Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

300 000 zł7 810 m² 38,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2las Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł250 m² 3 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom 250m2 z działką inwestycyjną 4000m2 rzozów/skawina. Lokalizacja: bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, wyszczególniony poniżej: autobus miejski przystanek 2 minuty spacerem ( linie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Nekla,wielkopolskie

499 000 zł104,48 m² 4 776,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż segment bliźniaka (budynku jednorodzinnego dwulokalowego) położony w miejscowości Nekla przy ul. Polnej. Gotowa dokumentacja, możliwość szybkiego odbioru kluczy!.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²190 m² 2 660 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Poznań Czechosłowacka, uwaga! biura Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu o pow. ok. 200 m2 wraz parterowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł142,81 m² 10 993,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Super oferta - jedyny taki dom W okolicy - Dom, który ma wszystko komfort, przestrzeń i charakter! niepowtarzalny jedyny W swoim rodzaju dom , przy lesie , prywatność W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł34 m² 18 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49,46 m² 16 174,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem (12.5m2), komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym, na Bielanach (Chomiczówka). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł30,14 m² 25 846,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament premium nad mariną | Serce Gdańska Zamieszkaj lub zainwestuj w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska tuż przy marinie jachtowej nad klimatyczną Motławą. 30,12.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43 m² 11 139,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane przy ulicy Rycerskiej na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,97 m² 11 199,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna W sercu karkonoszy Cristal Resort Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament inwestycyjny w jednym z najbardziej rozpoznawalnych resortów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 650 000 zł140 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż elegancki, parterowy dom o powierzchni 140 m2, położony w Szczecinie, w dzielnicy Bukowo, przy cichej i spokojnej ulicy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł67 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjny segment z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym ogrodzonym osiedlu w Niepołomicach. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł50,78 m² 23 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami oraz salonem z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na ustawny balkon. Wysoki standard wykończenia. Klimatyzacja oraz ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w dgr Nieruchomości! Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji. Ul. 11 Listopada zaraz przy placu Wojska Polskiego. Czy może być lepsze miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 000 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 853 m²

Kompleks biurowo-magazynowy na sprzedaż Kazimierza Wielka, ul. Przemysłowa Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o dużym potencjale użytkowym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36,11 m² 14 123,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję pełne światła mieszkanie o charakterze studio o powierzchni 36,11 m , zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 200m2 osiem pokoi, łazienka, dwa wc, kuchnia. położony na ul. Pędzichów, okolice ulicy, długiej, rejon Stare Miasto. Lokal 200m2 ( udziały pokrywające w całości powierzchnię 9%.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²17,16 m² 686 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,16 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 510 m² 1 317,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prowizja 0%. Dobra propozycja dla inwestora, świetnie położona działka 500m od plaży z funkcjonującym ośrodkiem domków na 45-60 miejsc noclegowych. Uwaga, wartością biznesową przy tej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł44,25 m² 16 949,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 44,25 m nowy targ | polana szaflarska | gotowe do zamieszkania komfort, styl I lokalizacja W jednym Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie W nowym targu.

Szczegóły ogłoszenia

580 232 zł47,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,56 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł326 m² 6 745,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prestiżowa lokalizacja | ogród | 326m ** Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki dom o powierzchni326 m , usytuowany nadziałce 2000 m , w jednej z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37,31 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie w apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowane w doskonałej lokalizacji przy ul. Angielskiej, zaledwie 10 minut pieszo do Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł240 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Dostępne od 1 lipca 2026 r. Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (połowa bliźniaka) położony w miejscowości Koczargi Nowe, gmina Stare Babice. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł400 m² 72,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia około 450 m2 na parterze ( jest możliwość podziału). Na dzień dzisiejszy pełni funkcję serwisu samochodowego wykonującego naprawy samochodów osobowych, dostawczych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł722 m² 114,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - sławęcice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy oraz kompletną dokumentacją do rozpoczęcia inwestycji, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 857 m² 103,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lesko, na sprzedaż działka budowlana położona 1 km od centrum miasta. Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 18,57 ar, w całości objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

28,41 zł/m²88 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do zaoferowania posiadamy lokal usługowy zlokalizowany w centrum Strzelec Opolskich, idealnie nadający się pod gabinety lekarskie, stomatologiczne, kosmetyczne itp. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł240 m² 4 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

- lokalizacja: florynka (gmina Grybów) - Stan: deweloperski (rozpoczęcie budowy: wrzesień 2019). - powierzchnia: użytkowa ok. 170 m (całkowita po posadzce ok 240 m ). - działka: 10,41 ara.

Szczegóły ogłoszenia

107,50 zł/m²40 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint property ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy z przeznaczeniem na usługi medyczne przy ulicy Kopisto w Rzeszowie.Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

550 000 zł39 m² 14 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu piękne, 1 pokojowe mieszkanie na os. Górali, po generalnym remoncie, o metrażu 39m2. Mieszkanie gustownie urządzone i zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 250 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż plac z budynkami mieszkalnymi o powierzchni 2400 m2 położony w Zebrzydowej. Atrakcyjna działka ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł59,50 m² 14 957,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie narożne, o powierzchni 59,5 m2, znajduje się w budynku położonym przy ul. Konstytucji 3 Maja 3b w prestiżowej lokalizacji jaką jest osiedle Marina Iława. Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł104,30 m² 9 491,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 104,30 m (zgodnie z kw), położone w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,94 m² 8 114,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w Kielcach przy ulicy Kryształowej ( Podkarczówka). Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w dwupiętrowym kameralnym dwunastorodzinnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

746 950 zł37,90 m² 19 708,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* kupujący nie płaci podatku pcc * * części wspólne dla mieszkańców * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku - ul.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 955 m² 151,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna W chodzieży Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3955 m 2 , położona w Chodzieży, w spokojnej okolicy, pod lasem, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

227 260 zł1 033 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy 1033 m 2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Zalesiany w gminie Turośń Kościelna w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł16 500 m² 29,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna Czarna Dąbrówka, rokity Powierzchnia: 16 559 m | mpzp: teren lasu (zl) homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę leśną o powierzchni 16 559 m ,.