Nieruchomości

238 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56,94 zł/m²360 m² 20 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 360 m2 znajdujący się na 3 piętrze budynku biurowego. Budynek znajduje się w dogodnej lokalizacji pozwalajacej na bezproblemowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 268 153 zł141,49 m² 8 962,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

1 268 153 zł I sprzedaż | 92,24 m2 + 49,22 m2 poddasze | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w domu.

Szczegóły ogłoszenia

27,44 zł/m²91,10 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 91,10 m2 położony w Jastrzębiu-Zdroju na Osiedlu Bogoczowiec, z własnym parkingiem. Parametry lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 246 m² 199,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1246m2 położona w Ciechocinku w drugiej linii ul. Gen. Józefa Bema, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie, odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł5 457 m² 439,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 5457m2 zlokalizowana w Młodzawach Dużych gm. Pińczów. Grunt wykorzystywany jako skup zbóż i sklep rolniczo-techniczny, zabudowany budynkiem handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta z ogródkiem. Bydgoszcz, okolice Placu Poznańskiego Przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe z dwoma ogródkami po generalnym remoncie. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

40,38 zł/m²26 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro w obiekcje biurowo/ handlowo/magazynowym. Czynsz najmu 1000zł +vat Dodatkowe opłaty 8,5zł/m2 +vat ogrzewanie w okresie grzewczym, energia elektryczna według zużycia, wywóz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 644 m² 51,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 106 ar z domem o pow ok 80m2 z lat 60-tych i budynkami gospodarczymi, zdrapy gmina Wilkołaz. Na sprzedaż działka o powierzchni 106 ar (10 600 m ) położona.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na sprzedaż w Jaśle- 3,5 km 1200120 Przedstawiam wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej 140 m , położoną zaledwie 3,5 km od centrum Jasła. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł185 m² 2 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

# dom w Kowalach Pańskich stan wykończeniowy # Oferujemy na sprzedaż parterowy budynek mieszkalny z garażem, w stanie wykończeniowym, o powierzchni użytkowej 185 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł204 m² 4 656,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Wolnostojący dom do zamieszkania ochaby wielkie oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojacy parterowy z użytkowym poddaszem oddany do użytkowania w 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

144 zł/m²62 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal usługowy 62m2, księcia Witolda osoba prowadząca Sylwia Bednarska Specjalista ds. nieruchomości Tel:   Lokal z witrynami na poziomie "0" przy ul. Księcia Witolda 38-40 na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

94,13 zł/m²90,30 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal usługowy do wynajęcia o powierzchni 90,3m2 w samym centrum Gdańska Wrzeszcza. Cena 8500zł netto/mc. Lokal znajduje się na parterze w bardzo zadbanej i klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na wynajem - Kopisto 11 Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze 17 kondygnacyjnego bloku w najnowocześniejszym kompleksie mieszkaniowym w Rzeszowie na al.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 000 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy kompleks 33 działek budowlanych na pograniczu miejscowości Nowy Tuchom | Miszewko | Borowiec (gmina Żukowo, powiat kartuski), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł265 m² 3 773,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:947 m²

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro wyjątkowy dom pod lasem komfort, natura I potencjał (trzebinia, osiedle gaj) Cena: 999.999 PLN Do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł734,40 m² 1 348,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości get house ma przyjemność zaprezentować prawdziwą gratkę dla przedsiębiorców. W Lwówku Śląskim czeka na nowego właściciela 734 m2 powierzchni użytkowej lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł336 m² 10 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wilanów | 6 pokoi | po remoncie | ogród | garaż | prestiżowe osiedle Patio Przestronny bliźniak o powierzchni 336 m , położony na działce 480 m , po świeżym remoncie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł123,19 m² 4 050,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoja firma zasługuje na najlepszą lokalizację w Bielsku-Białej. Lokal U1 przy ul. 3 maja 35 to strategiczne miejsce dla przedsiębiorców, którzy cenią widoczność, prestiż i dynamiczne.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 882 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Fantastycznie położona duża działka budowlana w otoczeniu lasów oraz nowego budownictwa tuż nad miastem Strzyżów Gbiska w powiecie strzyżowskim na Podkarpaciu Piękna 0,2882 ha działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł7 929 m² 252,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta inwestycyjna tylko U nas! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 7929 m , położoną w strategicznej lokalizacji tuż.

Szczegóły ogłoszenia

81,29 zł/m²139 m² 11 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 139m2, na drugim piętrze budynku trzykondygnacyjnego, idealny na biuro, kancelarię, pracownię projektową, siedzibę firmy! Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł18 546 m² 56,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w zakolu rzeki Wisłoka - bezpośrednio sąsiadująca z obszarami żwirowni i stawem rekreacyjno- łowieckim. Krajowice, gmina Kołaczyce w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł45,14 m² 68,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości! Zostań pierwszy najemcą, klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! 2 Pokoje | 45,19 m2 - świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

31,80 zł/m²250 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiamy świetną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł52 m² 13 730,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Mieszkanie gotowe do odbioru! W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł170 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:971 m²

Ofertą wynajmu jest dom wolnostojący gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona w spokojnej części Morzyczyna, niedaleko jeziora Miedwie, powierzchnia domu wynosi około 170 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł15 266 m² 45,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 15266 m2 w malowniczej wsi Helenów, gmina Poświętne, powiat wołomiński,.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł961 m² 103,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Bliskość terenów leśnych oraz pięknego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

25 090 290 zł92 927 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 92 927 m składający się z 5 działek na obszarze miejscowości Gaj, gmina Teresin. Teren inwestycyjny położony w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 200 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Sobień. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 317 100 zł2 726 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka inwestycyjna we wrocławiu - oporów działka uzbrojona: wodociąg, kanalizacja oraz częściowo deszczowa atrakcyjne tereny inwestycyjne, niedaleko du Ż.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł129,62 m² 6 017,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta sprzedaży domu - słoneczne juszkowo Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 129,62 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy w Juszkowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 118 000 zł30 090 m² 170,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna, duża działka budowlana położona przy drodze wojewódzkiej N 221 (gdańsk - Kościerzyna), oddalona 5 km od centrum Kościerzyny , przeznaczona na cele przemysłowo usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny, trzypoziomowy dom o powierzchni ok. 150 m . Nieruchomość posadowiona jest na działce gruntu o powierzchni 0,1235ha. Układ pomieszczeń: poziom "0" - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,35 m² 6 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

26 250 zł1 050 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna do wynajęcia Powierzchnia: 1050 m2 - wymiary 18 m x 60,40 m Wyposażenie: dwie suwnice: 8 ton i 3,2 tony nośności. Jedna brama wjazdowa - 4,5 x 4,7.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 412 m² 247,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja działka budowlana z widokiem na przyszłość! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1412 m , w pełni ogrodzona, z oznaczeniem 1.MN.47 w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł250 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Komfortowy, przestronny dom o pow. 250m2, usytuowany na pełnej zieleni działce o pow. 1177m2 na Ursynowie Grabowie. To jedno z tych miejsc, które wciąż zachowują spokojny, niemal.

Szczegóły ogłoszenia

136 zł/m²125 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Butikowe biuro klasy premium, zlokalizowane w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul. Mokotowskiej. Idealne na showroom, kancelarię lub reprezentacyjne biuro. Nieruchomość Do wynajęcia nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe ul. Słoneckiego, prądnik Czerwony, kraków (english below) Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m ,.