokojowe na bardzo zadbanym osiedlu Zieleniec - nieopodal parku bydgoskiego oraz toruńskiego uniwersytetu. Mieszkanie z racji swego położenia na parterze idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł64,64 m² 9 096,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa cena! Zielona Dolina | Piła | 64,64 m | Widok na las | Duża loggia | Stan deweloperski premium To mieszkanie już na pierwszy rzut oka wyróżnia się jakością wykonanych prac.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł53,90 m² 6 771,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska tel.   Mieszkanie 2 pokoje / 57 m2 / Legnica Bez żadnego wkładu finansowego - gotowe do zamieszkania! Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 665 m² 90,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ludzie od nieruchomości prezentują na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z dużym potencjałem, położoną w spokojnej i zielonej części miasta w dzielnicy Wyczerpy-Aniołów.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł46 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Widok. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze a jego metraż liczy 46 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

46 400 000 zł58 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 6 ha usługowo-przemysłowa u/p w gminie Ożarów Mazowiecki Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni prawie 6 ha (ok. 130 m x 450 m) w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta bez prowizji Magazyn/ hala produkcyjna, wraz z budynkiem biurowym/ mieszkalnym położony w Chwaszczynie. Hala o powierzchni 800m2, wysokość od 2,5m do 3,2m2. Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,07 m² 17 581 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wisła, kamienna apartamenty, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z prywatnym ogródkiem lokal M 07: - na parterze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 002 m² 69,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowa z potencjałem usługowym- przy drodze głównej. Najważniejsze atuty nieruchomości: - przeznaczenie w mpzp - świetna lokalizacja - dostęp do mediów -.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł280 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

MB Nieruchomośc i oferuję na sprzedaż nowy dom jednorodzinny z dobudówką przystosowaną pod działalność gospodarczą. Dom o powierzchni całkowitej 280 m2, użytkowej 240 m2 , lokal 73.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł1 200 m² 2 415,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:3 550 m²

Nieruchomość inwestycyjna zabudowana dużym budynkiem mieszkalno pensjonatowym o łącznej aktualnej powierzchni użytkowej ok. 1000 m2 plus murowany budynek gospodarczy o pow. użytkowej 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 970 m² 116,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Planujesz budowę domu? Szukasz cichego i spokojnego miejsca na swój wymarzony dom? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł950 m² 177,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka ul. Dankowicka, kaniów. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w niedalekiej odległości od centrum Kaniowia, w pobliżu szkoły, sklepy oraz zaplecze gastronomiczne. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

898 375 zł57,05 m² 15 747,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zwolnienie z 2% podatku pcc - Możliwość obejrzenia inwestycji na żywo! Inwestycja "nad Odrą " to wymarzone miejsce dla osób, które pragną mieszkać w Szczecinie tuż przy rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 001 m² 449,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, prestiżowa działka budowlana niemcz | 1001 m | wyjątkowa oferta + możliwość powiększenia terenu Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1001 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 142 zł50,67 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 200 m² 47,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości Przedstawia Na sprzedaż Działka z gotowymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, ul. Węgierska, kańczuga Lokalizacja: działka położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

100 089 zł1 011 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działki budowlane O powierzchni 10a oraz 17a znajdujące się W gorzowie wlkp., OBRĘB CHRÓŚCIK. Na sprzedaż działki budowlane znajdujące się w Gorzowie Wlkp., obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł37,30 m² 10 053,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 197 128 zł79,28 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 79,28 m mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Łagiewnickiej w Krakowie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie połączenie miejskiego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

279 990 zł46,88 m² 5 972,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym bloku. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł215 m² 4 302,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 215 m w gminie Ksawerów , położony na zadbanej, 1100 -metrowej działce. Nieruchomość w stanie deweloperskim , idealna do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł63,63 m² 6 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w nowej, kameralnej inwestycji Słoneczny Zakątek, położonej w zielonej i spokojnej części Koszyc.