Nieruchomości

238 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

681 421 zł74,75 m² 9 116 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł78,69 m² 6 798,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Oferta specjalna - segment z I puli cenowej Segment B2 w inwestycji Zacisze Lipowa 4 pokoje 78,69 m Własne wejście i prywatny ogródek Poddasze do zagospodarowania Jezioro Żywieckie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł66,55 m² 6 761,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

Oferta specjalna - segment z I puli cenowej Segment I1 w inwestycji Zacisze Lipowa 3 pokoje 66,55 m Własne wejście i prywatny ogródek Poddasze do zagospodarowania Jezioro Żywieckie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł66,55 m² 7 888,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

Segment G2 w inwestycji Zacisze Lipowa 3 pokoje 66,55 m Własne wejście i prywatny ogródek Poddasze do zagospodarowania Jezioro Żywieckie - 15 minut samochodem Biedronka - 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Romanowskiego 18b. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł39 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,21 m , położone w nowym budynku przy ul. Grondysa w prestiżowej dzielnicy Kamienica. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł36,24 m² 14 486,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem wysoki standard, gotowe do zamieszkania. Nowe budownictwo (2025) zostań pierwszym właścicielem! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grzebienisko,wielkopolskie

139 000 zł1 261 m² 110,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Grzebienisko ul. Szamotulska / Huby - działka budowlana o powierzchni 1261 m2 - działka narożnikowa - uzbrojenie - prąd i woda w ulicy Szamotulskiej - wydano warunki zabudowy przed.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 994 zł53,66 m² 8 628,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Mieszkanie 53,66 m kw. z oknami od strony północno wschodniej. Salon z oddzielną kuchnią (możliwość zmiany projektu na salon z aneksem kuchennym). Sypialnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 706 zł56,94 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie wykończone! Mieszkanie 56,94 m kw. z oknami od strony północno zachodniej. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 744 zł53,66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Mieszkanie 53,66 m kw. z oknami od strony południowo wschodniej. Salon z oddzielną kuchnią (możliwość zmiany projektu na salon z aneksem kuchennym). Sypialnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł309 m² 10 032,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:596 m²

Na sprzedaż: budynek przy ul. Sienkiewicza w Wieliczce, wybudowany w latach 2007 2009, położony na działkach o łącznej powierzchni 0,0596 ha. Jest to budynek trzykondygnacyjny (parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 475 zł60,75 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -200zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł4 900 m² 202,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działka o pow 49arow położona w Przebieczanach ( gm Biskupice) zaraz za granicami Wieliczki Wjazd na działkę bezpozpośrednio przy drodze głównej 94. Nieruchomość umownie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32,02 m² 8 713,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz ciekawego, zadbanego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji w Bydgoszczy? Zapraszam! Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego 26. 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 840 zł65,80 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -400zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł48,65 m² 9 825,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 900 zł55,10 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z super-promocyjną ofertą 3-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, bardzo przestronnej łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 480 zł48,80 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 049 999 zł275 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Dom jednorodzinny / Lubuskie, 66-100 Brzezie k. Sulechowa / Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Brzezie, zaledwie 2km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł72,20 m² 7 465,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena Na sprzedaż lokal usługowy z bezpośrednim dostępem z parkingu, co otwiera wiele możliwości operacyjnych. Idealna inwestycja- jednorazowy zakup owocujący dochodem pasywnym.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł78,50 m² 12 356,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

[oferta na wyłączność] Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 78,5 m (ok. 91 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

70,08 zł/m²45,66 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy atrakcyjny, wysokiej klasy lokal użytkowy o powierzchni 45,66 m , usytuowany na wysokim parterze narożnego budynku mieszkalnego z windą i podziemną halą garażową. To.

Szczegóły ogłoszenia

37,80 zł/m²127 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia o powierzchni 127 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku w dzielnicy o charakterze przemysłowym. Lokal przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł82,40 m² 7 220,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne bez pośredników Mieszkanie o powierzchni 82,4 m na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada cztery pokoje, balkon(taras), dwie piwnicę oraz pomieszczenia użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 388 zł59,72 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł70,69 m² 11 458,48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 975 zł40,75 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

57,25 zł/m²131 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferta lokalu biurowego umiejscowienie lokalu: w biurowcu, ul. Domaniewska 45 Warszawa powierzchnia: gabinet na wyłączność 19,5 m2 + udział 50% w częściach wspólnych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł36,74 m² 8 083,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 36,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł103 m² 92,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronny apartament o powierzchni 103 m , usytuowany na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji Doki Living (eurostyl). Mieszkanie składa się z pięciu pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:399 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 170 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 315 195 zł66,19 m² 19 870 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament z prywatnym ogrodem 42 m , położony w prestiżowej inwestycji Ogrody Tumskie II przy ul. Sienkiewicza 28/30, tuż przy Ogrodzie Botanicznym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z wybudowanym obok budynkiem gospodarczym i wolnostojącym garażem , posadowiony na 600m2 działce. Nieruchomość położona w miejscowości Potasznia,.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł400 m² 570 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam na sprzedaż działkę rod "podkowa" o powierzchni 400m2 z przepięknym, podpiwniczonym murowanym domkiem z dwuspadowym dachem z solidną blachodachówką działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł84 m² 6 154,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowa oferta! Dom w zabudowie bliźniaczej poręba w promocyjnej cenie 517 000,00 zł brutto ostatni dom! oferta bezpośrednia od dewelopera brak pcc, brak prowizji Szukasz wymarzonego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40,83 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji. W pełni wyposażone, dobrze skomunikowane. Mieszkanie ma 40,83 m2 i znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Wileńska Express,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie. Szukasz nieruchomości, która łączy przestrzeń domu z wygodą mieszkania w bloku? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł52,70 m² 15 749,53 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2, na Targówku, 3 minuty pieszo od stacji metra M2 Bródno. Bardzo dobrze sprawdzi się jako pierwsza nieruchomość lub inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł61,70 m² 10 615,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Ważne! Kupujący nie płaci podatku pcc! Zostanie pokryty przez sprzedającego :) Dzień dobry, przedstawiam Państwu na sprzedaż (bez pośredników) mieszkanie 3- pokojowe (z balkonem), na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 000 zł41,86 m² 9 412,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie W nowym bloku Z windą, piwnica W cenie. Miejsce postojowe, duży balkon. Niskie koszty nabycia (nie ma pcc I prowizji). Mieszkanie 2 pokojowe, salon.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł59,86 m² 8 937,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław Wysocki, tel.   . Do sprzedaży w ścisłym Centrum Miasta Włocławek (centrum Handlowe Wzorcownia) mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,86m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 399 zł42,77 m² 11 653 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł96 m² 15 614,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Las w Wawrze. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł43 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie,(duży pokój + osobna garderoba )w pełni umeblowane,( dodatkowo suszarka do prania) świeżo malowane. W domu z ogrodem .Bardzo dobra lokalizacja, spokojna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,30 m² 14 778,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament z balkonem dodatkowo płatne - miejsce postojowe w garażu podziemny i komórka lokatorska na piętrze w łącznej kwocie 60 tys zł Lokalizacja - Bielany Budynek.