Nieruchomości

238 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł3 797 m² 131,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość budowlaną w miejscowości Masłów Drugi , gm. Masłów, pow. kielecki. Działka 824.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Brodnica,kujawsko-pomorskie

289 000 zł41,40 m² 6 980,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 41,40 m - Brodnica, ul. Łyskowskiego 2b Cena: 289 000 zł Na sprzedaż oferuję funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 41,40 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł900 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 900 m2 w miejscowości Granica koło komorowa/pruszkowa. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Na wynajem wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską Oferujemy komfortowe mieszkanie położone na 14. piętrze, z którego rozpościera się spektakularny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałcz,zachodniopomorskie

369 000 zł46,54 m² 7 928,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w sercu Wałcza, idealne do życia i inwestycji. Lokalizacja, która naprawdę ma znaczenie. Mieszkanie znajduje się w Wałczu, przy ul. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 600 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości omega przedstawia na sprzedaż trzy działki o powierzchni ok. 16 ar każda, tworzące atrakcyjny kompleks o łącznej powierzchni ok. 49 ar, położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 023 zł225 m² 10 222,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu w Warszawie, zlokalizowanego przy ulicy Poprawnej. To piękne, półtorowisowe mieszkanie wybudowane w 2014 roku, idealne dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32,68 m² 22 337,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament w pierwszej linii zabudowy przy nadmorskiej promenadzie w Świnoujściu to rzadko spotykana oferta, łącząca topową lokalizację z funkcjonalnym metrażem idealnym pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł68,43 m² 7 584,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Premium nieruchomości - biuro sprzedaży- bez prowizji biura Osiedle Ogrodowa w Wasilkowie. To nasza najnowsza a zarazem kolejna inwestycja w lubianym Wasilkowie! Nowoczesna architektura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł65,78 m² 8 969,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł42,95 m² 12 898,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia pokazują realny stan mieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , z osobną kuchnią, po kompleksowym remoncie - gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 960 zł4 878 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki inwestycyjnej w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do Lublina, a jednocześnie w spokojnej, rozwijającej się okolicy ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ostrowina,dolnośląskie

115 000 zł953 m² 120,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną o powierzchni 953 m2 położoną w miejscowości Ostrowina gm. Oleśnica. Media: woda, oraz prąd (w drodze przy działce). Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Turku (woj. wielkopolskie). Oferujemy solidny, zadbany dom o powierzchni mieszkalnej ok. 150 m2, usytuowany na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Walim

Walim,dolnośląskie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę w zacisznym urokliwym miejscu z dala od sąsiedztwa przy pięknym lesie z panorama na Góry Sowie. Działa objęta mpzp zapis następującej treści : r/ut.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł44,20 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Osiedle Chrobry, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wolice

Wolice,kujawsko-pomorskie

81 000 zł900 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Wolice koło Barcina o powierzchni 900 mkw. dla której obowiązuje mpzp przewidujący zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł8 100 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warszawa radość wschodnia strona torów/ zbójna góra Prestiżowa lokalizacja. W sąsiedztwie atrakcyjna zabudowa jednorodzinna. Na sprzedaż dwie działki: 2 x 4100m2 - powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł76,10 m² 14 980,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na granicy Krowodrzy i Bronowic. Mieszkanie jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł35,34 m² 28 239,95 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pracujesz na Mokotowie lub poszukujesz mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Warszawie i cenisz nowoczesne rozwiązania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

410 000 zł60,70 m² 6 754,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,70 m , położone na trzecim i czwartym piętrze w bloku przy ulicy Jana Pawła II w Ełku. Lokal zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł800 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową przy Jeziorze M. w Czernichów. Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości od Jeziora Międzybrodzkiego, oferta dotyczy 2.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 910 m² 63,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1910m2 nr ew. 1258/151 położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wyzwolenia obręb Moszczenica. Działka nieogrodzona, lekko pochyła, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł750 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szanowni Państwo Zapraszamy do zakupu niewielkiej kamieniczki zlokalizowanej na warszawskich Włochach, w otoczeniu nowej zabudowy wielorodzinnej. Budynek główny trzykondygnacyjny, zawierający 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36,60 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - Grudziądz, ul. Malinowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez żadnych nakładów finansowych? Cenisz sobie wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

263 840 zł1 552 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy | 1552 m | Solec Kujawski | Spokojna okolica blisko lasu Dobre Nieruchomości prezentują: - lokalizacja: solec Kujawski, ul. Błota - Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł460 m² 19 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Jeżeli szukasz ciszy i kontaktu z przyrodą ale też szybko musisz znaleźć się w Centrum lub na lotnisku to ten dom jest dla Ciebie! Jest takie miejsce, które daje poczucie spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł43,50 m² 43,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Os. Europejskim, ul. Londyńska. Pow. 43,5 m2, położone na wysokim parterze w bloku z 2009r. Budynek w doskonałej kondycji, teren wokół zagospodarowany, na dziedzińcu.

Szczegóły ogłoszenia

81 zł/m²95,03 m² 7 697 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam do wynajęcia przestronny nowy lokal w dopiero oddanym Apartamentowcu w ścisłym centrum miasta Żyrardowa Lokal o powierzchni całkowitej 95,03m2 Skład lokalu: sala handlowa 65,28.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł81 414 m² 26,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadam do sprzedaży działkę nr 453 o powierzchni 81.414m2 z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego,Indywidualny projekt budowlany. Dojazd: drogą gminną,odległość od Gdyni ok. 25 km,do.

Szczegóły ogłoszenia

16,70 zł/m²150 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem sala znajdująca się w miejscowości Pęgów tuż przy Głównej ulicy. Lokal idealnie będzie się nadawał jako: - produkcja cateringu - niewielki magazyn - małą produkcje - biuro -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł19 800 m² 10,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W swojej ofercie posiadamy działkę rolną o powierzchni 2 hektary. Działka znajduje się w miejscowości Nowa Jamka. Teren na którym znajduje się działka nie jest objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł261,70 m² 3 053,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 261,70 m2 , powierzchni użytkowej 229,02 m2 , położony na działce o powierzchni 648 m2 w dzielnicy Dźbów. Budynek z 2011 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²18 m² 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia 18 m2 W budynku recepcja całodobowa, internet w cenie, miejsca parkingowe przed budynkiem. Idealna lokalizacja. Oferta bezpośrednia! Brak prowizji. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł73 659 m² 61,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 73 659 m (7,3 ha) mieszcząca się w zachodniopomorskim pszczelniku, nieopodal miejscowości Myślibórz. Nieopodal lokalizacji trasa E65 / S3 -.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł45 m² 10 442,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 3 pokoje *** *** po generalnym remoncie *** *** os.SIENKIEWICZA *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze w bloku z cegły na osiwdlu Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł118,26 m² 12 675,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący, parterowy w Słubicach przy ul. Agrestowej. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 700m2. Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 118,26 m2 plus garaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 100 m² 581,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek dwupoziomowy z potencjałem o powierzchni ok. 1000 m2 na wspaniałej działce w otoczeniu przyrody o powierzchni 2,4 ha. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł950 m² 135,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o pow. 950 m.kw. w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn Kawodrza Działka o pow. 950 m.kw. Wymiary: 13,5 x 70.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 314 obręb 4-16-05 w rejonie ul. Aroniowej, która jest wyasfaltowaną drogą gminną z chodnikiem. Położona wśród nowej zabudowy - dookoła zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż prawo do działki rod w Gryfinie - 400 m Cena do negocjacji! Na sprzedaż oferuję prawo do działki o powierzchni 400 m , położonej na terenie Rodzinnych Ogrodów.