Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57,90 zł/m²120,90 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal położony w okolicy ronda Giedroyca i targowiska Manhattan. Lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy o powierzchni 120,9m2, a w tym: - hall, - poczekalnia, -5.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł73 m² 4 794,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Kontakt Ewa Schulz tel.   Sprzedaż mieszkania w oficynie kamienicy przy ul. T. Kościuszki. Mieszkanie zajmuje całość oficyny. Na parterze o pow. 36,77m2 znajduje się duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł80 m² 7 612,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1/2 domu /parter/ wolnostojącego położonego w centrum Szczyrku przy deptaku i potoku Żylica. Brak ruchu samochodowego / ok, 100 m od ul. Beskidzkiej / W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 649 zł39,93 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego położonego w samym sercu miasta przy ul. Chrobrego w Gnieźnie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60,30 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grudziądz ul. Pułaskiego - oferujemy Państwu do wynajęcia ładne i świeżo wyremontowane mieszkanie o pow. 60,3m2 położone na 2 piętrze w budynku. Mieszkanie urządzone w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł3 500 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 973 zł60 m² 32,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania trzypokojowego na tysiącleciu. Mieszkanie trzypokojowe o pow. ok.60 m 2 , zlokalizowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rod - ul. Słowicza, wrzosy Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną (rod) zlokalizowaną na osiedlu Wrzosy przy u. Słowiczej w Toruniu. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł139,20 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w Michałowie-Reginowie ul. Leśna 4 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kameralnej inwestycji obejmującej 4 nowoczesne domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

30 136 zł3 767 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek - hala produkcyjna oraz część biurowa - położona w Kraśniku. Dobry dojazd. Konstrukcja hali produkcyjnej stalowa jednokondygnacyjna, ściany osłonowe z cegły. Dach hali.

Szczegóły ogłoszenia

44,79 zł/m²48 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości nowoczesny budynek Z winda I dodtępem dla osób niepełnosprawnych Biuro Jagła Nieruchomości prezentuje na wynajem lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,84 m² 56,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 53 mkw znajdujące się na II piętrze w budynku z windą przy ul. Wieruszowskiej (deweloper Jakon) Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w piwnicy w kamienicy w centrum Przemyśla Do wynajęcia piwnica dwukondygnacyjna 2 X po 200m2 w zabytkowej kamienicy narożnie usytuowanej u zbiegu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dordom Nieruchomości proponuje państwu Na sprzedaż działkę budowlano-rolna ( łącznie 11 712 m2 , w cenie 22 zł/m2 ) w tym : 1. 11 200 m2 o nr 142/1 na na pięknym zielonym terenie ,w.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość wyróżnia się wysokością pomieszczeń przekraczającą 4 metry, co daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na elastyczne dostosowanie przestrzeni do niemal każdego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

258 951 zł1 239 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki letniskowe niespełna 400 m. od linii Jeziora Powidzkiego; przy asfaltowej drodze o niewielkim natężeniu ruchu Lokalizacja: ~ Polanowo- działki o numerach geodezyjnych 403 (1239 m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 028 000 zł50,64 m² 40 047,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Niezwykły apartament o powierzchni 50,64 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji Solmarina na Wyspie Sobieszewskiej. Nieruchomość została zaprojektowana w lekkim, nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł65,35 m² 7 498,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości, która łączy przestrzeń, styl i niepowtarzalny klimat? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tylko U nas Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł213,50 m² 7 447,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż piękną posiadłość położoną na Mazurach z bezpośrednim dostępem do jeziora Zdrężno. Nieruchomość idealna dla klientów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52 m² 12 865,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prokocim, na Kozłówce, ul. Okólna - 52m2 / 3 pokoje / Balkon Loggia / Park Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m położone w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł59,80 m² 2 324,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą na co dzień mieszkać w mieście, ale mieć własne miejsce w górach na weekendowy lub wakacyjny wypoczynek. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł105,03 m² 4 751,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone w Legnicy - dzielnicy Fabryczna. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,98 m² 6 920,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, w którym od razu poczujesz się jak u siebie Wyobraź sobie popołudnia spędzane na balkonie, gdzie zachodzące słońce maluje niebo nad Rudą Śląską ciepłymi barwami. Właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł55,70 m² 6 858,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego, klimatyzowanego mieszkania, które urzeka swoją wyjątkowością. Mieszkanie to jest idealnym rozwiązaniem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł78,60 m² 7 620,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nietuzinkowe mieszkanie | 2-poziomowe | 4 pokoje | centrum - ul. Niepodległości Marzysz o mieszkaniu dwupoziomowym z wyraźnie wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł50,26 m² 6 366,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Chcesz trochę ciszy i natury w mieście? Marzysz o ogródku w centrum miasta? Jest to możliwe. Proponuję mieszkanie 50,26 m2 w budynku wielorodzinnym, z cegły przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł300 m² 9 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Drewniany dom jednorodzinny zlokalizowany 5 minut pieszo od Krupówek. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni wynoszącej ca 430 m2, która zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,00 m 2, usytuowane na parterze kamienicy w miejscowości Gryfice, położonej niedaleko od miejscowości nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł33,26 m² 20 716 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów ta oferta jest dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle znajdujące się przy ul. Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50,64 m² 11 453,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:86 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera! brak pcc2% I prowizji! miejsce postojowe wliczone W cenę! Segment mieszkalny | Jastrzębia Góra - Tupadły | 1 km od morza Na sprzedaż cały segment mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł54,30 m² 21 915,29 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ul. Okopowej 56. To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy Plac Grunwaldzki. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł1 431 m² 4 262,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 242 m²

Przejmij gotowy biznes wraz z nieruchomością! Wyjątkowa okazja na sprzedaż w pełni funkcjonujący kompleks piekarni i cukierni w Zielonej Górze. Przedsiębiorstwo z 32-letnią.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł89,82 m² 8 350,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w kamienicy z 1905 roku przy ul. Wierzbięcice 19 (wilda). Lokal na wysokim parterze, z balkonem i piwnicą. Mieszkanie przygotowane do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

3 197 000 zł3 197 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Park Przemysłowy rzeplin A4 - miejsce na Twój biznes Działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy autostradzie A4, w gminie Żórawina (teren objęty mpzp, infrastruktura miejska, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 001 m² 398,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas Na sprzedaż działka w Koleczkowie przy ul. Marchowskiej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ruś

Ruś,warmińsko-mazurskie

250 000 zł3 867 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży działkę nr 347/9 o pow. 3867m2 położoną w miejscowości Ruś gm. Morąg. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 60m.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł111 m² 13 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom szeregowy o powierzchni 110 m . Działka 400 m . Dom ma 110,93 m powierzchni użytkowej i został wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł154 m² 6 623,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Zawada, dom parterowy na działce 30 arowej, w kolorze bieli w malowniczym widokowym miejscu! - projekt " Dom Zręczny" o pow. 154 m2, parterowy z poddaszem - dzielnica willowa - parter.